2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
O kadar zor uykuya geçti ki duşta, duştan sonra bile kıyamet koptu inşallah ataktır ve hızlı geçer benim dayanmaya gücüm kalmadı ses beynimde yankılanıyor artık benim ki ağlamaz da sadece bağırıyor gerçekten 4. Ay atağı mı her gün yeni bir şey öğreniyor bugün dudağını öpücük şeklinde yapmayı öğrendi bende ebemi öğrendim
Ben de ebemi öğreniyorum o yeni şeyler öğrendikçe,

Koynumda oyle guzel uyuyakaldi ki..yapilacak tonla is var ama besigine goturemedim hala.bebeme bagimlimiyim neyim🥴😅

Kızlar yaa bebeğim asla bende uyumuyor 4 gündür😭
Cumartesi günü babasına bıraktım 3 saat yoktum işlerimi halletmeye gittim.
O günden beri her zaman benim uyuttuğum bebek inat ediyor çıldırıyor ama uyumuyor. Babası alıyor kucağına sesi kesiliyor 2 dk içinde uyuyor🥲
Hadi şimdi eşim izinli 1 hafta işime geliyorda sonrasında afedersiniz ne bok yicem😅
ilk defa öyle uzunca bırakıp çıktım 3 saat yoktum acaba küstü mü çocuk bana vallahi zoruma gidiyor😭😭
Küsmüş olabilir bence canım tam bebek psikolojisini bilmiyorum ama benimki küsüyor iç çeke çeke ağlıyor

Mayıs bebelerinin anneleriyle bir sıkıntısı var bence 🤣 bütün gün benimle diye benden bıktı galiba, eşim evden çalışıyordu geçen uyumadı odaya eşimin yanına götürdüm babasını görünce bir kahkaha atmaya başladı bir mutlu bir mutlu görsen 😅 az önce de eşim uyumadi diye kızdı kundak yapayım dedi. Yok sen yemek hazırlığına git ben uyutcam dedim hala babasının arkasından bakıyor😅 minnoş davranan benim ama bizimki şu ara babaci gibi hep ona bakıyor görünce gülüyor falan beni sevmiyo galiba 🤣
Benimki de öyle babaya çok gülüyor, bana gelince de ıngaaaaaaaaaa

Gerçekten çok zor ya kızlar aaa diye bağırdım çocuğa şuan acayip vicdan azabı çekiyorum ufakcık bebeğe bağırdım ağlıyor diye neden böyle oluyor sabrım mı yok annesin sen neden bağırıyorsun dimi derdini anlamaya çalış off offf
Bende demin aynı şeyi yaşadık oturdum saatlerce ağladım uyumuyo diye bağırdım sonra çok vicdan azabı çekiyorum nasıl asicaz bu durumu nolur bi yardım edin 😞😞😞

Bende demin aynı şeyi yaşadık oturdum saatlerce ağladım uyumuyo diye bağırdım sonra çok vicdan azabı çekiyorum nasıl asicaz bu durumu nolur bi yardım edin 😞😞😞
O günden sonra sinirlendiğimde eşime veriyorum eşim işteyken yine dolduğumda pişttt pişşt diye uyutma sesi yapıyorum bağırmamak için

Aç emmek istiyor ama gezerek emecek, çaktırmadan oturuyorum. Çakal hemen anlıyor eliyle vurup mizliyor. Bileklerim koptu emzirecegim diye 😭😭
Bizimki biraz doysun hemen sağa sola bakmak için çıkıyor memeden o zaman gezdiriyorum bende de bilek kalmadı ya çocuğu yerine koyacak mecalim kalmıyor bileğim tutmuyor 🥺

X