2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Hala kimyon içmiyor yaa bu kadınn Allaaam çıldrıcaaaaam
Kız biz burda söyleye söyleyee mahvolduk denesene artık şu kimyonu çocuğun gazını alsın uykusu bölünmesin yazık
Ya ben de Kimyon denedim dün gece ama geri tükürdü bebem mamaya mı karıştırsam. Gaz sorunu yoktu hiç birkaç gündür sıkıyor

Denedin mi he yaa bende yazmıyorum artık bebekte iyileşen durumları
Yazma valla geçen bisey yazmıştın sonradan bebişine oldu olan annem bebekle ilgili iyi bisey olsa hiç dillendirme derdi. Hoşş dillendirmekten korkacağım biseyi olmadı da daha yinede aklımızıda olsun. bebem durmuyo hep kucağımda daha kimyonu deneyemedim

Ah bu anneler... Çoğu aynı demek ki ya bana çocuk doktorumuz bile sağma emzir dedi ama ah bi emse hemencecik, uyanık.
Evet ya umudu kaybetmemek lazım. Ben artık pes diyecektim geçen haftalarda ama takviyeler sağmayı artırınca sütün arttığını görmek falan toparladı biraz. Tek derdimiz bu olsun amaaan

Kızlar bebem dün gece 7 saat uyudu uyanıp uyanıp kontrol ettim hatta kaymış yatağında yukarı falan çektim nasıl olsa uyanır dedim ama uykuya devam etti. Bu bebelerin asla ortası yok
Benimkide altı saat uyudu koca yatakta yatagın yarısını o kaplıyor uyandıgımda kafası yanımda degildi ayaklarını gördüm bi korkuyla kalktım dönüp gitmiş hala nasıl dönmüş aklım almıyor

Bebeklerin kendi düzeni nasılsa o canım onlar düzeni kuruyor biz devam ettiriyoruz yaramaz bi bebekle istedigin kadar düzene koy olmuyor uyumayan çocugu imkanı yok 9 da gece uykusuna geçiremezsin

12 de uyuyunca 3.5 gibi uyanıyor hemen tekrar uykuya geçerse 5.5-6 gibi tekrar uyanıyor ve öğlene kadar birdaha uyumuyor
Benimki 12 de karnı tok uyursa 5 6 gibi uyanıyor daha dogrusu uyanıyor derken kıpır kıpır durmuyor hemen kalkıp mama yapıyorum içiyor uyurken geri uyuyor sonra 8 9 gibi mızırdanıyor emziriyorum 1 saat de öyle yetiyor kalkıyor sonra 2 3 saat uyanık kalıp öglen uykusuna yatıyoruz akşama uyku yok uyuyor 15 dak uyuyup kalkıyor

annen çok hakli her kimse ben ne iyi yazdiysam beni mahvetti nazari çok merak ediyorum düşünceni kimyondq

Günü gününe uymuyor bizim de. Uyudukça uyuyor aslında. Usun süre uyanık kalırsa tekrar uyuması çok zor oluyor

Günü gününe uymuyor bizim de. Uyudukça uyuyor aslında. Usun süre uyanık kalırsa tekrar uyuması çok zor oluyor
Aynen canım uyudukça uyuyor bak mesela 1 den beri öglen uykusuna yatırmaya çalışıyorum saat 5 oldu 15 dak uyuyup uyuyup uyandı ayaklarım şişti ev gezmekten bıraktım artık uyanık akşam uyur belki

Ama aşırı yorucuymuş bu sağma işi yaa . Bunu 3 saatte bir düzenli olarak nasıl yapmış o kadınlar ikinci günden yara oldu memeler

Aaa çok şaşırdım tadı sütüne geciyordut hoşuna gitmiyordur belki de

Aa 7 dk mı imkansız benziyor kilolarımız benimki de 3440 doğdu 3220 ye düştü ilk ay 3820 oldu bu ay da 4500 olmuş ama 3 gün geç gittik yani yine 600 almış tam, günde 20 gr alıyor. Alt sınır da 20 gr kimi doktor normal diyor aslında ama bizim kusma da olduğu için sıkıntı heralde. İnşallah sizin çok çıkar kilosu bu ay

Ama aşırı yorucuymuş bu sağma işi yaa . Bunu 3 saatte bir düzenli olarak nasıl yapmış o kadınlar ikinci günden yara oldu memeler
Ben zeytinyağı sürüyorum sağmadan önce zaten çok fena yaraydı anca toparladı iyileşmesi bile. Az da olsa hafifletiyor sağarkrn acısını belki sen de denersin. Herhalde bi xararı yoktur. Gittiğim eveye sordum bir şey demedi yani olmaz demedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…