2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    224
cesursavasci cesursavasci golden-snitch golden-snitch gulumsebebek gulumsebebek @Chen31 @kelebekimsi kızlar tek tek alıntılıyamadım.
Ayy yani yanlış anlamadım hatta şu Allah korusun otizm muhabbetini sormuştum ellerini açmak gerek etrafı keşfetsinler otizm riski olmasın diye sormuştum hayır 3 ay eldiven istiyoruz biz dedi.
Ben zaten kendim sıcaktan bunaldığım için doktoru dinlemeyip genelde sadece yatarken kendine zarar vermesin diye takıyordum ama hepiniz böyle diyince şaşırdım çıkarttım attım.
Bu her doktorun farklı farklı bişey söyleme olayı beni aşırı germeye başladı artık. Sözde doktora danışıyoruz sonrasında internetten araştırıyoruz böyle birbirimizle konuşuyoruz hep farklı şeyler 🙄
Ben hiç dr'a sormadım, Instagramda bir kaç Dr videosuna denk gelmiştim eve gelince eldivenleri çıkartin diyordu. Takımların eldivenlerini hiç kullanmadim. Emerken ten teması olsun diye ellerini hep üzerime koydum. Hep emerken göğsü tutuyor kenardan göbeğimi mıncıklıyor falan bunlar önemli şeyler bence 😍 bir de dokunsun kesfetsin istedim arada çizdiği oldu yüzünü falan ama bizim tirnagimiz gibi değil onlarınki hemen geçiyor iz kalmiyor. Annem sen çizme sakın tırnağına dikkat et, kendi çizerse iz kalmaz ama senin tırnağın derin çizer kalır demişti gerçekten de kendi tirnagindan bir sey olmadı. Şimdi emerken de hep dokunuyor memeye bastırıyor bazen kedi gibi 😂 sen de çıkart öyle dene temas etsin her yere minnoş 😍

nurse harvey arkadasim da dun soyledi, suan biogaiiayi bir birakayim vucudu dinlensin, sali doktor kontrolu var sorucam😔
Biogaia'yi geçen instada gördum yorumlarda. 20. Günden sonra etki ediyormuş bilmiyorduk falan diye. Biz de bir ara kötü geliyor diye bıraktık. Sab simplex ağrılarını azaltıyor diye biliyorum öyle bir şey okumuştum sanki. Biogaia'ya tekrar başladık ve düzenli kullanıyoruz. Ben eğer kremali pasta mayonez abur cubur falan yediysem bebeğim zorlanıyor gerçekten ama onun haricinde normal rutininde gidiyor o yüzden devam ettik biogaia ve sab simplexe

Bacım sevişme fırsatını nasıl buluyosunuz 😂 benim kız uyuyor ama gece hortlayıp wc kalkıyo bazen. Bebekde gece 1 den evvel uykuya geçmiyor hadi geçti diyelim bebek odada ben yapamam hadi o sırada ağlasa napcaz. adamı 40 tan beridir oyalıyorum taktik verin :KK70: gulumsebebek gulumsebebek melegim can melegim can bebek uyanırsa netcez o sırada kız öteki odaya nasıl koşturcaz 😂😂
Öncelikle uzun ön sevişmeleri cilveleşmeleri unutacaksın ve üç dakika kuralına uyacaksın. Çocuklar uyudu ve daldı mı? 3 dakika bekle sonraki 3 dakika işi bitir ve kalan 3 dakikada duşunu al. 🤣🤣🤣 tabi o aradaki 3 dakika adamlara asla yetmiyor ama sen işi bitirmeye yönelik çalışırsan yapacak bişeyleri olmuyor 🤣🤣🤣 bu dönem birden fazla çocuklu olanlarda böyle oldu bittiye geliyor öyle de olmak zorunda 😂

Canım sana ben cevap yazdım ama sanırım görmedin. Devlete Çocuk sağlığına randevu almıştım. Ben söylemeye kalmadan Doktor hem kalça hem göz için kendisi yönlendirdi onlara ayrıca randevu almadım yani. Sadece saati kaçırdığım için ikisine de ertwsi sabah gittim hallettim gayet rahat oldu uğraşmadık yani
Bu arada bende ben de İstanbul’dayım yazmayı unutmuşum sabah tam 10 da bir de akşam üzeri 4 te uygulamadan bak randevu bulursun illa -kuzeyildizi- -kuzeyildizi-

Kızlar bebişlerle zeka kartı oyuncak oynayabiliyor musunuz bizim max süre 5 dk ağlıyor ve etkinlik bitiyor kafasını tutabiliyor allahtan doğduğunda da kaldırıyordu şimdi de kucağımda omzumda uzun süre tutuyor kafasını ama etkinlik yapamamak emzir giydir uyut gibi oluyor konuşuyoruz bol bol ama pek verimli gelmiyor
Kız 2 aylık bebeğe 5 dk bile yeter ne olacak 40 dk etkinlik yaptırıp 10 dk mola mı verdircez 🤣🤣

burda bir ara bahsetmistiniz, korktum bisey olur mu diye ama cok kotu durumda veriyim bisey olmaz di mi🥹 eskiler de cok veriyodu diye duyuyodum zaten
Kızlarla çoğumuz veriyoruz canım bi çok gaz damlasından bile iyi . bitkisel damlaların içeriğinde de kimyon var. Hiç bi sıkıntı yapmaz merak etme. Yap ver rahatlasın yavrucukk 🌸 tesadüf mü bilmiyorum son iki defasında verdikten sonra rahatca kakasını da yaptı daha önceleri de öyle miydi dikkat etmedim

Bacım sevişme fırsatını nasıl buluyosunuz 😂 benim kız uyuyor ama gece hortlayıp wc kalkıyo bazen. Bebekde gece 1 den evvel uykuya geçmiyor hadi geçti diyelim bebek odada ben yapamam hadi o sırada ağlasa napcaz. adamı 40 tan beridir oyalıyorum taktik verin :KK70: gulumsebebek gulumsebebek melegim can melegim can bebek uyanırsa netcez o sırada kız öteki odaya nasıl koşturcaz 😂😂
Benimkinin gece uykusuna geçtigini biliyorum canım farklı ses taktigi uyguluyor 4 saat uyuyor o sırada hepsi aradan çıkıyor 🤣🤣🤣🤣

Öncelikle uzun ön sevişmeleri cilveleşmeleri unutacaksın ve üç dakika kuralına uyacaksın. Çocuklar uyudu ve daldı mı? 3 dakika bekle sonraki 3 dakika işi bitir ve kalan 3 dakikada duşunu al. 🤣🤣🤣 tabi o aradaki 3 dakika adamlara asla yetmiyor ama sen işi bitirmeye yönelik çalışırsan yapacak bişeyleri olmuyor 🤣🤣🤣 bu dönem birden fazla çocuklu olanlarda böyle oldu bittiye geliyor öyle de olmak zorunda 😂
Ahahaha 😂 kiz biz olayın giriş ve gelişme kısmından uzaklaşalı epey oldu , neredeyse direkt sonuç odaklı yaşamaya başladık , tahammül seviyeme bak 🤣🤣🤣 neyse bu sefer sonucu da hızlandırılmış moda alıcaz başka çare yok zaten zoraki gibi görev gibi geliyo şuan :KK70: bebek varken şeyedemem ben. o salonda uyurken artık 10-15 dk lığına kaybolurun ortadan 😂😂

X