2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kimsenin bebişi 3-4 saat kesintisiz uyumuyor sanırım yalnız olmadığıma seviniyorum ama ne zaman o aşamaya gelicez çok merak ediyorum gece 2 kere beslenseler koyunca uyusalar falan ne güzel olur

Acaba hep o tarafa mı yatıyor yüzüsütü falan diye düşündüm. Buarada olabilir tabii ki hiçbir canlının sağı solu eşit değil ama eminim çok çok çok dikkatli bakınca belli oluyodur. Bütün gün bebişlerle olunca tabii ister istemez çok dikkatli oluyor insan😀
Evet full inceleme hastalıgı 😀

Kimsenin bebişi 3-4 saat kesintisiz uyumuyor sanırım yalnız olmadığıma seviniyorum ama ne zaman o aşamaya gelicez çok merak ediyorum gece 2 kere beslenseler koyunca uyusalar falan ne güzel olur
Bu aya kadar ilk yatırdığımda uyuyodu 4 saat kadar ama artık uyumuyo

Gündüz pambuk gıbı uyuyordu bugun sıfır uyku ons bi gunluktur

Benım oyle uzun suredır geceleri masallah suphanallah kesın nazar decek amin amin masallah

Ay beynim eridi resmen doğumdan sonra. Ben kendimi 16. Haftada sanıyorum ama sen böyle yazdıktan sonra hesapladım bende 18. haftadayım 😬 ee bizimki ne atağı ozaman 🥺
Bundan😁

Eklentiler

• IMG_3054.png
    IMG_3054.png
    218,6 KB · Görüntüleme: 30
X