2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Eki Görüntüle 3448391 Koltuğa da sıçmazsın be çocuk geçmiyo kızlar helppppp neyle neyi karıştırayım öyle bir sıçmış ki geçmiyo babası kılıklı
Ufak bi kısmına bim in bulaşık parlatıcısını azcık döküp silsene bi . Çok güzel Leke çıkarıyor. Ama önce ufak bi kısımda deneme yap nolur nolmaz canım

Canım büyüklerin dediği gibi çocuk kucağa ve üstünde uyumaya mı alıştıki. Hani madem her türlü uyumuyor en azından kendi yatağında uyutmaya çalışırsın. Emmeyip emzik niyetine çektiğini anlarsan memeden alırsın. Bir de rezene anason kimyon demle 1 çk ver. Ben az ölçüyle yapıyorum bir bardak su kaynamaya yakkn içine 1 çk kimyon 1 çk rezene yarım çk anason at. 1 çk kaşığı bile içirsen etkisini görürsün uykusu gelecek rahat uyucak. kalanını da sen iç yudum yudum çay içer gibi . Eğer evde yok dersen de sadece kimyon demle ver

Dr'um normal olduğunu söylemişti sonra kilosu doğum kilosunun bayağı altına inince mama ya da sagip ver demişti. Geçen bir videoda da karşıma gelmişti yetersiz beslenme sonucu diye. Bizim yenidoğan döneminde olmuştu bu durum. Ben uyuyunca doydu saniyordum

Ahahaha tam olarak olaylar boyle gelişti bence de

Bebişim bugün çok huzursuz. Sürekli emmek istiyor. Emziriyorum bir süre sonra ağlayarak memeden çekiliyor ve memeyi kabul etmiyor emzik veriyorum. Bir süre sonra emziği istemiyor. Oda oda gezdik ancak öyle sakinleşti. Koltuğa oturduğumuz anda başlıyor ağlamaya. Gazı mi var acaba diye yatırdım katıla katıla ağladı bacaklarını kastı asla gaz masajı yapamadım. Kaldırdım gezdirirken sakinken bir anda ağlamaya başladı. Anakucagina asla yatiramiyorum. Yine immee diye ağlıyor emzik verdim kabul etmedi memeyi kabul etti bu sefer de ne istediğini bilmiyormus gibi. Boynu pişik olmuş ve bir kısmı gerçekten epeyi kızarık kanamaya yaklaşmış yani dün banyo yaptırırken oldu herhalde daha önce fark etmemiştim acaba diyorum boynunun acisina mi yapıyor böyle sürekli emiyor sürekli bezler şişiyor hep çiş olarak çıkıyor. Atak haftasını mi yasiyoruz napiyoruz anlamadim

Eki Görüntüle 3448391 Koltuğa da sıçmazsın be çocuk geçmiyo kızlar helppppp neyle neyi karıştırayım öyle bir sıçmış ki geçmiyo babası kılıklı
Benim de koltuğun yastık kısmına sicmisti makinede yikanabiliyordu Allah'tan kılıf ilk yıkadım çıkmamış zerdeçal gibi sarı sarıydi, domol sprey leke çıkarıcı sıkıp beklettim sonra yikamistim çıktı

Canım kızark yerine hemen hametan sür hemen geçiriyor atak haftasındasın büyük ihtimal

Bizi kötü etkiledi bigaia diye bıraktık canım nurse harvey ve d vit kullanıyorum sadece. Doktora sormak lazım o zaman bilemedim bize bişey demediler o konuda

Evet bana doktorum gunde 3-4 kere masaj yaparsk 3-4 ay surup kullanacaksin dedi. Cok iyi simdiden bile tavsiye ederim. Fazla pahaliydi diye hatirliyorum ama .
Benim hiç vaktim olmuyor onu sürmeye tüm gün ya emziriyorum ya uyutmaya çalışıyorum bebişi

Off kıyamam ya çok yıpratıcı gerçekten

Bizi kötü etkiledi bigaia diye bıraktık canım nurse harvey ve d vit kullanıyorum sadece. Doktora sormak lazım o zaman bilemedim bize bişey demediler o konuda
Baktım da şimdi iki ayrı kutu var nette birisi d vitaminli birisinde d vitamini yok. Bizdekinde de d vitamini yazmıyor. Benim yediklerim direkt etkiliyor ya o yüzden biogaia iyi ya da kötü diyemiyorum Dr gecmediyse devam edin dedi devam ediyoruz bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…