2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de aynı şekil ama inanır mısın hiç havuç yediğimi hatırlamıyorum insan bir tane ağzına atmaz mı ya, şimdi havuç yerken ne tepki verecek çok merak ediyorum 😀😀
Benim arkadaşım direkt tavuk kanat tutuşturdu eline kemirip duruyor bebiş 😀😀
Ben o dönemde cok kasmayı düşünmüyorum aşırı püreler filan . Somra bebekler yemeklerde aşırı seçici oluyormus. Ben blw yöntemi ile ilerleyeceğim sanırım. Kendı yemegımızdeki tuz ve salçayı azaltıp o sekılde oma da tattıracagjm. Kendisi eline alıp yemesini istiyorum

Ben o dönemde cok kasmayı düşünmüyorum aşırı püreler filan . Somra bebekler yemeklerde aşırı seçici oluyormus. Ben blw yöntemi ile ilerleyeceğim sanırım. Kendı yemegımızdeki tuz ve salçayı azaltıp o sekılde oma da tattıracagjm. Kendisi eline alıp yemesini istiyorum
Benim hiç bir fikrim yok bu konuyla ilgili tek bildiğim havuç haşlanıp püre yapıldığı 😄😄 ben de bizim yediğimiz her şeyden yesin istiyorum ya minik çatal kaşıklar çok sevimli, düşündükçe keyifleniyorum
Şimdiden eline ne geçerse ağzına götürüp tadına bakıyor, bence yemeye hazırlar yavaştan 😀

Arkadaşlar ek gıdaa süreci nasıl ilerliycek
Şuann 4 ay 1 haftalığız ne ile başlıcaz
Çatal kaşıkları e bebekten bakıcam 🙏🐬

merhaba hanımlar hipp mamayı nasıl hazırlıyosunuz kolay yolu var mı? talimata göre yapınca çok uzun zaman geçiyor bebeğim çok ağlıyor

Kızlar kısa gündüz uykulaeini nası uzatıyorsunyz yaa. Benimki asla 1 saat 2 saat uyumadi 40 çıktıktan sonra. Uyanıklık süresine dikkat eden var mı. Malum hala atak süreci devam ve besikte yatmiyor. Gece sirt üstü dönüp surejli uyanıyor. Kafayı sıyırmak üzereyim. Uyumadığı için o da ben de huysuzuz ev sarma duman olmuş vaziyette. Doğum yapalı hala daha 4 ay oldu ne zaman düzelecek bu durumlar yaa. Uykuya dalma ayrı bi gucc. Kucagimda salliyorum ama kafa da sallanıyor yanii. Emzik zaten no asla tutmuyor uykusuna geçerken bi iki denedim meme olmadığını anlayıp itiyor

Bu arada kesinlikle insallah tabi uyku eğitimi almayı düşünüyorum sahsen. Bugün daha iyiyim ant malfor vitaminler kullanıyorum. Kucagimda uyuyor ulan ben hastayım bebegimm sana da geçecek uyuma bende istee:KK43:(( oksuyo4um sesine uyanıyor berbat durumdayım stresli olduğumdan uyuyamıyorum bile

Biliyorum çok fazla bana muhtaç meleğim 🥹🥹🥹 cevremde uslu bebekleri görünce diyorum ben neden böyle bizimki?

40 dk uyuyor uyanıyor 40 dk sonra uykusu geliyor bende mecburen uyutim diyorum uyuyor xlbazrnn. Bazen de uyku saatini bekliyorum 2 3 saat uyanık kaliyo4 ya bu normal degil

Bu arada kesinlikle insallah tabi uyku eğitimi almayı düşünüyorum sahsen. Bugün daha iyiyim ant malfor vitaminler kullanıyorum. Kucagimda uyuyor ulan ben hastayım bebegimm sana da geçecek uyuma bende istee:KK43:(( oksuyo4um sesine uyanıyor berbat durumdayım stresli olduğumdan uyuyamıyorum bile
Bizim bebiş gündüz 2-3 saat uyanık kalıp sonra 40-50 dk uyuyo. Kendı park yatağında uyuyo. Ya emzirirken ya da sallayarak uyuyo. Bızım sorunumuz gece 12-1 de uyuyor sabah 10-11 gibi kalkıyor 😀😀 tabi 2-3 kez besliyorum aralarda ben. Nasıl erkene alacam uykuyu bilmiyorum cok yoruluyoruz gece

Kızlar ben mama sandalyesini amazondan aldım bi markada indirim vardı internetten baktım 3600 falan fiyatı amazon 1300e indirmişti aldım daha gelmedi iyi mi ettim bilmiyorum indirimin gazına geldim bi bakın isterseniz adı:

Ingenuity SmartClean 3 Noktalı Emniyet Kemerli Yemek Masası için Bebek Çocuk Koltuğu, Tavuskuşu Mavisi​

40 dk uyuyor uyanıyor 40 dk sonra uykusu geliyor bende mecburen uyutim diyorum uyuyor xlbazrnn. Bazen de uyku saatini bekliyorum 2 3 saat uyanık kaliyo4 ya bu normal degil
2.5 saatlik uyanıklık normal aslında ama kısa uyuduğu için çabuk uykusu geliyo bizimki de öyle tam 45 dakikada uyaniyo bunun içinde uyandır uyut yöntemi varmış 42. Dakikada bebeği ufak dokunuş ve seslerle uyandırıp geri uyutmak o döngüyü kırmasını ve daha uzun uyumusasini sagliyormuş onu deniyorum becerebilirsem bakalim

Kızlar ben mama sandalyesini amazondan aldım bi markada indirim vardı internetten baktım 3600 falan fiyatı amazon 1300e indirmişti aldım daha gelmedi iyi mi ettim bilmiyorum indirimin gazına geldim bi bakın isterseniz adı:

Ingenuity SmartClean 3 Noktalı Emniyet Kemerli Yemek Masası için Bebek Çocuk Koltuğu, Tavuskuşu Mavisi​

16 ay -36 ay diyor dikkat ettınız mı yaşa

2.5 saatlik uyanıklık normal aslında ama kısa uyuduğu için çabuk uykusu geliyo bizimki de öyle tam 45 dakikada uyaniyo bunun içinde uyandır uyut yöntemi varmış 42. Dakikada bebeği ufak dokunuş ve seslerle uyandırıp geri uyutmak o döngüyü kırmasını ve daha uzun uyumusasini sagliyormuş onu deniyorum becerebilirsem bakalim
Lütfen yazın olur mu sonucu bende uygulayın ona göre. Beşikte yatırmayı deni6oeum bismillah

Normal mi ayına göre? Bence normal değil. 40 dk sonrasında uyanıyor ve 40 dk içinde yeniden uykusu geliyor. 40 dk uyanıyorsan yorgunluktan vs diyorlar. Ya da 3p dk da uyuyor bizimk

Bizim bebiş gündüz 2-3 saat uyanık kalıp sonra 40-50 dk uyuyo. Kendı park yatağında uyuyo. Ya emzirirken ya da sallayarak uyuyo. Bızım sorunumuz gece 12-1 de uyuyor sabah 10-11 gibi kalkıyor 😀😀 tabi 2-3 kez besliyorum aralarda ben. Nasıl erkene alacam uykuyu bilmiyorum cok yoruluyoruz gece
Kuzum bence bu birazda bebisle alakalı ya. Kendileri.seciyor resmen. Ama suan herseyi kaptiklari.bi dönem o yüzden rutini erkene cek bence. Geçen ateşledi asidan sonra 9 buçuğu geçti ona geliyordu yattığında sürekli dön dön uyuyamadi bir de emzirirken dalınca dedin ne kadar sure sonra yatağına koyuyorsun. Sabah öyle yapim dedim 8.20 gibi koydum salladık uykuliydunama demek emerken daldı. Neyse 8.40 da uyandi ağlayarak kusmustu belki o uyandirdi

Kuzum bence bu birazda bebisle alakalı ya. Kendileri.seciyor resmen. Ama suan herseyi kaptiklari.bi dönem o yüzden rutini erkene cek bence. Geçen ateşledi asidan sonra 9 buçuğu geçti ona geliyordu yattığında sürekli dön dön uyuyamadi bir de emzirirken dalınca dedin ne kadar sure sonra yatağına koyuyorsun. Sabah öyle yapim dedim 8.20 gibi koydum salladık uykuliydunama demek emerken daldı. Neyse 8.40 da uyandi ağlayarak kusmustu belki o uyandirdi
Canım 4. Aya kadar uykusuna karısmayın , 4. Ayda uyku rutini olusuyor o zaman alıstırın diyolar ben de 10 gün sonra başlayacağım. Ben uykusu geldiğini anlıyorum memeye alıyorum emip 5-10 dk sonra uyuyo zaten. Öyle dakikalarca uyutmaya çalışmıyorum kendisi uyuyo

X