2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Valla canım kızımda kuvezde asla eldiven kullanmıyolardı 3 ay kaldı. Oğlumda 7.gün eldiven sakın kullanma onun görebildiği zaten yakın mesafeden buğulu bi sen varsın bi elleri var önce bi seni tanıcak bide ellerini sen gülümseyerek konuşarak ona mimik öğreteceksin elleriyle de önce tanıyıp sonra orta hatta birleştirme nesnelere uzanma o uzvun ona ait olduğunu öğrenme vs geliştirecek eldiven takarsan otizm riskine sokarsın dedi.
Şuan bilinçsiz elleriyle emziğini çekiyor ama bilinçli olarak dönencesindeki oyuncaklara filan dokunmaya çalışıyor eldiven takarsa o ellerin onun olduğunu daha geç öğrenir

Kimyon demle ver canım. Aşırı rahatlatıyor gazına çok iyi geliyo

bu arada biogaia kullanip negatif etkilenen oldu mu? bir haftadir kullaniyoruz, cocuk 40 i cikinca duzelir derken iki gundur ikinma ve pirtlatmaktan beter oldu sab simplex de kotu etkilemisti, suan azicik iyi gelen tek sey mommys bliss galiba.
Bizede sab çok kötü geldi ben nurse Harvey kullanıyorum çok iyi geldi ama kelebekimsiye yaramamisti... Her bebekten bebeğe değişiyor

İlla uykuya geçerken o kriz yaşanacak kıyametler kopacak uykusu geldi diye ağlıyo uyumak istemiyo ama uykusuzluktan mahvoluyo. 2 saat önce mama verdim bi sonraki beslemesine 1 saat kaldı ama daha uyumadı şimdi uyusa 1 saat sonra mamayı verirken uyanacak bu döngü çok yoruyo ya beni gün içinde

Bacım sevişme fırsatını nasıl buluyosunuz benim kız uyuyor ama gece hortlayıp wc kalkıyo bazen. Bebekde gece 1 den evvel uykuya geçmiyor hadi geçti diyelim bebek odada ben yapamam hadi o sırada ağlasa napcaz. adamı 40 tan beridir oyalıyorum taktik verin gulumsebebek melegim can bebek uyanırsa netcez o sırada kız öteki odaya nasıl koşturcaz

Bizim de gece öyle oluyor uyuyana kadar diğer beslenme saati geliyor bir daha verince rahatlayıp uyuyor

Neyse öylesi daha iyi olmuş hepsini tek seferde gördün ama şimdi ben yusuf yusuff oldum. Previa benim anamı ağlattı ve tekrarlama ihtimali oluyor hamilelik fikri bana aşırı uzak umarım kaza kurbanı olmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…