2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hangi hasteneye geliyorsun bursaya geliyordun dimi ben bursadayım ama kliniğe gidiyorum doktorum hastanede çakışmıyor, doğum jimer yada pembemavi olacak
Aral beye mi gidiyorsun
Ben yalovaya başladım oğlumu Bursa medicana da doğum yaptım prof doktor da. Yalova daha yakın geldiği için bu defa o tarafa gidiyorum

Her kadın doğum yapabilir tabi ona hiç şüphem yok canım. Hepimizin o fizikte o güçte olduğumuza eminim. Sadece bebeğim için en iyi olanı seçmek istiyorum. Çok korkuyorum onun için yanlış bi seçim yapmaktan

Normalin de sezeryaninda riskleri var . Bunları niye anlatıyorlar ki gıcık oluyorum . Herkesin bünyesi farklı . Belki çok rahat gecicek .
Neyse sen böyle şeyleri görmezden gelmeye çalış

Aynısı bende de oluyor, sık sık pozisyon mu değiştiriyor acaba gerçekten..

Ben buna çok inanıyorum ya . Hep kafamda rahim ağzı ile ilgili soru işareti vardı ( ölçümlerim çok iyidi ) 24.haftada Cat diye rahim ağzı kisalmasi görüldü . Sınırdaydi öyle söyleyeyim . Düşüne düşüne çektim herhalde ortada öyle bir ihtimal yokken . O yüzden çok haklısın şimdilerde böyle şeyler düşünmemeye çalışıyorum . Zaten en başından beri de kaygılıydım . Rahat olsam çok keyifli bir hamilelik gecirebilirdim . Çok şükür ki 30.haftaya kadar gelebildim şu an .

İyi düşünelim iyi olsun bundan sonraki mottom bu

Hastanede 1 saat uzaklıkta ve yollar çok bozuk. İlaçların bitince yani 1 hafta sonra gel demişti doktorum. Eğer anormalleşmez ise durumum salıya kadar bekliyim diyorum yollarda da çok yoruluyorum
Anladım canım hiç yola çıkıp yorma kendini o zaman. İlaçlar tutacak bebeğini içerde vaktinde gelecek inşallah

Aral beye mi gidiyorsun
Ben yalovaya başladım oğlumu Bursa medicana da doğum yaptım prof doktor da. Yalova daha yakın geldiği için bu defa o tarafa gidiyorum
Yok canım fsm de başka bir doktora gidiyorum, mesafeyi sorun etme sancılansan bile hemen gelmiyor biliyorsun , 36 yı bi devirseydik hayırlısıyla

Kuzucum iyi düşün iyi olsun moral bozmak yok. Bebeğin kendi karar verecek. Çok etkilenmişsin belli. Konunun ne olduğunu da anladım ben. Doğum anında olan birşeyi yazmışlar grubunda. Sessize al grubu. Korkma,stees yapma,düşünme. Klasik müzik dinle biraz. güzel şeyler düşün.Bebeğini de etkilemesin stres. Seni çok iyi anlıyorum. Doktorunla o an en doğrusuna karar vereceksiniz zaten. Biz her zaman burdayız birbirimize destek için.

Normalin de sezeryaninda riskleri var . Bunları niye anlatıyorlar ki gıcık oluyorum . Herkesin bünyesi farklı . Belki çok rahat gecicek .
Neyse sen böyle şeyleri görmezden gelmeye çalış
Çok sinirlendim gerçekten sorma. Kaç senelik arkadaşlarım ama doğuma kadar gruptan çıkmak istiyorum açıkçası. Bu kadar düşüncesiz olunmasın ama ya

Canim ben kaza ve kadere inaniyorum. Riskli durum varsa tedbirimi alir takdiri ilahiye boyun egerim. Acaba sezaryen olsaydi bebegin yasayacaginin garantisi var miydi? Bilmiyoruz. Riskli durumu da ben kendim bilemem doktoruma guvenirim. Sen de doktorunla korkularini konus ne hissediyorsan öyle davran. Kendini hic birseye zorlama. Sezaryen da olsa normal de olsa farketmez sonuc olarak insallah Anne olcaksin

Ben de kaç kere denedim. İnsan enerjisi diye bir şey var. Neden hep dua ederiz,neden hep isteriz bir şeyleri. Çünkü bir şeyi çok düşünürsek çok çağırırsak o bize gelir. Hatta şöyle bir laf vardır. Bir şeyi 40 kere istesen o olur diye. O yüzden iyi şeyler düşünmeye devam. En kötü ihtimal hayırlısı olsun diyeceğim.

Burası gerçekten iyi ki var. Zaman zaman zor şeyler de yaşıyoruz ama kimse kimsenin moralini bozmuyor. Herkes üsluba dikkat ediyor. En iyi biz birbirimizi anlıyoruz zaten

Hamilelik de doğum da zaten tamamen bizim kontrolümüz dışında olan bişey. Hamile kaldık 2 hücreden kocaman bebeğe dönüştü. Biz hiç bişeye müdahale edemedik sadece büyümelerini izliyoruz. İkili taramaydı detaylı ultrasondu hepsi teşhis için yapılan şeyler. Hiç birine müdahale edemiyoruz sadece gözlem yapılıyor. Gerçekten çok mucizevi bişey yaşıyoruz ve ipler elimizde değil. Doğum da öyle tabi. En iyisi hangisi bilemiyoruz ki. Doğru seçim yapmak istiyorum ama kendi seçimime de güvenmiyorum. Keşke diğerini seçseydim deme ihtimali var Allah korusun. O yüzden normal doğum istiyorum zaten. Doğal gidişata müdahale etmemek için. Bebeğime bırakmak istiyorum seçimi. İnsan ister istemez kötü şeyler duyunca etkileniyor. Bişey yapmak sürece etki etmek istiyor. Ama gerçekten ipler elimizde değil. Allah hepimizin bebeğini korusun

O zaman ne yapiyoruzzz birbirimiz icin dua ediyoruz. Rabbim hepimizi korktuklarimizdan emin umduklarimiza nail eylesin. Sağlıkla ve kolaylikla bebeklerimize kavuştursun. Aminnn
Kimin duasi kabul olur bilinmez ben hepinizin duasina talibim canim arkadaslar

Yok canım fsm de başka bir doktora gidiyorum, mesafeyi sorun etme sancılansan bile hemen gelmiyor biliyorsun , 36 yı bi devirseydik hayırlısıyla
Evet gerçekten şu 36 yı bi devirseydik sonra bir oh çekerim ben burdan sen Bursadan duyarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…