2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben magnezyumu bıraktım birkaç gündür, yalancı sancılarım arttı. Günün sonunda yorgunlukla beraber geliyor kramp gibi sonra geçiyor. İlk doğum olacağı için muhtemelen 40 a kadar yolumuz var
Ben de son zamanlarda magnezyumu ihmal etmiştim en son yılbaşı gecesi sabaha kadar sancı kasılma yaşayınca tekrardan başladım, başlar başlamaz kesildi yalancı sancılarım.

Benim sabahları tutukluk oluyor, yüzük sıkıyor . Hareket ettikçe açılıyor.
Bacaklarımda falan ödem yok ama sadece sabah uyandığımda oluyor.
Evet bı sure sonra açılıyor, ayaklarım da oluyor ama en çok el parmaklarım tutuk oluyor. Lupus ve romatizmada da aynı şeyler oluyor ya ondan endişe ettim. İlk hamileliğimde fibromiyalji çıkmıştı bunda da romotoid artrid çıkmaz umarım.

Ay sen doğurduğunu yazmadın hiç ama grupta da aktifsin. Çok sevindim. Sağlıkla büyütün bebişi inşallah.
Kesi oldu mu? Şuan nasılsın sütün geliyor mi,emiyor mu bebiş?

Cok tesekkurler. Evet aslinda telas degil benimki, heyecanli bekleyis. Kavusmak istiyorum... bide tabi, ilk gebeligim diye tecrubesizum. Ve ben Rusyada yasadigim icin...birazda oyle bi heyecan var. Sanci nasil oluyir, nasil basliyir, ilkim diye, sanci gelirse anlamam diye de cekiniyorum.

Benim agrilarim fazla, yuruyrmiyirum bile. En azindan dogsaydi bi vicudum rahatlardi. Vallahi nefesi neremdrn aldigmi bilemiyirum. Ama o belden kasiklara dogru olan sancidan 2 gun once hafif geldi gitdi

Anladım canım benzer bir çekince bende de var, kasılma hangisi, nasıl olunca dçaralıllarıno sayacağım ya anlayamazsam diyorum..

Dogum yapan kızlar benim başım gaz ile belada. Cocuk da o kadar gaz varki çıkartmaya çalışırken mosmor kesiliyor bunun üstüne birde kusma işimiz çıktı bazen burnundan fışkıracak kusuyor tecrubelerinize ihtiyacım var

Allah anali babali büyütsün çok şükür sağlıkla kavuştun..

Allah anali babali büyütsün inşallah

Kızlar 36+5 su an ayaklarım ve ellerim aşırı derecede şişiyor tüm vücudum ağrıyor magnezyumda kullaniyorum ama artık oda fayda etmiyor.. ayaklarım isilik gibi döktü aşırı derecede kaşınıyor kan verdim kanda da bir şey çıkmadı bi sebep söyleyemedi Dr anlamadim bende nedenini doğum yapanlar çok sevindim allahim sağlıkla büyutmenizi nasip etsin.. darısı bizlere

Ödem , kaşıntı vs varken mi verdiniz tahlillerinizi .
Bazen bu gebelikteki geçmeyen kaşıntıları yatırıp da takip edebiliyorlar
Şikayetleriniz şiddetliyse bence kadın doğumun olduğu bir acile başvurun,artık sona doğru gelmişsiniz inşallah bir problem çıkmaz

Aynen çok olmadı vereli bir sorun çıkmadı kanda stresten kaynaklı olabilir dedi sadece.. tekrar gideceğim kontrole inşallah bir şey çıkmaz..

Kızlar çok çok kötü kaşınıyorum her yerim yara bere içinde. Bu puppp illeti beni mahvetti, daha 35+4 bugün ve doğumdan sonra kendiliğinden geçeceği söyleniyor. Dayanamıyorum
Bende gece kasiniyorum terlemism biraz sadece kollarım nedense kart kart kasindim pupp ne cnm yabancı kaldım konuya

Anladım canım benzer bir çekince bende de var, kasılma hangisi, nasıl olunca dçaralıllarıno sayacağım ya anlayamazsam diyorum..
Evet evet aynen...bende. ama yinede bazi krampvari, kasilmaya benzer agrilarda saate bakiyorum. Ama sanki, hiss ediyorum da, 41 bitince doktor dedigi vakitde zorla dogurtacam bu yaramazi...benim gibi her halde. Ama vucudumdaki agirlik, aci, haraket edememe...ohoo saysam bu suru sey yordu beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…