2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yorumlarda hemen bozuldu felan demişlerdi ama sen memnun musun hızlı sağıyor mu? Salak gibi mochi aldım da hiç bir işe yaramıyor

Bebek kucagındayken nasıl yapar aklım almıyor kurban olsun sanada o bebegede hiç bir şekilde haketmiyor sizi

Al kız hakkındır bebeği var sonuçta onun konforu önemli ben durumu ne dediğini anlasın diye öfkeyle saldırdım olan yine bize oldu biz yaptırdık arabayı

İyi yapmışsın canım gitsin ömür boyu kalsın anasının dizinin dibinde. Beşik fırlatmak nedir ya gerçekten öfke kontrol sorunu var demek ki. Hayır kendisi istiyorsa gitsin kalsın seni ve bebeğini niye peşinden sürüklüyor ki bebeğin bi düzeni var sonuçta. Ay valla nerden tutsan elinde kalıyor hiç haklı yanı yok sen sakin ol o yokmuş gibi davran

Ayy sulti yaa sakin ol lütfen okurken içim tuhaf oldu. Dışarı çık gez dolaş hava al biraz bari evde durdukça yaptıkları aklına gelecek sinir olacaksın iyice

Anneci erkek alacağına alma kalsın yani gerçekten ömür törpüsü

Ben de 8den sonra zorlamıyorum ama 8den önce ben de çok uykulu oluyorum

Hak ediyor ayı oğlu ayı , defolsun gitsin onun hakkı mağarada ininde yaşamak. Bu evi de beni de oğlumu da hak etmiyor. Mağarada yaşamalı o öküz . Çok teşekkür ederim kızlar gerçekten hepimiz çok güçlüyüz kadın olarak kendimize bakabiliriz kimseye muhtaç değiliz bazı şeyleri tek başımıza yapabiliriz , genciz güzeliz güçlüyüz ayılar mağaraya

Anneci erkek alacağına alma kalsın yani gerçekten ömür törpüsü
Aynen öyle canım benim eşim evin tek oglu birde şimdiki aklım olsa almazdım her iş benim eşimde birde babası öldü dahada düştü üstüne ben artık biraz aştım önceligim çocuklarım

3 gün olunca yaptırabilirsin demişti bizim doktorumuz canım. Sargıları vardı suda ıslatıp çıkarın onları eğer çıkmazsa da zorlamayın kendisi düşer demişti
Bizde sargı olmadı canım, kilosundan ötürü sargı yapmadı. İçine gömük gibi oluyomus kilolu çocuklarda büyüdükce zayıflayıp çıkacak dedi. Şu an gazlı bezle kapatıyoruz sadece gazlı bezi kaldirinca direkt açılmış oluyor

Aynen öyle canım benim eşim evin tek oglu birde şimdiki aklım olsa almazdım her iş benim eşimde birde babası öldü dahada düştü üstüne ben artık biraz aştım önceligim çocuklarım
Bizimki büyük oğlan bir erkek kardeşi daha var ama mal o her iş için arıyorlar eşiyle kavga eder arar belediye vergisi arar arabaya vururlar arar acil yardım hattı gibi zaten birde sürekli savunur

Evet ben şimdi aileme söylesem annem babam gelir alır beni burdan ama ben o gerizekalı için evimi düzenimi eşyamı arabamı bırakıp gitmem onu kovdum avukat arkadaşlarım var ama boşanmayı ben açsam şu an çalışan olmadığım için bebeğin velayetini almam zor olur biraz zaman geçsin bebek büyüsün çalışmaya başlayınca avukat tutmayı düşünüyorum, bu öküzle aynı evde yaşamam dağ ayısı

İşi tamamen bırakmış mıydın canım? İse başlayıp bakıcı tutarsan her türlü ayaklarin üzerinde durursun. Çok üzücü küçücük bir bebek varken böyle yapılması

Bizimki büyük oğlan bir erkek kardeşi daha var ama mal o her iş için arıyorlar eşiyle kavga eder arar belediye vergisi arar arabaya vururlar arar acil yardım hattı gibi zaten birde sürekli savunur
Aynı tamda benimkinden bahsettin aklına ne geliyorsa işte hepsi bizde dedesi nenesi hasta olsun onlarada anası benim kocamı çagırır bazen keşke arabamız olmasaydı diyorum

Evet ben ailemi bırakıp ona geliyorum. O bana her haftasonu ailemle kalacağız diyor benim babam torunuyla yaşayacak diyor yazık adama torunundan uzakmış işte haftaosnu babamla kahvaltı yapmak istiyorum diyor ailecek olmak istiyorum diyor. Asla saygımı bozmadan kibarca hayır dedim cesur . Sonra da üstüme geldi bağırdı ben ne diyorsam o olacak dedi ben de ağladım hayır dedim bebek kucağımda fırlattı bize beşiği tüm herşeyini koydum kapının önüne defolup gitsin diye bekliyorum. Valize de koymadım valizler de benim hepsi . Ucuz poşetlere koydum hep

Kendini çirkin bulan narsist bir erkekmis Allah var sende burnunu begenmesende taş gibi hatunsun boncuk gözlerine kurban olsun senin
Yhaaaaaa deme öyle şeyler yhaaaa o senin güzelliğin iyi ki varsın o kadar iyi geliyor ki mesajların instagramdan evlilik soyadımı da değiştirdim kızlık soyadım yaptım
Canım lütfen sakin ol bebegini düşün ben kötü oldum burda bi gerizekalı için degmez
Yok kız blöf yaptım hayatta atar mıyım ? Onu atarım kendimi atmam bu hayatı kadınlar klübünü kahve içmeyi ve özellikle Serdar ortaçı çok seviyorum

Gitmiyor gerizekalı ((
Okudum diger yazdıklarını çok üzgünüm kesinlikle taviz verme ne boku varsa yesin ama kendine zarar verme
Melek benim dedem aşırı vurdumduymaz birisiydi ben de ona çektim umrumda değil defolup gitsin hiç istemiyorum onu, beni hak etmiyor. Bana beşik fırlatırken ağladım sadece. Onun dışında onun eşyalarını müzik açıp güle oynaya topladım gerizekalı alıp gitsin babasının evinde kendi odası banyosu var zaten yerleşsin oraya. Hayır birşey değil gerizekalı yüzünden evde poşet kalmadı eşyalarını yerleştirdikten sonra poşetlerimi geri getir dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…