2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Geçen gün bende kusturdum çocuğu burnundan geldi valla bizimki de 2 kilo doğdu tekrar küvöze girer dlye korkuyorum yedirmeye çalışıyorum
Bnmkiler ikizdi 37 de doğdu ama ikizi ex olunca erken aldılar kizimida dursa duruodu yoksa çocuğum rahatı bozuldu kuveze de girmedi şükr.toparlar cnm merak etme mideleri ne kdrki sık yesin az yesin yeyip içip uyucaklar

Evet birine hediye olur zaten o hiç sıkıntı değil . Bu arada bende pompa ve biberonu organik deterjanla yıkayıp sterilize edip koydum bile . Bende az değilim sanırım
Garantici olmak her zaman iyidir bana sorarsan

Özel sektörde olsa doğum izni olmuyor mu peki eşinin canım 5 gündü galiba diye biliyorum ama eğitim olduğu için mi bulunmayacak
Doğum eğitime denk gelirse eğitime ara veremeyeceği için izni de kullanamayacak o gunlerde. Kısmet artık bakalım zaman ne gostericek . Plan yapmak da iyi değil o da ayrı :)

Ne güzel bir doğum olmuş, gözünüz aydın.

Evet evet olur iliskiyide kesinlikle deneyin uyaran oldugu icin suyunuzun gelmesini acilmanizin artmasini saglar buda kanala yerlestirir cocugu zaten hepsini bol bol yapin ananas hurma yiyin bolca onlarda dogumu tetikliyor

Buraya kadar geldin bunu da aşarsınız evelallah benim de bir mememi almıyordu ilk hafta, ucu çıkı değildi zorlanmıştım çok sen yazınca hatırladım resmen. Ucunu tutup düğme gibi sağa sola çeviriyordum emzirmeden önce, öyle öyle alışmıştı.

Kızlar sabahları eklemlerinde sertlik olan var mı, özellikle el parmaklarını bukerken. Benim git gide artıyor hatta şuan bile hafif var ama sabahları çok feci, asla bukemiyorum parmaklarımı. Odemden mi yoksa romotoid artrid mi başladı bilmiyorum ama kafama takıldı

Canım inşallah kısa zamanda alışır minnoş memeye ve çok rahat edersiniz.

Ben çaydanlık tuttum mesela baş parmağım o şekilde kalıyor bikac kere denk geldim bu duruma hatta korktum magnezyum almadım 2 3 defa fln aldım ondan mı diye tedirgin oldum şimdi yok şükr bakalm 1 2 hafta evel epey oluodu neyi tutsam parmaklarım kaliodu olece duzeltemiodum

Benim sabahları tutukluk oluyor, yüzük sıkıyor . Hareket ettikçe açılıyor.
Bacaklarımda falan ödem yok ama sadece sabah uyandığımda oluyor.

Gözün aydın canım çok sevindim iyi olmanıza. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah

Evet evet olur iliskiyide kesinlikle deneyin uyaran oldugu icin suyunuzun gelmesini acilmanizin artmasini saglar buda kanala yerlestirir cocugu zaten hepsini bol bol yapin ananas hurma yiyin bolca onlarda dogumu tetikliyor
Çok teşekkür ederim. Size ve sizin nezdinizde tüm arkadaşlara bebişleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim.

Bir de normal doğum düşünen herkese -kendim de dahil- sizinki kadar pozitif bir doğum yapabilmeyi dilerim. Korkuyorum biraz sanırım. Motivasyon oldu yazdıklarınız. Çok sevgiler.

Ben magnezyumu bıraktım birkaç gündür, yalancı sancılarım arttı. Günün sonunda yorgunlukla beraber geliyor kramp gibi sonra geçiyor. İlk doğum olacağı için muhtemelen 40 a kadar yolumuz var

Benim öyle takılı kalmıyor da inanılmaz bı sertlik var parmak eklemlerimde, sabahları bukemiyorum ağrıyor tüm bogumlardaki eklemlerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…