2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlarrr selam bugün 6+0 olduk. Dün idrar tahlili verdim cok hafif enfeksiyon çıktı. Doktor bol su iç dedi. Başka bir tavsiyesi olan var mıdır. Bol su ile geçer mi

Grubu kuran arkadaşımızın gebeliği sonlandı ne yazıkki

Grupta aktif değilim artık malesef, isteyen birine devredebilsem keşke, ama nasıl oluyor bu işler bilmiyorum malesef.

Teşekkür ederim tavsiyeniz için . Bugün tekrar ölçtürcem daha sonra iyi bi doktor bulup gereken neyse o olcak . Rabbim kimseye yaşatmasın zor bi dönem

Bende sabahlar aç karnına oluyor akşam bir zorluk olmadı.
Kızlarrr selam bugün 6+0 olduk. Dün idrar tahlili verdim cok hafif enfeksiyon çıktı. Doktor bol su iç dedi. Başka bir tavsiyesi olan var mıdır. Bol su ile geçer mi
Aleykumm selamm. Geçmiş olsun dilerim. Geçer bence hafifse. Ben ilk hamile kaldığımda enfeksiyon geçirdiğimi hatırlıyorum. Benimki hafif değildi ilerlemişti. Tek kullanımlık monurol şase içmiştim. Hemen etkisini gördüm o zaman. Suyun yanında mümkün mertebe idrar tutma demişti. İdrar yolu enfeksiyonunda yanma hissi olur demişti bana.

Mesajınız beni çok duygulandırdı. İyi insanlar iyi ki var dedirttiniz Rabbim hepimize sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayi nasip etsin kimseyi bu duygudan yoksun bırakmasın inşallah

Canım inşallah gecer bakalım bol bol su içiyorum :)

Kızlar mide bulantısından ölüyorum hiç bişey yiyemediğim için de açlıktan başım dönüyor ne yapacam nasıl geçecek

Kızlar mide bulantısından ölüyorum hiç bişey yiyemediğim için de açlıktan başım dönüyor ne yapacam nasıl geçecek
Az ve sık yenmesi tavsiye ediliyor diye biliyorum. Bir de haşlanmış patates gibi yağsız karbonhidrat alımı da iyi gelebilir? ben çok yaşamadım ama çok zordur eminim

Az ve sık yenmesi tavsiye ediliyor diye biliyorum. Bir de haşlanmış patates gibi yağsız karbonhidrat alımı da iyi gelebilir? ben çok yaşamadım ama çok zordur eminim
Evet çok zormuş bugün aşırı kötüyüm çorba yaptım belki içebilirim iyi gelir onun dışında canım hiçbişey yemek istemiyorum her şeyden midem bulanıyor

Beta hcg
23 Mayıs 71
25 Mayıs 174
29 Mayıs 957

29 Mayıs progesteron seviyesi 14.7,
Şimdi diyeceksiniz ki bu kadın bunları neden yazdı. Yeni anne olmuş bir arkadaş hevesimi fena kırdı ve beni çok korkuttu. Boş gebelik olabilir dış gebelik olabilir hemen sevinme vs gibisinden. Keseyi görmemize 4 gün var, anksiyetem de var. İçimde bir huzursuzluk oluşuyor kötü şeyler aklıma geldikçe.
Sizce bu ne kadarlık bir ihtimaldir?

Bulantı olsa bir dert olmasa bir dert.Gecen hafta bulantım çoktu bir sey yiyemiyordum.Bu hafta yok gibi bu sefer de bir sorun mu var acaba diyorum.
Hiç öyle düşünmeyin ya doğuma kadar devam edecek diye bi durum yok bazen kendinizi iyi hissedersiniz bazen kötü illaki kötü bi şey olacak diye düşünmeyin şanslısınız ki 1 hafta sürmüş

Bence gayet güzel artmış benim ilk beta değerim 9 du sonra 28 sonra 56 en son 600 çıktı 2 hafta sonra kalp atışını dinledik çok şükür herkesin hamileliği Farklı belki geç döllenme olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…