2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ay dimi ama ya. Bende topuk dikeni var ( teşhisi Google koydu🤣) geçen işte o crossları görmüş tabanı çok iyi evde giyersin topuklarına iyi gelir belki diye düşündüm aldım dedi. Bu benim için en pahalı hediyeden daha kıymetliydi. Hani biyerde bişey görüp aklına gelip düşünüp alması daha önemli. Yoksa beğen alayım, parayı vereyim git istediğini al. Bu hediye olmuyo bencede
Ay ben de bir çanta beğenmiştim eşime gösterdim çok güzel ama çok pahalı dedim. Dün sabah kargo gelmiş almış bana🥰😍

Yaa evet regular fit.ama bi pamuklu kumasli vardi.onu ariyoruz 1 kere geldi birdaha yok🤕kumas begenmiyor adam....bide simdiki kesimlerde degismis.yakasi bilmem ne olmus.tovbe yeni birsey begendiremiyoruz.almiyor.alip bise sunu deneyeyimde demiyor.bizde il disina ciktigimizda tum magazalaru gezdik.zaten biz alirkende outlet idi urun.ayakkabida secici ,gozlukte secici.ya 1 yil sapka aradik sapka🫣🫣standartini asla bozmuyor.gecen dedim ki dede olunca da mi bunlari giycen ne ara zevkin degisecek ben anlamadimki.evet diyor.mesela suan lwcdan 2 yil once aldigimiz bir corabi ariyoruz🫣
Benimki de bir tuhaf. Bir kıyafet alacağı zaman beğenmesi çok zor diyelim beğendi hemen kumaşa bakar, %100 pamuk olacak, %98 pamuk bile olsa mırın kırın ediyor herif😂😂😂 ne nazlı pamuk prensesler ya😂😂😂

Benimkide sığmıyor biraz üste doğru atınca kendini puset geriye devriliyor bu ay son sanırım şu puset işleri önümüzdeki ay oturtcamda zaten normal bebek arabasının oturmalı kısmına döncem evde pusetle takılıyoduk oda sıkıntılı olmaya başladı
Kızlar bu pusetin yenidoğanlar için olan alt pedini çıkarıp gene kullanamaz mıyız? Sizinkinde de var değil mi böyle bir kısım

Nerelere gittiniz kiz 😂anlat bakalım
Canısı biz 30 günlükken boluya gittik 2 günlüğüne çok güzeldi doğayla iç içesin.
2 aylıkken bodruma gittik bi 10 günlüğüne biz denize soktuk ama doktorumuz izin verdi her gün 10 dakka girdi denize
Yine bodruma gideceğiz 2 hafta
Ama puseti bıraktık çok sıkı diye bebek arabasına ve oto koltuğuna geçtik
Sahilde arabasında uyudu hep
Zaten emzirme örtüm hep yanımda istediği her an emzirdim
Güneş kremi mustela kullandık
Biraz yorucu oluyor ama çok güzel oluyor değiyor yani 🥰

annee27 annee27 canim nasıl oldu bebegin sonuclar ne çıktı salgın varmış ya anasayfada biri paylaşmış off off
Kan idrar temiz çıktı şükür. Çok az öksürük var. Ateş de 37 lerde devam ediyor. Halsizliği var maalesef 😞 Ateş takibi yapıyorum ama anneanne teyze babası ben hepimiz hastayız bizden geçti muhtemelen grip. Sizlerde dikkat edin öok çabuk bulaştı 1 günde hepimize

2 buçuk saatlik uykudan acıkıp uyandı mamasını yedi gazını çıkarmaya omzuma aldım mayıştı kafa düştü göğsüme yattı uzun uzun konuştum beni dinledi dinlerken geri uyuyakaldı🥹🥹 hem çok hoşuma gitti hem de niye hemen uyudu iyi mi acaba diye dertlendim analık çok garip yahu..

vallahi seninki benimkinden takıntılı çıktı 🤣🤣 cumartesi bütün avm yi talan ettik bi ayakkabı buldu sonunda aynısından 3 çift istedi neyseki sadece bitane kendi ayak numarasından varmış. Hayır yani napıcanız 3 çift aynı ayakkabıyı. Renk model bişey değişik olsa anlıcam çeşit çeşit giysin. Tommy hilfiger dan bi tişört beğendi aynısından çift çift aldı aklım almıyor yani benim bunları. Ama malı kıymetli değil bişey o an beğenir alır sonra o aylarca dolap bekler en sonunda da yeğenlerine verir geçer hiç giymediği kabanları ayakkabıları var. Değişik tipler 🤣
Ay bebimki de öyle risksiz aldı mı aynı model her rengini alır.
Artık ona sormadan ben alıyorum. Image maker ı oldum 😂

Kiz seninki bir degisik.foligi fazla seninkinin sanirim:) nazar degmesin baya onden onden gidiyor❤️ benimki daha donemiyor bile dogru duzgun,yeni yeni basladi...
Kız bebekler biraz daha uslu bence ondan oğlumun 2-3 günlükken yaptığı şeyleri kızım 2-3 aylıkken yapıyor 😂

Normal bebek arabasinda yapabilirler sanki dimi yani kademeleri oturur pozisyona mi geliyor puset gibi olmuyor mu onlar? Denemedim ben hiç ama bizimki de pusetine sığmayacak gibi bir aya kadar
Bencede artık normal bebek arabasında oturabilirler kademeli zaten yayılıyorlar kemerle bağlayınca da pusetten daha sağlam olur diye düşünüyorum
Evet ya aklım çıktı artık pusette yalan oldu dediğin gibi zaten bizimkini koltuğa koyduğumda desteksiz oturuyor(sırtını yasliyorum tabiki bi o desteği var)
Sırtını koltuğa dayayıp oturtunca bi süre sonra devriliyor benimki. Henüz desteksiz oturamazlar zaten fiziki olarak mümkün değil yığılır gibi duruyorlar çünkü oda anca geçecek

Kızlar bu pusetin yenidoğanlar için olan alt pedini çıkarıp gene kullanamaz mıyız? Sizinkinde de var değil mi böyle bir kısım
Biz o alt pedi çıkardık normal puset minderi koyduk canım onuda çıkarınca bel oyuntusu çok içte duruyor rahatsız pozisyonda gibi geliyor bana ama daha dik oturuyor

2 buçuk saatlik uykudan acıkıp uyandı mamasını yedi gazını çıkarmaya omzuma aldım mayıştı kafa düştü göğsüme yattı uzun uzun konuştum beni dinledi dinlerken geri uyuyakaldı🥹🥹 hem çok hoşuma gitti hem de niye hemen uyudu iyi mi acaba diye dertlendim analık çok garip yahu..
Kız dertlenme artık bırak uyusun sal çocuğu 😅

Kızlar bebeğim çok tehlikeli olmaya başladı pusetten kendisini yere attı midesinden üstü pusette geri kalanı aşağıda kaldı gördüm saniyesinde oldu her şey direkt düzelttim de ne bu güç anlamadım ya
Kemerini hep bağlı tut canım nolur nolmaz oğlanlar çok hareketli oluyor mama sandalyesinde falan da hep bağla aklında olsun şimdiden

X