2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Mezuniyetine 40 günlük bebesiyle gitmeyende ne bileyim 🤣🤣 üst düzey havalı 😍😍🫠🫠
Ay çok popülerdim kız, üniversiteye yerleşince kocayı da buldum çocuk da yaptım meslek de yaptım mezun oldum. Bir fakülteden alınacak max verim 😂🤣 heykelimin dikilmesi lazım

Yemin ediyorum bunu yazmaya geliyodum hiç de kilo yokmuş ben kilolu sanıyordum 🤣 gulumsebebek gulumsebebek
kız ozaman bendeki bu psikoloji eşimden geliyor adam çok zayıf ya ben löp et gibi görününce rahatsız oluyom 🤣🤣
Ögrendigim için sormadım 🤣🤣 bu arada
çok nostaljik bi kadınsın ben seni höd höd birisi bekliyordum yanılmışım eski flimlerden fırlamış gibisin maşallah 🥰🥰
Ay aynı şeyi düşündüm kız çok naif duruyor

Benide bul 🤣🤣🤣

kız valla ben kendimi kapılara sığmaz görüyordum bi mutlu oldum şimdi 🤣🤣

Ooo yeni biri türedi 🤣🤣🤣

Kız valla bende Leyla’yı farklı hayal ediyodum çok sert ve eli maşalı duruyor çok güzel maşallah @genc-anne

Bu arada senin hamilelik fotonda siyahlı haline bayıldım maşallah 🧿😍😍
Ben bulamıyorum valla sultiyi bulana kadar canım çıktı😂 mesaj attım sana kkdan😁

Amanın herkes ifşa mı oldu 😅😂😂 keşke ınstada takipleşsek beni kaynanası turkıyenın en kurnaz kadınından bulabilirsiniz😂😂😂
Yok kesinlikle takipleşmiyoruz herkes birbirinin pp fotosuna bakıyor takipleşmek yasak 🤣🤣🤣
Oha bende gulumsebebek gulumsebebek sende kendine duba gibiyim diyosan yuhh taş gibisin hatta zayıflama maşallah 😍😍😍
Yok gene vereyim de adamla 10 gibi dolaşmayalım 🤣🤣 benim göze batma sebebim adamın zayıf olması galiba 🤣🤣

X