2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Lohusa bile olmasan istediğini söyleyebilirsin bebeğinle alakalı. Öpülmesini istemiyorum bitti kimse kimseye küsemez valla hiç umrum olmaz ister arkamdan konuşsunlar ister yüzüme doğru küssünler kimse çocuğumdan önemli değil boşver

2. Ay aşısında ağır geçiren var mı sabah olduk bugün hep mutsuz ağlak bitkin düştü çocuğum
Evet benimde ateş olmadı ama çok uyku yaptı ve hep kucağımda emmek istedi , pazartesi yaptırmıştım tam bugün düzeldi

Ben de bana öpme diyenlere sinir oluyorum, yok artık kendi evladım için icazet mi alcam yani direkt söylemiyolar da küçük bebek öpülmez vs ortaya laf, ben de öpe koklaya evet evet kimse öpmesin zaten mutlu olurum diyorum ama aslında bana yani söylenen farkındayım

Yaa annesine öpülmez demek de ne oluyor o bebeğin en çok annenin öpmesine koklamasına ihtiyacı var şaka gibiler ya

Yaa annesine öpülmez demek de ne oluyor o bebeğin en çok annenin öpmesine koklamasına ihtiyacı var şaka gibiler ya
Geçen gün de lohusayken neymiş çocuğu kimseye elletmek istemiyormuşum da sevdirmiyormuşum vs. Yani şimdi de sevdirmem bana kalsa ama saldım artık biraz daha en azından onlar ilgilenirken ben uyuyorum duş alıyorum vs. Valla ben buldumcuk oldum ya 35inde anne olunca böyle oluyomuş, hamileliğimin son gününe kadar çalıştım, normalde işe dönerim diyodum ama şuan hiç öyle bi modda değilim, hatta keşke çok param olsa ev işlerini yapan bi yardımcım olsa ben 7/24 çocukla vakit geçirsem

Yaşla ilgisi yok bence 25imde anne oldum ama aynı şekilde birileri kucağına alıp sevdiğinde içim içimi yiyo istemiyorum bende öpmelerini sinir basıyo hele elinden falan öpüyolar deliriyorum neden insanlar illa uyarıya ihtiyaç duyuyor ki öpmeyin işte bebekleri salın rahat bırakın uzaktan sevin

Bu arada bence bu çocuklarla ilgilenme olayında sabah 8 akşam 18.00 çok güzel ama saat 6dan sonra uyutsam bir dert gece uykusu etkileniyor uyutmasam mızmız ağlak geceleri zaten uyku uyanık vs zor

Hahaha ay bence de ya sorma iyi bari ben de sonradan görme miyim diyodum

kızlar 2 ay 3 günlük olduk böyle yazdım çünkü 2. Ay aşılarını olamadık daha. Aile hekimi aradı bugün günlü aşılar elimizde yok bakanlık Temmuz beşi gibi getirir dedi. Belki geçebilirde dedi. Başka yerde yaptırmak isterseniz yaptırın dedi. Şimdi ben nereye götüreyim çokta geç kalmayın diyor bi de

Hastanede sosyal pediatri bölümü yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…