2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Belden karna yayılan ağrıların ne sıklıkla olması gerekiyordu yalancı sancidan ayrılması icin
Önce pozisyon değiştirdiğinde geçiyor mu ona bak. Sonra devam ediyorsa yarım saatte bir sancı geliyor sonra bu 20 dakikada oluyor sıklığı kişiden kişiye değişir. Özellikle ikinci hamileliklerde aniden 10-15 dakikada bire inebiliyormuş.

Önce pozisyon değiştirdiğinde geçiyor mu ona bak. Sonra devam ediyorsa yarım saatte bir sancı geliyor sonra bu 20 dakikada oluyor sıklığı kişiden kişiye değişir. Özellikle ikinci hamileliklerde aniden 10-15 dakikada bire inebiliyormuş.
İlkinde yaşamadım bu şekilde, kasılma değil de adet sancısı gibi, uzun süredir olunca size sorayım dedim. Gerçek sancı olsa belli araliklarla gelir sonuçta dimi. Bu öyle değil. Bu arada bazen bu adet sancısı gece giriyor belime ya da karnıma, uyku esnasında adet oluyorum sanıyorum (nefret ederim adet sancısından) sonra uyaniyorum ve şükrediyorum, adet olmuyorum hamileyim ben, biraz agriyip geçecek diyorum 😁 adetlerimde ben bazen hastanelik oluyorum çünkü. Nasıl sınmışsam o ağrıdan, uykumda bile üzülüyorum adet sancısı sanıp 😬

10 gün yoğun bakımda sen mi kaldın bebek mi? Güzel düşün güzel olsun inşallah 🤲

Bebiş kaldı, keşke ben kalsaydım 😭 ama geçti gitti şimdi çok sağlıklı çok şükür.

Bugün de avmye gittik son eksikleri tamamlamak için. O kadar yorulmuşum ki ayağa kalkacak halim yok. Allahım hepimize sağlıkla doğurmayı nasip etsin, annelik çok zor gerçekten

İlkinde yaşamadım bu şekilde, kasılma değil de adet sancısı gibi, uzun süredir olunca size sorayım dedim. Gerçek sancı olsa belli araliklarla gelir sonuçta dimi. Bu öyle değil. Bu arada bazen bu adet sancısı gece giriyor belime ya da karnıma, uyku esnasında adet oluyorum sanıyorum (nefret ederim adet sancısından) sonra uyaniyorum ve şükrediyorum, adet olmuyorum hamileyim ben, biraz agriyip geçecek diyorum 😁 adetlerimde ben bazen hastanelik oluyorum çünkü. Nasıl sınmışsam o ağrıdan, uykumda bile üzülüyorum adet sancısı sanıp 😬
Canım bende bahsetmiştim o adet ağrısından 2 gündür hissediyorum ara ara ama düzenli değil özellikle karnımda hissediyorum normal adet sancılarım kadar yoğun değil daha hafif, pozisyon değiştirip dinlenince geçiyor.Ara ara ishal de oluyorum , üsüttum Biraz da öyle hissediyorum ayaklarım üşüyor.Ama artık bunlar yalancı sancılar sanırım, salı günü gittiğimde artık bu hafta alalım bebişi diyeceğim zaten 38 olacağım Perşembe günü

X