2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ya canim benim üzülme stres yapma çok nor al çoğu kadın yaisyor bunları...Kuru dut ye bil bil şu iç.bende de alerji var yiyemiyorum çoğu şey. Dereotu çok iti yiyorsun zaten. Dinlenmeye çalış bil bil bir de ekzirdikenten sonra sagma yap oda ise yarıyor canım bol bol sutumuz olsun insallahhh

Muhtemelen uykusu ağır bastığı için tam doyamadan uyuyakalıyo. Emzirirken uyuyakalırsa biraz dürt emmeye devam etsin en az 20 dakika emerse belki daha uzun sürebilir uykusu.

Benim başım dönüyordu ahh ilk günler... hala daha öyle de gündüz uykuları yok çünkü 3 ay olmamıza 5 gün kaldı düzelir mi canlar
Gündüz benimkide çok nadir uyur. Memede bi yarım saat kestirir. Düzelir heralde. Bende düzeleceği günleri bekliyorum.

Gündüz benimkide çok nadir uyur. Memede bi yarım saat kestirir. Düzelir heralde. Bende düzeleceği günleri bekliyorum.
Ya 2. Ay ayağından sonra daha kötü oldu gercekten deli gibi uykusu var ama uyku gözüne gelmiyor hiç direniyor sling aldım içinde 30 dk uyuyor akşama kadar hep boyle ya bi iş yapamıyorum gercekten

Bencede en mantıklısı o ama benim bebeğim erken doğdu yeni doğan yoğun bakımında kimse uğraşmaz bence kaşık biberonla
Siringayla veriyolar yeni doğan yogun bakiminda oda meme reddi yapmiyor. Ben kesinlikle avent oneririm bizde dogdugundan beri avent kullaniyoruz. Reflusu oldugu icin 2 haftadir dr browns biberona gectik. Sanki emmek istemiyo gibi 3 gundur cok zorluyorum cok mucadele ediyorum bazen saatlerce ugrasiyorum. Ama dr browns ile reflusu hafifledi mecbur devam bakalim neler yasicaz.

Avent dediğiniz bu mu

Eklentiler

• IMG_1208.png
    193,1 KB · Görüntüleme: 14
Aaa dr browns kullanayım ben de benimki de reflü fena kusuyor çünkü

Keşke şırınga ile verseler ama biberon isteyeceğiz ileride dediler bilemedim o yüzden.
Halbu ki o biberon da çok övülüyor demek ki her şey bebekten bebeğe çok değişiyor

Birden aglayarak uyandı bi yerine bir sey olmus gibi vok kotu oldum

Sabır diliyorum canım ben her şeyi göze alarak isterse eşim bile konuşmasın benimle hiç umrum olmaz asla göndermezdim çocuğum herkesten daha önemli. benim anneliğimi istediğim gibi yapmama kimse engel olamaz annelik haklarımı elimden eşim dahi alamaz. O yüzden bence ne derlerse desinler istersen en kötü sen ol yine de verme bebeğini çünkü sana çok ihtiyacı var

Hali canım hepsiburadada maxi cosi otokoltuklarında indirim var senin istediğin gibi olanlar da var bak istersen

Rota aşısı için geçen ay hemşire “ çocuk doktoruna gideceksiniz , reçete yazacak ilacı alacaksınız öyle yapıcaz” siz direkt eczaneden mi aldınız ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…