2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Doğuruyorsun bence ama düzenli olması önemli. Kasılmalar arasında kaç dk geçiyor onu takip et bakalım düzenli mi geliyor ☺️
Saati sabah ettim ama hiç düzene binmedi ağrılar. Bel ağrım sabit ama kasılmalar öyle değil, bazen belime bıçaklar saplanıyor sonra kasılma oluyor ama bazen aynı bel ağrısından sonra hiç karnımda ağrı kasılma bisey olmuyor🤷‍♀️ aralıklarıda düzenli değil. Neyseki bugün kontrolüm var, bakalım ne haldeymişim.

Kızlar çok kötü bir haldeyim sancılarım arttı hastaneye gittim 2 cm kadar açıklık olmuş ama nst de sancı çıkmadı doktor eve gönderdi alttan muayene yaparken çok canım acıdı daha sonrasında arabaya biner binmez feci sancılarım kasılmalarım başladı eve geldim dayanamıyorum 5 dakkaya 3 dakkaya bir sancı geliyor annem belime masaj yapıyor biraz hafifletiyor ama yine de kötü ne yapacam bilmiyorum 😭😭😔
Doğum oldumu, sancıların kesildimi devammı, nasılsın?

Ben o konuyu 2 gün öncesi ya da 2 gün sonrası diye düşündüm. torro torro sen mi yazmıştın bu konuyu kim attı ortaya 😀 Teori doğruysa 4 gün içinde doğuracağım 😀
Evet ben attım 😁 ya işte 1-2 gün önce sonrası gibi, 39 haftalığa denk geliyor hemen hemen sanki :) ay hadi inşallah sağlıkla 😍

Saati sabah ettim ama hiç düzene binmedi ağrılar. Bel ağrım sabit ama kasılmalar öyle değil, bazen belime bıçaklar saplanıyor sonra kasılma oluyor ama bazen aynı bel ağrısından sonra hiç karnımda ağrı kasılma bisey olmuyor🤷‍♀️ aralıklarıda düzenli değil. Neyseki bugün kontrolüm var, bakalım ne haldeymişim.
Günaydıın yaa bi de kontrole diye gidip doğum olurmuş :) hadi bakalım güzel haberler bekliyoruz 🙏🏼

kahveseverannee kahveseverannee nasılsın ya? Zor bi gece olmuş gibi ama keşke geri göndermeselerdi 😔 haberdar et bizi de müsait olunca. İnşallah devamı kolaylıkla geçsin, belki de doğum olmuştur bile hadi bakalım 😊

Hadi haberdar et bizi de inşallah en kısa zamanda sağlıkla doğurursun sen de ☺️

kahveseverannee kahveseverannee nasılsın ya? Zor bi gece olmuş gibi ama keşke geri göndermeselerdi 😔 haberdar et bizi de müsait olunca. İnşallah devamı kolaylıkla geçsin, belki de doğum olmuştur bile hadi bakalım 😊
Bi daha yazmadığına göre muhtemelen doğurdum yazacak artık ☺️bugün bi tane daha bebiş geliyo🙏🏻

Kızlar Acile geldim idrar ve kan tahlili yaptırdım keşke dün gelseymişim niye eziyet ettim ki kendime. Çok kalabalık değil sabah olduğu için. Damar yolu da açtılar enfeksiyon olursa diye. Bakalım 2 saate çıkacak sonuçlar.
Olsun canım geç olsun güç olmasın. İnşallah güzelce şifa olacak ilaçlar rahatlayacaksın 🙏🏻
Bildirimden giriyorum ben en son kim yazdıysa onun bildirimi geliyor. Aslında uygulaması olsaydı ne güzel olurdu değil mi?
Ben de bildirimlerden giriyorum ama çok geri sayfalara atıyor bazen ana sayfadan girmeye çalışıyorum. Bu sitenin niye uygulaması yapılmadı yıllardır ben de anlamıyorum ki 🤷🏼‍♀️

Olsun canım geç olsun güç olmasın. İnşallah güzelce şifa olacak ilaçlar rahatlayacaksın 🙏🏻

Ben de bildirimlerden giriyorum ama çok geri sayfalara atıyor bazen ana sayfadan girmeye çalışıyorum. Bu sitenin niye uygulaması yapılmadı yıllardır ben de anlamıyorum ki 🤷🏼‍♀️
Teşekkür ederim canım. 🙏
Katılıyorum sana.
Kızlardan da haber yok merak ettim doğrusu 🙂

Gerçek sancı olduğu çok belli çünkü hiç dayanamıyorum ama nst de hiç sancı çıkmadı normalde bile 30 40 çıkardı çok şaşırdım sabaha kadar bekleyecem sabaha karşı giderim hastaneye artık çok zormuş 😔
Benimde aynı şekilde odu nst de sancı çıkmadı nst makinesi bozukmuş başka makine de sancı çıktı. Doğuruyormuşum meğersem ben beline masaj yaptır o rahatlatıyor biraz

Kızlar maalesef hala doğuramadım 🥹 çok kötüyüm diyebilirim ama nolur kimse umutsuzluğa kapılmasın herkesin bünyesi farklı. Nst de sancım çıkmaya başladı açıklık 3 cm olmuş doktor 4 den önce yatış veremem dedi eve gönderdi 12 de gel dedi sıcak duşa gir çömel sancı geldiğinde dedi sancılarım çok sık ve şiddetli olduğu için hiç dinlenemedim geceden beri umarım bu gün akşama kadar doğurmuş olurum dua edin lütfen 🙏

X