2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ya gulumsebebek hersey inan hersey..dolabi hep ayni kalsin istiyor🫣🤣 bazen yeni birsey katiyoruz zar zor ama oda ayni kalsin istiyor.herseysen yedekli aliyoruz.bel cantasi ve omuz cantasi aldik biri marmaris biri ayvaliktan.alirken takarmi emin olamadi.geldi cok sevdi cantayi.ayvaliga gittik bu yil sadece o cantayi almak icin🫣cokladi rahatladi🫣 malida cok kiymetli oluyor haliyle.decathlondan ayakkabi aldik.3 tane sonuncuya gectik.o renk uretim bitmis.simdi ayakkabi bakiyoruz.boynerden ofiste cek geliyor bize.hicbirsey alamiyor cek bakiyesi ile hediye aliyoruz baskalarina🫣🤣
vallahi seninki benimkinden takıntılı çıktı 🤣🤣 cumartesi bütün avm yi talan ettik bi ayakkabı buldu sonunda aynısından 3 çift istedi neyseki sadece bitane kendi ayak numarasından varmış. Hayır yani napıcanız 3 çift aynı ayakkabıyı. Renk model bişey değişik olsa anlıcam çeşit çeşit giysin. Tommy hilfiger dan bi tişört beğendi aynısından çift çift aldı aklım almıyor yani benim bunları. Ama malı kıymetli değil bişey o an beğenir alır sonra o aylarca dolap bekler en sonunda da yeğenlerine verir geçer hiç giymediği kabanları ayakkabıları var. Değişik tipler 🤣

vallahi seninki benimkinden takıntılı çıktı 🤣🤣 cumartesi bütün avm yi talan ettik bi ayakkabı buldu sonunda aynısından 3 çift istedi neyseki sadece bitane kendi ayak numarasından varmış. Hayır yani napıcanız 3 çift aynı ayakkabıyı. Renk model bişey değişik olsa anlıcam çeşit çeşit giysin. Tommy hilfiger dan bi tişört beğendi aynısından çift çift aldı aklım almıyor yani benim bunları. Ama malı kıymetli değil bişey o an beğenir alır sonra o aylarca dolap bekler en sonunda da yeğenlerine verir geçer hiç giymediği kabanları ayakkabıları var. Değişik tipler 🤣
Anlatsam roman olur🫣ama kenside diyor kabullenmis halini🫣

Kızlar bebeğim çok tehlikeli olmaya başladı pusetten kendisini yere attı midesinden üstü pusette geri kalanı aşağıda kaldı gördüm saniyesinde oldu her şey direkt düzelttim de ne bu güç anlamadım ya
Benimkide sığmıyor biraz üste doğru atınca kendini puset geriye devriliyor bu ay son sanırım şu puset işleri önümüzdeki ay oturtcamda zaten normal bebek arabasının oturmalı kısmına döncem evde pusetle takılıyoduk oda sıkıntılı olmaya başladı

Kızlar bebeğim çok tehlikeli olmaya başladı pusetten kendisini yere attı midesinden üstü pusette geri kalanı aşağıda kaldı gördüm saniyesinde oldu her şey direkt düzelttim de ne bu güç anlamadım ya
Kiz seninki bir degisik.foligi fazla seninkinin sanirim:) nazar degmesin baya onden onden gidiyor❤️ benimki daha donemiyor bile dogru duzgun,yeni yeni basladi...

Benimkide sığmıyor biraz üste doğru atınca kendini puset geriye devriliyor bu ay son sanırım şu puset işleri önümüzdeki ay oturtcamda zaten normal bebek arabasının oturmalı kısmına döncem evde pusetle takılıyoduk oda sıkıntılı olmaya başladı
Normal bebek arabasinda yapabilirler sanki dimi yani kademeleri oturur pozisyona mi geliyor puset gibi olmuyor mu onlar? Denemedim ben hiç ama bizimki de pusetine sığmayacak gibi bir aya kadar

Evet ya aklım çıktı artık pusette yalan oldu dediğin gibi zaten bizimkini koltuğa koyduğumda desteksiz oturuyor(sırtını yasliyorum tabiki bi o desteği var)

Kiz seninki bir degisik.foligi fazla seninkinin sanirim:) nazar degmesin baya onden onden gidiyor❤️ benimki daha donemiyor bile dogru duzgun,yeni yeni basladi...
Ben folik asiti bi ay kullandim 🤣 eğer tam kullansaydim düşünemiyorum ne olurdu

Şuan göçeğe bakiyorum . Denizi güzel bi yer bakiyorum . Ama Antalya otellerı gibide olmuyor. Antalya’nın denizi çok tuzlu olmasaydı direk gıderdım Antalya’ya
Evet Antalya denizi öyle maalesef. İzmir’de biz ekmeksiz plajına gittik. Hayatımda gördüğüm en harika temiz deniz oradaydı. Aşırı temiz bir su ve plajı harika

Taşınacak yada ev alacak maddi durum yok canım eşim babamın yaptırdıgı ev varken gidip de kiradamı oturim diyor ev alsada oturmaz kiraya verir anası tek babası öldü bırakıp gitmez işin sonunda olmadı ben bırakıp gidecem
Ya gerçekten zor bir durum kaynanayla altlı üstlü oturmak. Özelin olmuyor. Her çağırdığın misafire o da gelir; sizi Çağıran ayıp olmasın diye onu da çağırmak zorunda. Bir yere gitseniz kadını evde tek bırakıp gezmeye vicdan razı olmaz. Yani çekirdek aile kalmanız imkansız oluyor:KK43:
Valla bi delilik yaptik.ben bebemden ayrilamayacagima karar verdim🤣 napsak netsek dedik.kocamla ayni yerde calisiyoruz.istanbulda yasiyoruz.ne zamandir kacmak istiyoruz.deprem malum.bebek olunca korkum iyice artti.bi gece esimle konustuk dedik istifa edelim.bi birikim var iş acalim baska sehirde.derken neden yurtdisi denemiyoruz dedik.orda arkadaslar var.dil okulu vasitasi ile sansimizi denicez.dusuk ihtimal vize almam yas ve cocuk nedeni ile.ama denemeden bilemeyiz:) olmazsa baska sehre kacicaz😅
vay be , hayata bak❤️🧿

X