2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
3.ayda yaptırdık biz ama ileriki aylarda da oluyordu tam zamanını bilmiyorum canım sanırım tanesi 1700 gibi biseydi
Evet doktoru nasıl belirlerse canım ileriki aylarda yaşında da oluyormuş şimdi rota yaptırdık geldik menenjit içinde kendi doktoruna giderim her ya gitmedigim için söylememiş olabilir benimki kusan bebek kusarsa tekrar gerek yok dedi kilosuda 6100gram olmuş aya vurdum günde 24 gram alıyor azmı acaba

Bende yeni yaptırdım geldim rota 1740 canım aynı düşüncedegim menenjit 1 yaşında dahi yapılabilirmiş bilgi aldım o yüzden bende şimdi yaptırmıcam bu ayın sonuna yine aşımız var zaten bende 7. Ay civarı yaptırmayı düşünüyorum doktorumuzlada görüşüm

Kizceler nasilsiniz? Ugrayamadim hic buralara...bu sefer ben hasta oldum.nezleyim.maske falan maalesef fayda etmediuzak durmayi bile denedim bebikimden ama esime de bulasti ardindan bebikime de bulasti. Hastaliktan cikamadik yaneyse ates falan yok.bagisikligi kuvvetleniyor en azindan diye kendimizi avutuyoruz.bide nasil huysuz benim kiz bikac gundur anlatamam.sadece disari cikmak istiyor.birtek disarda susuyor.evde tovbe oyalayamiyoruz ya..kucakta gezdirmek falan hak getire.perisan olduk perisan

Benimkiydi 12 saniye değil 2 saniye bile durmadı benim hep tükürdü en son da kustu yeniden sipariş ettim kendim vericem bugün aç olduğunu söylemen çok iyş oldu ya çok sağol bir daha öyle yapayım ben de

Doğrudur ama buyukkende travma olsun istemiyorum ben ya. Şuan bir cinsel kimliği yok, psikolojik olarak etkilenmeyecek. Yamukluk vs olayı beni de korkutuyor o yüzden işinin ehli bir yer bulmak lazım. Şimdi yapılmazsa 6 yaş sonrası yapilmqsi gerekiyor. 2 ve 6 yaş arasında çocuk cinsel kimliğini kazanıyor bu esnada yapılırsa çocukta ciddi sorunlar olabiliyormuş.

Bizimki bir kaç gün bacağını kastı gaz masajı yaparken fark ettim ama ateş falan olmadı 2.ay aşılari ateş yapmıştı. Şükür sıkıntısız atlattık

İlk aylar hızlı alıyormuş sonra düşüyormuş canım güne vurma o yüzden son aya bak. Bizimki başta 1.5 falan almıştı son ay 900 aldi

Benimkiydi 12 saniye değil 2 saniye bile durmadı benim hep tükürdü en son da kustu yeniden sipariş ettim kendim vericem bugün aç olduğunu söylemen çok iyş oldu ya çok sağol bir daha öyle yapayım ben de
Ebeye sordum senden dolayı canım kusar mi falan dedim tok olursa şekerli geleceği için kusabilir dedi ama normal acliktaysa bir şey olmaz tadı çok güzel bebekler beğeniyor dedi

Aynen canım fallik dönemde kesinlikle yapılmaması gerekiyor bende acaba 1 yaşını mi beklesem ne yapsam bilmiyorum her gün düşünüyorum bu sünnet konusunu kafayı yicem

Geçmiş olsun canım hepinize çabucak geçer inşallah hepimizin bebeleri öyle galiba dışardan eve adım atar atmaz basıyor çıglıgı hatta mutfaktayım içerden çıglık sesi geldi ödüm koptu keyfi bagırıyor hanfendi

3 aylıkken 5800 dü 13 gün oldu 6100 olmuş böldüm 13e canım güne vurdum öyle çıktı
Son aylarda az kilo alıyorlar canım bizimki de geçtiğimiz hafta tartıda daha fazla çıkıyordu şimdi niye daha düşük anlamadım kilo mu verdi acaba

Kızlar 2. Ay aşıları nasıl geçiyor bugün yaptıracağım çok ateş oluyor mu ve huysuzluk
Sabah oldu aşıyı bir şeyi yoktu akşam atesi çıktı calpol verdik gece alarm kurup takip ettim şükür bir daha calpol verecek kadar yukselmedi

Çabala kuzum vazgeçme önemli olan doyması sağlıklı olması güzel de kilo almış zaten ama sen yine de çabala emzirmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…