HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Dün paylaşmıştım 😌
Bugün yeniden yaptın sizce pik mi?
Yarın ya da akşam pik olur gibi geldi bana ama 😌

Eklentiler

• IMG_6638.jpeg
    IMG_6638.jpeg
    162,3 KB · Görüntüleme: 52
Ben hala test yapmadım adet gunlerim çok dengesizdi 35 31 ve en sonuncu adetim 27 gün sürdü o yüzden belli değil günüm 35 e kadar beklicm sanirim

A6902BFF-A369-43D7-9CBD-F3CD7629867D.jpeg
kızlar merhaba sat 26 haziran. 1 temmuzdan itibaren ovülasyon testi yapıyorum 4. gündeyim koyulaşmaya başladı normal mi acaba yardımcı olurmsuunuz döngüm 30 günde bir

Dün degerlendirdim pik yarin olacaksa yarını beklesem mi bir gün aralıklı olsun diye yoksa bugün mü ? Akşam yeniden test yapıp baksam mı bugün 15. Gün geç yumurtluyorum demek ki ☺️
Ovulasyon pikten sonraki 24 saat icinde gerceklesiyor, ve sperm de 3 gune kadar canli kalabiliyor. Sperm kalitesi icin de 2 gune bir deniliyor😂 yarin daha mantikli bu sekilde yaklasinca ama bence icinden ne geliyorsa:) gorev halini alinca gebelik ihtimalinin azaldigini dusunuyorum kendi tecrubelerimden.

Ovulasyon pikten sonraki 24 saat icinde gerceklesiyor, ve sperm de 3 gune kadar canli kalabiliyor. Sperm kalitesi icin de 2 gune bir deniliyor😂 yarin daha mantikli bu sekilde yaklasinca ama bence icinden ne geliyorsa:) gorev halini alinca gebelik ihtimalinin azaldigini dusunuyorum kendi tecrubelerimden.
Aslında görev değil 🥹 hormonlar beyinde üretiliyor ve salgılanıyor düşünce sistemimiz tabiki oldukça etkili akışta bakalım 🙏🏻 ilt defa test takibi yapıyorum da o yüzden her gün emek verince doğru zamanı bilmek istedim ☺️

Bu ay balık veya koç burcuna denk geliyor bir dahaki ay da koç veya boğa. Burç konusu önemli 😁 eşim zaten koç. İki koçla baş edebilir miyim bilmiyorum. Bu ay hamile olanlar muhtemelen balık annesi olacaktır. O yüzden hamile kalmak istiyordum açıkçası ama nasip. Önümüzdeki aya kalanlar muhtemelen koç annesi olacaktır. Yani yeter ki olsun tabii de, Allah yardımcı olsun şimdiden koç annelerine 😅
Eşim yengeç ben akrep valla kol burcuyla ben anlaşamıyorum iki baskın karakter anne akrep olarak onu yola sokarım ben 😂😂😂

Aslında görev değil 🥹 hormonlar beyinde üretiliyor ve salgılanıyor düşünce sistemimiz tabiki oldukça etkili akışta bakalım 🙏🏻 ilt defa test takibi yapıyorum da o yüzden her gün emek verince doğru zamanı bilmek istedim ☺️
Cok haklisiniz💕 insallah guzel haberlerinizi aliriz en kisa zamanda 🥰

Eşim yengeç ben akrep valla kol burcuyla ben anlaşamıyorum iki baskın karakter anne akrep olarak onu yola sokarım ben 😂😂😂
Ooo siz halledersiniz onu. Ben hava burcu terazi anca eşimle uğraşıyorum 😂

Yumurtlayan arkadaşlar saati kurun sabah ilişkisi çok daha etkiliymiş saat beş altı civarı 😂
Bunu dün eşime söyledim saat 5 te olacakmış diye. Neee 5 mi diyor şok oldu 😅 evet dedim artık her şeye katlanacağız 😅

Bir de zaten subatta dusuk yapip vucudumun kendini toplamasini beklemistim bi de simdi kimyasaldan sonrayi mi beklicem bi kac ay daha:KK43: ben cok uzuluyorum ya gercekten hic takmiyim etmiyim herseyi oluruna birakalim dedikce sanki bi sey cikiyo en kotu senaryo oluyor. Asiri saglikli yasiyoruz besleniyoruz icki sigara asla yok nasil boyle seyler olabiliyor?

Verebiliceginiz tavsiye var mi kizlar keske kan baktirmasaydim belki de regl gecikti sanip beklicektim cok uzgunum
Canım okudum yazdıklarını kimyasalın olmuş pıhtılaşma testlerini hormon testlerini yaptır amh ina baktır birde prowomen gibi yumurta kalitesi artırıcı vitaminler kullanarak dene esinde kendine bir baktirsin böyle sürekli düşük oluncada vücut da yoruluyor insanda yıpranıyor bişey olmuyo diyolar ama yaşayan biliyor vücut mahvoluyor

Hayırlı olsun canım🥹ilk bebegin dmi. Benim oglumdada değerim 60 dı cok silik çizgiyle ögrenmiştim

Ben yarın akşam gidicem tekrar gene akşam 7-8 gibi yazarım buraya inşallah
Ayy evet ilk🥹insallah bıran once yukselır degerım🥹bıda yaptım dr dan eve gekınce sonuc cıkana kadar🤭sımdılık durum bu cok hafıf lekelenme canımı sıkmıyor degıl ama ınsallaaah saglıkla ılerler.sendende guzel sonuclar beklıyorum ınsallah❤️🥰

Eklentiler

• 7D7F9811-60BA-4D0A-999E-6988F1C8831B.jpeg
    7D7F9811-60BA-4D0A-999E-6988F1C8831B.jpeg
    67,4 KB · Görüntüleme: 40
Ayy evet ilk🥹insallah bıran once yukselır degerım🥹bıda yaptım dr dan eve gekınce sonuc cıkana kadar🤭sımdılık durum bu cok hafıf lekelenme canımı sıkmıyor degıl ama ınsallaaah saglıkla ılerler.sendende guzel sonuclar beklıyorum ınsallah❤️🥰
Demekki bu kaset testler 15 değeri falan anlıyor hcg de eferim onlara 😂. Sen bikaç tane test al yap durmadan haftaya kadar 2 güne bi yap 🤭

X