2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Grubumuzun aurasi gayet renkli şuan, Allah bozmasın, enerjisel olarak çok pozitif, geren yok, kompleksli insan yok. Umarım doğuma kadar da gider hatta doğumdan sonra da hiç bozulmaz. Alay konusuna gelince alası yapıldı, şükür ki birbirini anlayan, birbirini telkin eden insanlar bu grupta dağılmadan kalabildi insanın ilk dogumu da olsa 5. Doğumu da olsa kendisi ile aynı şeyleri yaşayan insanlara ihtiyaç duyuyor. Burası sanal ortam tabi ki gercekteki gibi bı bağ oluşamaz belki ama sohbetim olan, bana desteği olmuş her insanın değeri vardır, adı sanı belli olmasa bile. O yüzden ait olduğum bu gurubu seviyorum artık, herkes değerli, bilinçli, özgün kişilikler.

Az kaldı ya cidden.

Oo süper bence 33te 10 kilo :)) esas olay emzirirken ya, ye allah ye moduna giriyor insan tabi emzirmek de kalori kaybettiriyor. inşallah şıp diye gider kilolar sütlerimizle birlikte bebişe kilo olur

Oo süper bence 33te 10 kilo :)) esas olay emzirirken ya, ye allah ye moduna giriyor insan tabi emzirmek de kalori kaybettiriyor. inşallah şıp diye gider kilolar sütlerimizle birlikte bebişe kilo olur
Yaa bende 29 un içindeyim 9 kilo almışım . Hareketim kisitlandi o yüzden bu kadar kilo aldım bana çok gbi geliyor
Sen süper diyince bir iyi hissetmedim değil

Bende Şuan 31+4 deyim. 10 kilo aldım 64 oldum Umarım ki 67 ile filan bitiririm

Biz de 30+2
7 kilo aldım toplamda 82 ile başladım 89 um şuan. Umarım 10 kilodan fazla almam toplam.

Aynen sana katılıyorum. Bir birimize destek oluyoruz tecrübelerimizden faydalanıyoruz. Bana da çok iyi geliyor grup. Herşeyimi paylaşıyorum.

Kilo rekoru bende sanırım. 25 kilo aldım 30 haftada. 53 ile hamile kaldım 78 kiloyum şuan. Doğuma tahmini tam 2 ay var daha kaç kilo alırım muamma bı de ben doğumdan sonra da ilk 1 sene almaya devam ediyorum, süt yapıcı şeyler özellikle de bol su içiren tatlı türü şeyler de yediğim için lohusayken daha da sisiyorum. Oğlumda doğumdan sonra da 10 kilo daha almıştım

Kızlar Çamlıca medipola gideniniz var mı aranızda? Bir doktoru çok övdüler ama randevu bulunamıyor çok zor. Başka dr a buldum gittim. Gayet iyiydi dr. Bu zamana kadar devlette takipteydim ve devletin tek kötü yönü tek doktor olmuyormuş ve hangi dr o gün nöbetçi ise o doğum yaptırıyormuş. o yüzden sanırım Çamlıca medipolda doğum yapacağım. Dr dizimin açısına göre yardımcı olacağını söyledi. Bir de ilk kez kızımın yüzünü 3d olarak gördüm çok tatlı bir şeydi ya.

Çamlicayi bilmiyorum ben eskiden Medipol mega ya gidiyordum, oğlumun aylık kontrolleri için de orada bı doktor tavsiye etmislerdi. Ama medipolun genel olarak tüm doktorları iyi diye konuşuluyor. Hekim konusunda oldukça başarılı bi sağlık kompleksi anladığım kadarıyla.

Ben Aralık grubuna çok uzun zamandır bakmıyordum, bizim grubumuz ile ilgili bir iki muhabbet ettiklerini görünce girmeyi takip etmeyi bırakmıştım hoşuma gitmemisti konuşulanlar. Dün bebisin hareketlerini hissetmeyince onlardanda fikir almak istedim, sağ olsun hepsi de yardımcı olmaya çalışıyorlar kötü niyetli olduklarını düşünmüyorum. O sıra denk geldim bende konuşanlara, bu gruptan oraya gidip, bu grubu kötüleyen insanlar şimdide orda gruplaşıp diğerlerini kötülemeye başlamışlar, ve üslupları çok uslupsuzca bence ilahi adalet diyorum ben. Şahsi yorumum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…