2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Benimki bizim her şeyi çok bilmemizden ötürü bildiklerine de şüpheyle yaklaştı ama çok karismadi sağ olsun. Teyzem tam tersi mesela hep kendi bildiği şekilde yapmaya çalıştı annem de uyardı Dr öyle demedi falan diye teyzem annem olsaydı sıkıntı olurdu

Gördükte güneş tekrardan battı bizde atağa girdik yine sizi gidi siziii nasıl yazmadan duruyorsunuz ne güzel arkadaş olurduk burda kardes olurduk analı babalı sağlıklı büyüt inşallah bebisini
Haklısın Allah hepimizin bebişine sağlık versin , şans versin . Keşke tanışma fırsatımız olsa ama hepiniz farklı şehirlerdesiniz Ben sosyal medyada kullanmıyorum . En sıkı burayı takip ediyorum

Kızlar bizde mustelanın yenidoğan şampuanı ciltte kuruluk yaptı. Böyle sorun yaşayan varsa şampuanını değiştirsin

Ay ne bileyim yaptığım günden beri büyüdü mü burun ne diyorum minnak simetrik burun delikleri vardı. şimdi uyuyor , bakıyorum bi tanesi biraz daha büyümüş dün akşam damlatma yaptım iki tane minnacık şeyden baska bisey çıkmadı. Ama bazen bi hırıltı oluyo acaba yutak sesi mi bilmiyorum. Henüz cesaret edemedim yıkamaya

Ben Ya sağ Ya sol yatiriyorum babasi uyutmak için her gün pusete aliyo 1 2 saat orda takiliyo düz şekilde belkide onun faydasidir bizimkinde
Yaaatek şeyim kafa şeklini göremiyorum net birde yanlara elim kaşınıyor
Belli çocugun kafası işte yuvarlak maşallah ne güzel elin kaşınıyorsa git kocanı döv geçer. Benim minnoşun kafasıda güzel yuvarlak görüp dikkat edenler ayy bu büyüyünce at kuyrugu yağınca çok yakışır ne güzel kafası var diyorlar

Canım emziren anneler için var dogum kontrol hapı
Kızlar şöyle güçlü kuvvetli çekimi olan robot süpürge tavsiyeniz var mı bıktım ben hergün süpürge tutmaktan bebek uyurken zaman kazanırım diye düşünüyorum eğer robot alırsam.

kubiskubiskubis kuzum benim bebeğime de doğunca giydirmişler eldiven odada ilk emzirme sırasında arkadaşım çıkardı eldiveni elleriyle memeyi ellesin diye sonra bir daha hiç takmadık. Yani 1-2 saat eldivenle durmuş oldu sadece tırnakları çabuk uzuyor ama törpülüyoruz. Emerken hep memeyi tutuyor elimi tutuyor elleri kıpır kıpır sen de takma bence

C Chen31 acil taktik al helinden bizde keşke kucağımızda durmasa yataginda yatsa diyoruz aslında sanslisin bütün gün yatakta veya koltukta oturmaktan totomuz duzlesti
O sırada ben anlık ya böyle yatmaktan çocuğun kafası yamuk oldu gibi geliyo nasıl sence? Gece gündüz hep böyle yatıyoruz bi sağ bi sol yapmaya çalışıyorum ama kendisi döndürüyo. Bu arada saç konusunda size yetişcez

Eklentiler

• IMG_0495.jpeg
    144,8 KB · Görüntüleme: 53
İnce ic tulbentler var ya ben onunla kundak yapiyorum cok ince ve kucuk sadece kollarina denk geliyor pamuklu olanlarindan ancak oyle, birde sizdede var mi bizimkinin elleri hic durmuyor surekli hareket halinde mesela biberonlayken de surekli yanaklarini sıkmaya calisiyor elimi veriyorum oyle bir sıkıyor ki durduramiyorum ellerini resmen

Bende 3 u birden vuruldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…