2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Aaa çok iyi. Tatile gidicez kesin orada gelir diye düşünüyordum tamponla falan idare ederim diyordum ama 6. Ay olmasına çok sevindim

Eklentiler

• IMG_20240626_142126.jpg
    129,9 KB · Görüntüleme: 41
Spiral kanama miktarını artırıyor diyolar doğru mu o zaten yoğun adet olanlar ne kullanıyor yaa . Geri çekilmeyle takıldık biz yıllarca bisey olmadı ama Sulti sayesinde korkar oldum simdiden
Kız biz güya geri çekilmeyle korunuyorduk hatta ben korunuyoruz diye hiç düşünmedim böyle bir şey. Adetim geçmiş üstünden zaman geçti ben hala stresten normaldir diyordum. En son üç ay regl olmayınca bir test yapalım ama negatiftir dedim, testi de öylesine yaptım yani hala tahmin etmiyordum , pozitifi görünce şok olduk , doktora gittiğimizde bebek kalp atışı kesesi her şeyi çoktan olmuştu

Kızlar bu arada ben hala regl olmadım. Annem emzirdigin için olabilir dedi. Şikayetçi değilim aslında tek korkum beklemedigim bir anda gelmesi
Benim yengem de ilk bebekte lohusa kanamasından sonra hemen regl oldu. Bu ikinci bebeğinde 6 ay sürdü regl olması. Ama ilk bebeği sütü çok az içti, ikinci bebeği sırf süt içti maşallah bayağı içti hemde ek gıdaya geçince yengem regl oldu az emzirdiğinden dolayı

Aaay negatife çok sevindim pozitife mutlu olurken şimdi negatife seviniyoruz Allah isteyenlere versin
Bizimki çok huzursuzsa hiçbirinde yatmıyor elektrikli olanda daha uzun süre uyuyor ama o sürekli sallandığı için uyandığında sallanmis oluyor ninnisi devam ediyor tekrar dalıyor. Manuel olan da yeğenimin annemdeydi, getirdi bı denersin siz balkonda kahve içerken yanınızda falan durur demişti. Bı gün ne elektriklide uyudu ne yatağında ben de manuel olana yatırdım bir güzel uyudu bir de daha rahat bence pozisyon olarak yatık olduğu için tek problem yarım saate falan uyanıyor gibi oluyor o ara sallamak gerek hemen tekrar dalması için

Aa ben de şu an sadece anne sütü veriyorum ne zaman anne sütünü azaltırsam o zaman olcam demek ki. Sevindim bu işe

Aynen bizim yakınlarda özel olmayınca mecbur devlete gidiyoruz orda da inşallah randevu saatinee alırlar
Bide o sıkıntı vsr tabi bebek olunca inşallah hemen alırlar sıkıntı yaşamazsınız
Aynı gün oluyorsa iyi ya istanbuldayım ben de sanmıyorum hemen olsun. Anca randevu verirler gibime geliyor

Aynen benimki de öyle, annen doğru demiş sen balkonda otururken ayağının ucuyla dokundurup sallarsın veya içerde telefonla bilgisayarla uğraşırken bir yandan ayağınla sallarsın çok pratik oluyor özellikle sallanmayı seven bir oğluşın varsa

Aa ben de şu an sadece anne sütü veriyorum ne zaman anne sütünü azaltırsam o zaman olcam demek ki. Sevindim bu işe
Evet ben iki gündür mama da verdim bak belki ondan böyle kanamam oldu aniden, dışarda işlerim vardı mecbur bebek evde durdu bayağı emziremedim ben 2 gün işlerimden dolayı .

Ben ecowell kullanıyorum cildi çok kuru acaba şampuandan kaynaklı mı oluyor sürekli losyon sürüyorum yine değişen bir şey yok ya başka ecowell kullanan var mı?
Ben ecowell kullanıyorum gün aşırı da yıkıyoruz öyle kuruluk çekmedik losyon veya yağ tarzı şeyler hiç
Kullanmıyorum şimdilik yaşadığınız yere bağlı olarak da kuruyor olabilir nemli ise çok sıkıntı olmazda kuru yerdeyseniz oda etkiler

%51 gösteriyor nem oranını evde ama burda nem yoktur bence dışarda deniz vs yok dağ başı

cesursavasci golden-snitch gulumsebebek C Chen31 K kelebekimsi kızlar tek tek alıntılıyamadım.
Ayy yani yanlış anlamadım hatta şu Allah korusun otizm muhabbetini sormuştum ellerini açmak gerek etrafı keşfetsinler otizm riski olmasın diye sormuştum hayır 3 ay eldiven istiyoruz biz dedi.
Ben zaten kendim sıcaktan bunaldığım için doktoru dinlemeyip genelde sadece yatarken kendine zarar vermesin diye takıyordum ama hepiniz böyle diyince şaşırdım çıkarttım attım.
Bu her doktorun farklı farklı bişey söyleme olayı beni aşırı germeye başladı artık. Sözde doktora danışıyoruz sonrasında internetten araştırıyoruz böyle birbirimizle konuşuyoruz hep farklı şeyler

Neyse bacım sen alma vazgeçtim hatalı olan hangi marka? Yeni aldığın hangi marka

P Pembepilates yada hamile mi soka girdi de hala girmedi ki bizi merakta koydu gitti vicdansiz kadın ya
Ya gerçekten hamile hala atlatmaya çalışıyor yada hamile değil kv var onla takılıyor. Malum kv evdeyken uğramıyor buralara
tüm grup koca bi oh çektik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…