2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
pozisyonu ile alakalı olabilir. 33. haftadayım şu an baş aşağı duruyor. Karnımda çok boş alan var. safra kesem yok, tüp mide den dolayı midenin bir kısmı yok. eskiye göre 45 kg yok bunun neticesinde çok hareket yeri olduğunu düşünüyorum :KK49:
Geçmiş olsun tabi buda bir bakış açısı 😂😂 ya benim çevremde benle haftaları çok yakın 2 hamiş var, bı onlara bakıyorum bı kendime. Öyle olunca da tırsıyorum ufaktan 🥲 bugün en son doktoruma yazdım. Bebek büyüdüğü için hareket alanı kısıtlanıyor, 15-20 kere hissediyorsan sıkıntı yok demiş oda. Şimdide yeni guncelleme yuklendi bana, hareket sayıyorum 😂😂

Aaa bu ben, daire kapısından girdiğim anda seke seke gidiyorum odalara 😁

Ben üstünden atlamiyorum. Şöyle ayağımla kenara itiyorum😂

e harika değil mi 😂 topluyorsun da ne oluyor, yine aynı 2. güne.
Annem uğradı az önce bi fırça çekti bu evin hali ne diye, eşimi ve beni içeren 😁 benim içimden gelen bi tembelliğim de var zaten, hamilelik tuzu biberi oldu :)

Ateşi düştü mü? Kiyamam ben ona. Daha çok küçükmüş. İnşallah bir daha gerek kalmaz hastanede yatmana. Sadece doğuma gidersin güzel güzel. İşleri hiç dert etme. Yapilmasın. Benim evimi görsen ilk başlarda düzen tutturmaya calışıyordum. Baktım yetişemiyorum vazgeçtim. Sadece yemek yapmaya kalkıyorum. O bile agrı ve baskı yapiyor. Kanamam olduğu günün öncesinde de böyle agrımıştı. Ben 5 dk uzanip iş yapmaya devam etmiştim. Onu hatirlatıyorum kendime. Geçecek Allah'ın izniyle. Sonra toplanır da temizlenir de. Yavrucaklar saglıkla zamanında doğsun inşallah.
Evet düştü kulakları enfeksiyon yapmış o sebeple çıkmış ateşi. Benim düzenim hep vardı hep süpürür siler banyolarımı temizler mutfağı Işıl Işıl yapardım hergün. Ama yapmıcam artık 1 ay sıkıcam dişimi sonra temizlenir bi yolu bulunur yapacak bişey yok artık bebeler iyi olsun da ev derlenir toplanır napalım

Bebeğin bacak boyu üç hafta geriden ölçtüm dedi doktor perinatolojiye gönderdi çok üzüldüm 🥹 kötü bi durum mu bu başınıza geldi mi hiç normal mi

Bebeğin bacak boyu üç hafta geriden ölçtüm dedi doktor perinatolojiye gönderdi çok üzüldüm 🥹 kötü bi durum mu bu başınıza geldi mi hiç normal mi
Bacak boyu bebeğin tahmini uzunluğunu gösteriyor, boy ve kiloda iki haftaya kadar olan sapmalar normal ama üstü için fikrim yok. Bu zamana kadar nasıldı olcumleri hep geri miydi bı anda mi 3 hafta geriye düşmüş

Bacak boyu bebeğin tahmini uzunluğunu gösteriyor, boy ve kiloda iki haftaya kadar olan sapmalar normal ama üstü için fikrim yok. Bu zamana kadar nasıldı olcumleri hep geri miydi bı anda mi 3 hafta geriye düşmüş
Evet normaldi hatta 3 hafta önce gitmiştim kontrole en son bi sorun yoktu bugün söyledi doktor perinatolojiye gönderdi

Evet normaldi hatta 3 hafta önce gitmiştim kontrole en son bi sorun yoktu bugün söyledi doktor perinatolojiye gönderdi
Hafta olarak baya ilerlemissin, gelişiminde bı sorun olsa daha önceki haftalar anlasilirdi herhalde, belki sadece minyon bı bebek olacaktır. Umarım her şey yolundadır. Perinatologtan sonra haber ver bize de. Güzel haberlerini bekliyoruz

Hafta olarak baya ilerlemissin, gelişiminde bı sorun olsa daha önceki haftalar anlasilirdi herhalde, belki sadece minyon bı bebek olacaktır. Umarım her şey yolundadır. Perinatologtan sonra haber ver bize de. Güzel haberlerini bekliyoruz
İnşallah güzel haberler alırım da verebilirim bu zamana kadar her şey normal gidiyordu bugün böyle bişey duyunca içimden bişeyler koptu sanki annelik ne demekmiş bugün anladım sanırım

e harika değil mi 😂 topluyorsun da ne oluyor, yine aynı 2. güne.
Annem uğradı az önce bi fırça çekti bu evin hali ne diye, eşimi ve beni içeren 😁 benim içimden gelen bi tembelliğim de var zaten, hamilelik tuzu biberi oldu :)
Ayy yalniz olmadigima sevindim böyle de ölünmüyomuş yanii esim yapiyo valla elinden geldigi kadar 🤣
tek diyo erken dogurma ben yaparim herseyi sütten ağzi yandi tabi bi kere😁
Esim önceden hep 4-5 cocuk istiyorum diyodu ben 3 yeter diyodum. Şimdi ben diyorum böyle iyi oluyomus yatarak dogurmak 5. Yi de mi yapsak ki adam diyo yooooookkk artik ben istemiyorum. Nasil mum tutturduysam yazik :KK70:

Neden dönmez dedi ki, son anda bile dönen bebekler var. Ben 32+0da sordum daha vakti var dedi doktor. Suyu azalınca dönme ihtimali azalıyor diye biliyorum, suyuyla alakalı yorum yaptı mı?
Suyu gayet iyi dedi aslında içimde döndüğünü hissediyorum ama ayaklar aşağıda hala kasıklarımda tekme hissediyorum döner mi bilemedim 💁‍♀️

Kızlar ben sona bıraktıklarımı biraz hızlandırayım diyorum bana çikolata magnet vs hazırlıklarınızı nereden yaptırdığınızı linkler misiniz?

Selam arkadaşlar 32+5 deyim çalışamaz raporu aldım evdeyim sürekli uyumak istiyorum ve azıcık hareket etsem kalbim çok hızlı çarpmaya başlıyor sizlerde de var mı böyle şeyler

Selam arkadaşlar 32+5 deyim çalışamaz raporu aldım evdeyim sürekli uyumak istiyorum ve azıcık hareket etsem kalbim çok hızlı çarpmaya başlıyor sizlerde de var mı böyle şeyler
Ben de evdeyim hep. Çok hareket edemiyorum. Eğilip kalkmıyorum. Ama biraz hizlı yürüsem bende de oluyor. Karnım da sertleşiyor hemen. Genelde tembel hayvan modunda yaşıyorum😊

X