2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bilmiyorum ki canım ya anlamadım reflü maması kilo aldırmıyor mu acaba başka sebep aklıma gelmiyor. Eskisi kadar kusmuyo aslında biraz azaldı. Acıbadem’de iyi bi doktor var yarın ona götüreceğim bakalım ne diyecek.

Sağsam iyi olacak aslında ama hiç canım istemiyor, silikon uçla sağmak mantıklı aslında. Off 2.5 aylık olduk neredeyse ben hala kusma emme kilo vs ile uğraşıyorum bi oturtamadık.

Ben de 4 kiloyken 2 ye geçtim canım bionatural kullanıyorum ama 3 numara pot durur bence 2 iyi olur sana da. Pipisi aşağıya baksın bezi bağlarken. Benim de oğlumda çok taşıyordu bi sürü bez denedim sonra pipi işini oturtunca çözüldü 😅
4600 benimki şu an 2 numaradan 1 aylık daha sipariş ettim. Bacakları iz yapıyor ama onun dışında tam geliyor. Bol olunca da aşağı sarkıyor ya o görüntüyü sevmiyorum ben. Yalnız şu bacak sıkma işini çözemedik ya bezin tek olumsuz yanı o.
Oha ya beden kalıpları o kadar çok oynuyo mu naturalle çok şaşırdım yada çocuğun acaba fiziki yapısına göre de mi çok değişiyor ki

🤣🤣🤣aynen canım 3.ay kontrolüne az kaldı o zaman ogrenirsem yazarım
Ama kilolu değil bence hani insan bogum bogum et ariyo o kiloya göre de yok yani kemiği mi ağır bilmiyorum yada eti mi sıkı 🤔
Belki kemikleri iridir canım önceden hergün tartardık artık aklımıza bile gelmiyor 🤣🤣 benim oğlanda toplu duruyor ama bizim babada kilo takıntısı var ilerde çok kilolu olmaması için ne yapmamız lazım diyor 🤦🏻‍♀️ rejim yaptıralım dedim 2 aylık bebeğe. Tamam kilo iyi değil de ne yapabilirim ki şuan yani büyüdükçe hareketlendikçe normale döner diye düşünüyorum

Belki kemikleri iridir canım önceden hergün tartardık artık aklımıza bile gelmiyor 🤣🤣 benim oğlanda toplu duruyor ama bizim babada kilo takıntısı var ilerde çok kilolu olmaması için ne yapmamız lazım diyor 🤦🏻‍♀️ rejim yaptıralım dedim 2 aylık bebeğe. Tamam kilo iyi değil de ne yapabilirim ki şuan yani büyüdükçe hareketlendikçe normale döner diye düşünüyorum
Kesinlikle ayaklaninca kilo verirde daha el kadar nesine başlamış şimdiden esin🤣🤣🤣evet ya şimdi aklımıza bile gelmiyor garip

Banada uzun yıllar geçmiş gibi geliyor bi bakıyorum daha anca 3 aylık olacak sen niye büyümüyorsun diyorum sonra 😂😂 dönme egzersizi yeni yeni başladım yan koyunca sırt üstü dönüyor yada sırt üstü yatırınca yana dönüyor ama yüzüstünden sırt üstü dönmedi daha hiç. Kızımda çok şeyi erken öğretmişim öğretirken de yıpranmışım mesela 6-7 aylıkken al-ver komutunu biliyordu evet hayırı filan. zamanı gelince zaten herşeyi öğreniyorlar zaten ama kas kuvvetlendirme egzersizleri yapmaya başladım.
Bide kızımda yaptığım en büyük hata örümcek kullanımıydı çok değil 2-3 ay anca kullanmıştık baktım yattığı yerden kalkıp oturamıyor filan kaldırdım örümceği 1 ay içinde her kasını çalıştırmasını bildi. Örümcek kolaylık oluyor onlara. Oğlumda örümcek düşünmüyorum bi tek yerlerde sürünsün 😂😂
Ya ben de yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum daha önce tecrübem olmadığı için 😅 o yüzden başını dik tutma egzersizi hariç pek bir şey yaptırmadım. Bir tek eline bir şeyler verip tutmasına yardımcı oluyorum. Parmakları zamanla bir şeyleri daha iyi kavramaya başladı ama onun haricinde de dönme vs calistirmadim pek

Ohhh be sonunda 4 diyen biri daha oldu ben 4 kullanıyorum bebise🤣🤣🤣anca oluyo poposuna
Dr bezi öyle bir sıktı ki ortada birleştirdi biz o kadar sıkmıyoruz iz oluyor 😅 4 numara sipariş vermiştim Dr öyle yapınca hiç açmadım bile paketi 3 numaradan devam 😅 6.5 kiloydu en son

Bilmiyorum ki canım ya anlamadım reflü maması kilo aldırmıyor mu acaba başka sebep aklıma gelmiyor. Eskisi kadar kusmuyo aslında biraz azaldı. Acıbadem’de iyi bi doktor var yarın ona götüreceğim bakalım ne diyecek.

Sağsam iyi olacak aslında ama hiç canım istemiyor, silikon uçla sağmak mantıklı aslında. Off 2.5 aylık olduk neredeyse ben hala kusma emme kilo vs ile uğraşıyorum bi oturtamadık.

Ben de 4 kiloyken 2 ye geçtim canım bionatural kullanıyorum ama 3 numara pot durur bence 2 iyi olur sana da. Pipisi aşağıya baksın bezi bağlarken. Benim de oğlumda çok taşıyordu bi sürü bez denedim sonra pipi işini oturtunca çözüldü 😅
4600 benimki şu an 2 numaradan 1 aylık daha sipariş ettim. Bacakları iz yapıyor ama onun dışında tam geliyor. Bol olunca da aşağı sarkıyor ya o görüntüyü sevmiyorum ben. Yalnız şu bacak sıkma işini çözemedik ya bezin tek olumsuz yanı o.
Bi git bakalım yeni doktor ne diyecek canım. Sıkma canını hiçbirimiz hiçbi şeyi tam oturtamadık ki tek tavsiyem sütüne dikkat et ben yandım sen yanma 🥹

Bak sen de 2 numara diyosun belki de ben bezi takmayı beceremedim son zamanlarda ya bi ona da dikkat edeyim. O alttan pot durma görüntüsünü ben de sevmiyorum şu anda bile bol duruyo. Evet kasıklarda iz kalıyo benim oğluşta, huzursuz değil diye takmıyom çok

MAMA TAKVİYESİ VEREN ANNELERE SORUM??Merhaba mama ne kadar veriyorsunz biz 2 aylik olduk günde 1 kere 90 veriyorum ama sanki yetmiyo 120 ye ciksam mi? Onun dışında hep emiyoz melegim can melegim can

Anne topuzu 🤘🏻

Eklentiler

• IMG_6516.jpeg
    IMG_6516.jpeg
    111,3 KB · Görüntüleme: 60
Dr bezi öyle bir sıktı ki ortada birleştirdi biz o kadar sıkmıyoruz iz oluyor 😅 4 numara sipariş vermiştim Dr öyle yapınca hiç açmadım bile paketi 3 numaradan devam 😅 6.5 kiloydu en son
Bende mi sorun siz mi küçük kullaniyonuz ben mi büyük cozemedim🤣🤣 bio natural mi senin

X