2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ay kızlaaar 36+6 oldukk resmen psikolojik sınırımdayım şuan, bu gece nası uyuyacağım bilmiyorum. İlk kızım bu gece saat 4-5 arası suyumun gelmesiyle koş koş hastaneye gitmiştik 6da doğmuştu. Plasenta dekolman olmuştum yoğun bakım vs ay ne zor günlerdi. Allahım düşmanımın başına vermesin. Çok korkuyorum benim için de dua edin nolur 😭

Ay kızlaaar 36+6 oldukk resmen psikolojik sınırımdayım şuan, bu gece nası uyuyacağım bilmiyorum. İlk kızım bu gece saat 4-5 arası suyumun gelmesiyle koş koş hastaneye gitmiştik 6da doğmuştu. Plasenta dekolman olmuştum yoğun bakım vs ay ne zor günlerdi. Allahım düşmanımın başına vermesin. Çok korkuyorum benim için de dua edin nolur 😭
Allahim sağlıkla kucağına aldırmayı nasip etsin tekrar yaşatmasın inşallah Canm 🤲🩵

Geçmişte kaldı onlar canım her gebelik farklı bir hikaye. Merak etme bebeğinin rahatı çok iyi şu an. Güzel güzel uyuyun şimdi ❤️

Merhaba bizde de sarılık 9 çıktı. Açlığa bağlı oluyor yeni doğan da bol bol emzirin demişti doktorum. Ek mama da vermek gerek dediği için çok az mamaya başladım mecburen düştü değer çok şükür. Siz ek bir şey kullanıyor musunuz
Yok kullanmaya gerek yok gıdası iyi dedi doktor.

highheellls highheellls gözün aydın cnm Allah anali babali büyütsün, nasıl geçti doğum

Ha

Gözünüz aydın olsun canım darısı bizlere spinal rahat geçtim nasılsın bebeğin nasıl iyi mi
Çok teşekkür ederim. İlk başlarda çok iyiydi. Önceki sezaryenden yapısma varmiş rahimde. O yüzden bebeğı çıkarmakta zorlandilar baya. Uzun bir süre sarstılar beni. Biri çekiyor biri arkadan bastırıyor falan o ara biraz tansiyonum düşmüş. Bana söylemediler ama bir anda herkes benimle konuşmaya basladı. Sorular soruyorlar günlük hayattan falan. Tansiyon normale dönünce soylediler. Genel.olarak güzeldi. Kizimı da öptüm😊. Allah herkese en kolay ve güzelini versin inşallah.

Daha çok kişiyi alintıladiğımı sanıyordum ama bu kadar cıktı. Hakkınizi helal edin başka soru soran olduysa.🌸

Kızlar burda bahsetmistik ama not almamisim antikolik ve meme reddi yapmayan biberon onermistiniz ay kimdi onlar sabah görünce bi bana yazar mısınız?
Ben dr browns aldım gaz konusunda iki gündür fark görüyorum talimatlara uyarak veriyorum sütü. Meme konusunda meme ucum yüzünden emmiyormuş silikon uçla emiyor onu takınca da biberon gibi zaten bırakmaz diye düşünüyorum

Ben dr browns aldım gaz konusunda iki gündür fark görüyorum talimatlara uyarak veriyorum sütü. Meme konusunda meme ucum yüzünden emmiyormuş silikon uçla emiyor onu takınca da biberon gibi zaten bırakmaz diye düşünüyorum
Ben de dr browns almıştım sen memnun kalınca rahatladım şimdi. En büyük korkum gaz sancısı çünkü. Emzirirken sütüm yetse de çalışmaya başlayınca mecbur sağıp dolaba süt bırakıcam. İnşallah ben de memnun kalırım o günlere bi gelirsek artık 😀🙏🏻

Yok canım, daha dogurmadim ama sürekli hastanelerdeyim. Dün muayene için gittim, bugün anestezi tahlilleri için gittim yarın da anestezi doktoruyla görüşmek için gidicem, İstanbul buz, Beylikdüzü taraflarında kar yağışından trafik felç. Ve ben trafikte gerildikce kasiliyorum umarım yollarda dogurmam 😬 annemi getirdik bugün, oğlumu karne gününe kadar okula gondermicez, bu saatten sonra kendimi korumam lazım, salı yatış yapicam, hasta olmamaliyim. Çocuğun da okulu etkilendi ama salgınlar korkutucu düzeye ulaştı malesef. Önceki gripten eser kaldi zaten hala güçlükle nefes aliyorum. Umarım sezaryene kadar tamamen duzelirim.
Anladım canım. Haklısın koru kendini. Yazmadığın için merak etmiştim hastane tahlil işleri de baya sürüyor trafik yağmur

Kızlar ya heyecandan gece geç uyuyup sabah erken uyanıyorum. Bi de gaz sancısına benzer bişeyler yaşıyorum sanki dünden beri. Doğum sancısı bu değildir herhalde çünkü kasılmaya benzemiyor. Hafif bir ağrı ve batmalar oluyor. Hava da soğudu ayaklarım mı üşüdü bilmiyorum🤷🏼‍♀️

Ben gebe okuluna gitmeyi çok istiyordum aslında ama evime çok uzak kalıyor . O yüzden gidememistim . Sen hangi hastaneye gittin acaba merak ettim ?
Göztepe Süleyman Yalçın. Gidip danışmana kayıt oluyorsun istediğin gün için. Haftaiçi her gün var galiba hangi gün uygunsa o güne. Sonra hftada bir kere oluyor. Benim doğumum yakın ve doğumhaneyi görmek istediğim için bugün ikinci kurs için anlaştık ebe ile.

Kızlar ya heyecandan gece geç uyuyup sabah erken uyanıyorum. Bi de gaz sancısına benzer bişeyler yaşıyorum sanki dünden beri. Doğum sancısı bu değildir herhalde çünkü kasılmaya benzemiyor. Hafif bir ağrı ve batmalar oluyor. Hava da soğudu ayaklarım mı üşüdü bilmiyorum🤷🏼‍♀️
Benim de dün oldu ama belim ağrıdı karnımın altına vuran bir ağrıydı. Dedim aha doğuruyorum😂Tık yok gece miss gibi uyudum tuvalete kalkma hariç. Gündüz veya akşamüstü yarım saat dışarıya çık yürüyüş yap gerçekten uyumana yardımcı oluyor.

Göztepe Süleyman Yalçın. Gidip danışmana kayıt oluyorsun istediğin gün için. Haftaiçi her gün var galiba hangi gün uygunsa o güne. Sonra hftada bir kere oluyor. Benim doğumum yakın ve doğumhaneyi görmek istediğim için bugün ikinci kurs için anlaştık ebe ile.
Anladım Anadolu yakasında bu hastane sanieim . Uygulaması çok güzelmiş . Tşk ederim...

Bebeğin kafasını kaburga altında hisseden var mı ya nefes daralıyor
Bebeğin neresi bilmiyorum fakat ama kaburgama batıyor . Göğüs altım tamamen dolu gbi hissediyorum özellikle dün ayakta iken çok sertti o bölgeler .Nefes almakta da güçlük çekiyorum . Normaldir diye düşünüyorum 🤷

X