2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
E kafasi cok guzel degil mi suan? Benim kiziminda bu swkilde arkaya bombeli hic onunla ilgili yorum yapmadi doktoru hatta ben seviniyodum kafasi guzel diye

Ne kadar güzel şeyler yazmışsın canım benim çok teşekkür ederim hiç zorlamıyorum kendini geri atıp istemediğinde bırakıyorum sakinken bi daha deniyorum dediğin gibi.. o yüzden de doymak için içmiş olmuyo boşaltmıyo memeyi ama sağım yapmaya da vakit bulamıyorum bakalım nasıl olacak..

Rica ederim canım senin yazını okurken yıllar önce kızıma yaptığım acemi ve cahilce tutumlarım geldi gözümün önüne belki öyle yapmasam kızımbeni reddetmezdi neyseki sen öyle değilsin daha olgun daha bilinçli bi annesin Memeni az da olsa ağzında tutması bile faydalı canım tükürüğünün memeye değmesi bile uyarıcı olur. Şu Giyilebilir şarjlı sağım makinalarından deneyebilirsin. O seni az da olsa tuttuktan sonra sağım yaparsın. Zamanla sütünde bollaşacak kim bilir belki bol bol süt çekince meme ona daha cazip gelir ve tekrar döner

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…