2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benim bebito yüzüstüne dönebiliyo ama geri sırtüstüne dönemiyo daha güncellemesi gelmedi ne zaman gelir🤣

Kızlar bebeğim uykusunda sürekli yüzüstü dönüyor ve kendisini uyandırıyor 11 den beri 4. Kez aynı sey oldu, ağlayarak uyanıyor haliyle. Sizde var mı bu durum ya

Kızlar aptamil pro kullanan var mı hep kullanıyordum. Gaz yapıyor diye değiştirdim. Aptamilde ishal ve kakayı yeşil yaptı. Osuruğuda kokulu yaptı. Yani dayanılacak gibi bir koku değil. Bana öneriniz var mı iki kutu bitirdim. Sonra olmayacak böyle diyerek hipp mamaya geri döndüm. İshal yapmayan ne bileyim gaza iyi gelen bir mama yok mu. Hipp mamada kaka çok iyi çiş iyi yapıyor. Ama kafasını çevirip bazen geri atıyor. Yerken anlık gaz yapıyor sanırım. Ek gıdaya da az kaldı.
Sma optipro da ben hiç gaz sorunu yaşamadım. Hem de sadece mama veriyorum, hipp bizde kabızlık ve gaz yaptı defalarca

Hanımlar ya eşleriniz sizinle aynı yatağa taytor mu bebis olalı? Bizimki hosluyor diye gönderdim 3 aydır odada tekim😃😃 darlanitorum zaten havalar sıcak. Mor yazma Mor yazma sen bebekle yatarken nası beceriyorsun yaa inananadim. Havalar soğuyunca napicqm ben adam odada yerde yatıyor aylardır hahaha biraz da gülelim kislar
Benimki ilk günden beri yanımda yatıyor, ilk ayşarda bebiş uyanınca biz kalkıp salona geçiyorduk 😀😀 benimkide horluyor bebe artık horlamaya alıştı hiç etkilenmiyor 😀

Hanımlar ya eşleriniz sizinle aynı yatağa taytor mu bebis olalı? Bizimki hosluyor diye gönderdim 3 aydır odada tekim😃😃 darlanitorum zaten havalar sıcak. Mor yazma Mor yazma sen bebekle yatarken nası beceriyorsun yaa inananadim. Havalar soğuyunca napicqm ben adam odada yerde yatıyor aylardır hahaha biraz da gülelim kislar
Biz yanlamasına yatıyoruz bebitomla. Normal yatsak döner düşer diye. Benim yatağın 2 tarafı da boşta dayayacağım bi yer yok. O yüzen bebitom yatak başlığıyla benim ortama yatıyo. Bnm ayaklar az dışarda kalıyo ama yapacak bişe yok. Kışın ek gıdaya da geçersek belki daha iyi doyar uyur. Yatağına koyarım diye düşünüyorum. Bnm eşim uzakta arada geliyor. Oyüzden sorunda olmuyor. Hoş olsa ne diycek bebitoyla o yatsın baksın gece. Ben kanepede deliksiz uyurum sorun değil diyorum 😬 uykusu bölünmeden uyuyo daha ne istesin 🤷🏻‍♀️

Sirtustu dönmeyi öğrenmesi kaç gün sürdü böyle uygular cehenneme dondu surekli uyaniyor
3 gündür falan sırt üstünden yüzüstüne dönüyodu sonra yere yorgan attım bıraktım biraz. Kendi kendine keşfetti ileri geri yapa yapa. Çok uzun sürmüyo öğrenmeleri. Benimkide uyanıyodu dönerken sonra öyle uyumayı da keşfetti. Öylede devam ediyo uykuya artık. Hatta sırt üstünden daha güzel uyuyo yüzüstü uyuyunca

Kızlar bebeğim uykusunda sürekli yüzüstü dönüyor ve kendisini uyandırıyor 11 den beri 4. Kez aynı sey oldu, ağlayarak uyanıyor haliyle. Sizde var mı bu durum ya
Ya bazen yüzüstü uyuyo uzun devam ediyo uykuyo, bazen zırt pırt uyanıyo. Mesela dün gece uyudu güzel. Bugece henüz 4 kez kalktık. Daha sabaha da çok var. Şuan kucağımda bi emiyo, bi duruyo. Yede yat be çocikim 🙄

Ya bazen yüzüstü uyuyo uzun devam ediyo uykuyo, bazen zırt pırt uyanıyo. Mesela dün gece uyudu güzel. Bugece henüz 4 kez kalktık. Daha sabaha da çok var. Şuan kucağımda bi emiyo, bi duruyo. Yede yat be çocikim 🙄
Benim bebe uyuyor ben uyuyamadım uyku tutmadı taksimetre boşa yazıyor gibi hissediyorum 😀

Benim de 4 saat yüzüstü uyudu sasırdım kesintisiz. Normslde 4-8 arası emmek ıcın kalkardı 2-3 kez . Demek uyumak için rahat pozisyon oluşturmak istiyor kendine

Benim de 4 saat yüzüstü uyudu sasırdım kesintisiz. Normslde 4-8 arası emmek ıcın kalkardı 2-3 kez . Demek uyumak için rahat pozisyon oluşturmak istiyor kendine
Bazıları direk doğduğundan beri yüzüstü yatırıyo. Keşke öyle yapsaydım bende diyorum. Şu sıçrayıp, ellerini yüzüne sürüp uyandırmaları olmazdı bizde daha iyi uyurduk.

Evet geceyi sabah ettik ne zaman bitecek bu donmeler gün içinde polim bitiyor erkenden. Yan dönmüş ugumus bi ara gece eşim bakmış. Valla en son 4 muydu neydi aldim kucağımda yatırdım en azından poposunu kaldırıp dönmeye çalışmasın diye ama kafa surejli dön Allah dön bi uyumadi. Bi saate nakiyim dedim 5.50ydi

Benimki ilk günden beri yanımda yatıyor, ilk ayşarda bebiş uyanınca biz kalkıp salona geçiyorduk 😀😀 benimkide horluyor bebe artık horlamaya alıştı hiç etkilenmiyor 😀
Ahahaj çok iyi yaa. İlk bende uyanınca odaya geçerdim ev soğuktu salon daha sıcak geliyordu siziyordum koltukta zaten o aralar rabi atak matak yok ya 😃😃 şimdi odaya alasam gelmiyor zaten oda kucyk havasız

Biz yanlamasına yatıyoruz bebitomla. Normal yatsak döner düşer diye. Benim yatağın 2 tarafı da boşta dayayacağım bi yer yok. O yüzen bebitom yatak başlığıyla benim ortama yatıyo. Bnm ayaklar az dışarda kalıyo ama yapacak bişe yok. Kışın ek gıdaya da geçersek belki daha iyi doyar uyur. Yatağına koyarım diye düşünüyorum. Bnm eşim uzakta arada geliyor. Oyüzden sorunda olmuyor. Hoş olsa ne diycek bebitoyla o yatsın baksın gece. Ben kanepede deliksiz uyurum sorun değil diyorum 😬 uykusu bölünmeden uyuyo daha ne istesin 🤷🏻‍♀️
Haha aynen ya. Benim yatağında köşeleri boşta kalıyor. Ek gıda meselesini bende düşündüm sonuçta ek kalori alacak ce uzun uyuyacak. Ama sanırım duymakla da mesele bitmiyor alışkanlık olmaz inşallah ya bizde özellikle sonra her uyku dönüşünde meme ister. Ki şu ara saatler özellikle aynı yaa 11 2 4 hep uyku döngü saatlerinde uyanıyor yandimmm😮‍💨🙄😒 bir an önce bitsin artık şu atak ve dönme olayı ya done done uyaniyor

Bazıları direk doğduğundan beri yüzüstü yatırıyo. Keşke öyle yapsaydım bende diyorum. Şu sıçrayıp, ellerini yüzüne sürüp uyandırmaları olmazdı bizde daha iyi uyurduk.
Biz öyle yatırdık görümcem diyene kadar o da 2 aylik olmamıştı işte. Daha iyi uyudu dediğin gibi. Ama sıkıntı surda sirt üstü yatınca puset ya da cingen besiginde. Surejli uyanıyor sicriyor. Korkuyor. Bende o dertten muzdarivim ve döndüğü için yüzüstü zırt pırt ayağa kalkıyor hadi diyorum geri dönsün bekleyim uyur belki yok bu sefer de niye döndüm uleeen yattığım şekil bu değildi diye agliyorrr

Biz öyle yatırdık görümcem diyene kadar o da 2 aylik olmamıştı işte. Daha iyi uyudu dediğin gibi. Ama sıkıntı surda sirt üstü yatınca puset ya da cingen besiginde. Surejli uyanıyor sicriyor. Korkuyor. Bende o dertten muzdarivim ve döndüğü için yüzüstü zırt pırt ayağa kalkıyor hadi diyorum geri dönsün bekleyim uyur belki yok bu sefer de niye döndüm uleeen yattığım şekil bu değildi diye agliyorrr
Hep bi memnuniyetsizlik desene 😬 bi memnun edemedik bebişleri. Neyse böyle böyle bu zamana geldik. Şurda üniversiteyi kazanıp evden gitmelerine ne kaldı 🤣

X