2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aynen oyum :)
dogum yaptin mi sendeeee aaaa 🤩 seninde gözün aydin olsun canim anali babali saglikli ömür nasip etsin Rabbim 🙏 benimde nasipse haftaya dogumum ama tam netlesmedi cumartesi kontrolum var o zaman netlesecek cok heycanliyim bende, artik yer kalmadi zaten 😁
Evet ben de doğum yaptım canım sağolasın🥰 bizi de haberdar et sağlıkla kavuş bebeğine ❤️
Silikon göğüs ucu olmadan emziremiyorum meme ucum hiç yok, çocukta tutamiyor zaten nereye kadar uçla devam ederiz bilmiyorum ama şuan uçsuz yapamiyorum. 1 haftalıkken kordonumuz düştü düştükten 2 gün sonra yıkadık biz yikadikca rengi açıldı bebemin😂
Evet ya büyük oğlum yıkadıkça beyazlamıştı güzelleşmişti 😅

Kızlar bide bişey sorucam benim sezeryandan 1 hafta sonra dikislerimde sertlik oldu ödem dediler başına gelen var mı ne zaman geçiyor bu

Anladım canım benimkiler böyle değil bazen 10 dk da bir geliyor bazen yarım saat de bazense 1 saat sonra oluyor ritmik değil yani akşam gideceğim yine de doktora bebek ne durumda onu öğrenmek istiyorum

Acile mi? Ben de merak ediyorum bebeğimin ne durumda olduğunu. Pazartesine çok var. 🙁

Canım gelir az kalmış zaten. Ağrın varsa yavaştan başlar bence.
Ağrım son 4-5 gündür hep var, nstde de sancılar tavan ama hep düzensiz ve geçmeyen ağrılar işte😞 ebe gel doğurtayım seni yarın demişti dün için, doktorum izin vermedi kendi sancılarını bekle vaktin var daha diye. Ama ben uyku uyuyamaz oldum artık ağrılardan ya. Şimdi yine gidip merdiven çıkıp ineyim biraz🤭

Kızlar doğum yapanları tebrik ediyorum, sağlıkla büyütün bebişlerinizi. Darısı hepimize nasip olsun.
Bugün doktor kontrolüm varsı, 35+5 ve 3 kg olmuş küçük hanım :) biraz rahatladım. Haftaya cumayı görürsek korkun bitsin 37+0 olacak artık prematüre sayılmayacak dedi. Ama isteği 24 ocakta sezeryan planladı. Hayırlısı bakalımm. Nst de temiz çıktı. Doktor vücudumdaki döküntüleri görünce baya şaşırdı ve üzüldü, sabır bunun çaresi dedi. Doğumsan sonra hemen geçecek dedi. İnşallah öyle olur bakalım beklemedeyim :)

Beyaz fon muydu animsayamadim valla 🤷‍♀️ burdaki bazi arkadaslarin aralik ayina kayip, burayi birakip orada yazismalarini garip buldugum icin tepki goren üyeyim oyle soyleyeyim 😃
Yok ben seni hatırladım. Kız resminin arkası beyazdı hatta kahküllü miydi öyle bişey. Bayadır yoksun o zaman. Keşke yazsaydın ne olduysa oldu o zaman ben de anlam veremedim. Aralığa kayanlardan sonra grupta hiç anlaşamamazlık olmadı hatta daha az kişi kalmıştık o zamanlar aktif olan. Beraber geldik işte sonlara. Sen bu arada normal doğum mu beklyiorsun?

Ağrım son 4-5 gündür hep var, nstde de sancılar tavan ama hep düzensiz ve geçmeyen ağrılar işte😞 ebe gel doğurtayım seni yarın demişti dün için, doktorum izin vermedi kendi sancılarını bekle vaktin var daha diye. Ama ben uyku uyuyamaz oldum artık ağrılardan ya. Şimdi yine gidip merdiven çıkıp ineyim biraz🤭
Allah yardımcın olsun canım.

Kız sen nerelerdesin ya
Bdvde takiliyordum kvsiyle eltisiyle sorun yasayanlara cevap veriyordum ahah😅
Valla eylule kadar zor gecti ama eylulden sonra sanki zaman su gibi gecti birsey anlamadim :) bide salgina yakalandim tam dogum arifesi oksuruk bobrek agrisi vs mahvoldum
Doktor bitkisel surup verdi parol verdi inş toparlarim doguma kadar 🙏

Evet devlet hastanesi kadın doğum acile gidecem umarım ilgilenirler randevu bulamıyorum yoksa 😣 sen de gitmeyi denesene bi
Çok ağrım yok bugün düşündüm de vazgeçtim sonra. Niye bışu boşuna geldin demesinler diye 😀Sadece adet ağrısı gibi ağrım var 2 gündür . O da normal bence. Belimde ağrı yok. Doğum sancısında belim sanki açılıyormuş gibi olmuştu.

Yok ben seni hatırladım. Kız resminin arkası beyazdı hatta kahküllü miydi öyle bişey. Bayadır yoksun o zaman. Keşke yazsaydın ne olduysa oldu o zaman ben de anlam veremedim. Aralığa kayanlardan sonra grupta hiç anlaşamamazlık olmadı hatta daha az kişi kalmıştık o zamanlar aktif olan. Beraber geldik işte sonlara. Sen bu arada normal doğum mu beklyiorsun?
Evet evet nerdeyse 4.5 aydir yokum
Ya o zamanlar cok gergindi ortam
Bende fazla polemige girmek istemedim iyi niyetim yanlis anlasildi bulantilarim agrilarim devam ediyordu bide strese girmek istemedim o yuzden pek takilmadim anne topiklerinde
arada bakiyordum buraya aklima geldikce🌸 zaten o cok ovulen aralik grubu da patlamis bi arkadastan duydum bi kere girdim baktim pek de birsey anlamadim cok fazla yazdi vardi kisacasi kafa yormadim
Gereksiz tartismalarmis yani ne gerek vardi iste cok onemsemisim grup olayini ondan :)
Allah hepimize guzel dogumlar nasip etsin bebeklerimize saglikli ömürler nasip etsin daha mühim birsey yok😇🌸 doktor normal dogumu engelleyen birsey yok dedi ama her gittigimde de bebek iri diyerek beni ürküttü sanirim sezeryan olucam 🙄

X