2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bende 3 e geçtim canım dün

Ben yeni dogdugunda 1 ay 200 adet 1 numara kullandım doymadı aç kaldıgı için bitirdi hepsini 2 numara bir paket kullandım dün 3 e geçtik
Hesapladım ben de 1 ay 200 kullanmışım şimdi bi 200 daha var elimde inşallah elimde patlamaz bol bol işesin sıçsın oğlum😂 2 numaraya geçtiğinde kaç kiloydu canım

Aboo benim de ikiye geçmem gerek o zaman
Sen geç bile kaldın kız senin oğlanın bacaklarına nasıl iz yapmadı hayret biz daha 4 kilo anca varız ben de 2 ye geçtim ama hala iz yapıyor bacaklar ve bacaklarımızın inceliğini göstereyim 😄

Eklentiler

• IMG_0490.jpeg
    IMG_0490.jpeg
    65,3 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar ben kafayı yicem bu çocuk nasıl işiyo yan beli ıslanıyo? Güzel kapatıyorum cırtını ama yinede çıkıyor özellikle yan yatıyosa çıkıyo. Bezi büyük değil 2 numara hala tam oluyor küçükte değil bidakini 3 alıcam hatta. Sleepy sızdırıyo diye molfix aldım ama yine sızıyo.
Çok harket edince orası bollaşıyor ondan mı sızıyo ki? Sık sıkta değişmeye çalışıyorum mesela az önce bezde çok az çiş vardı hep kenardan üstüne gelmiş
Bizimki de nasıl beceriyorsa sırtında oluyor ya ben de anlamıyorum yan tarafa nasıl isiyor 🤔 kakasını dışına çıkarma sebebini anladım. Bezin kenarındaki fırfırlı lastikler bezin içinde kalıyormuş onu dışına çıkartmam lazımmış ama çiş konusunu hala anlamadım nasıl beline doğru isiyor

Biz şimdi 3e geçtik çok rahatmis cidden. 6 kilo falan var ama epeyi 3 kullanırız gibi cırtlari çok rahat kapatıyorum bacakları da çok rahat iz kalmiyor 3 on Kiloya kadardı sanki
Gerçekten çok garip geliyo bana o kiloda olup 3e yeni gecmeniz🙈 iyi sızdırma vs yapmamış 2 numara

Allah allah bende 1 hafta 200e yakin 1 numara kullandım 2 numara geçiş oldu 3teyim uzun zamandır elimdekiler bitince 4e gecicem zaten 6 kilo olur elimdekiler bitene kadar😅
Ama sleepynin kalıplarda saçma bi biçimde küçük ya. Çocuk 1 yaşına gelince kaç numara kullancan 🤦🏻‍♀️ primanın 2 numarası sleepynin 3 numarası gibi. Kaç kilo şimdi senin bebe

Ama sleepynin kalıplarda saçma bi biçimde küçük ya. Çocuk 1 yaşına gelince kaç numara kullancan 🤦🏻‍♀️ primanın 2 numarası sleepynin 3 numarası gibi. Kaç kilo şimdi senin bebe
Benim oğlan 2 yaşında tuvaletini öğrendi 6 numara ile kapattık defteri primada, sleepyde en son kaç var acaba cesurun oğlan 1 yaşında 6 ya geçer bu gidişle 😄

Benim oğlan 2 yaşında tuvaletini öğrendi 6 numara ile kapattık defteri primada, sleepyde en son kaç var acaba cesurun oğlan 1 yaşında 6 ya geçer bu gidişle 😄
Benim kızda prima 5 numara kullanıyor şuan ki primanın kalıplar geniş benim kız zayıf. Kilolu olup 2 yaşında dar kalıplı sleepyde kaç numara kullanılır ki 😂 ama kilo alımı 1 yaştan sonra yavaşlıyor belki o etken olur

Evet canım benide aradı bugün banyo yaptır getir 3 gün yapmıcak dedi adana sıcagında ben hergün yıkıyorum rahatlıyor 3 gün yanacak çocuk artık silerim napim yoksa çok hıysuz oluyor sıcaktan
Melek hepsi aynı gün mü yapılacak aşıların yarın sadece verem mi karmayı ne zaman yaptıracaksın

4620 çıktı canım 3810 doğmuştu ama 3 hafta falan kilo alamadı sarılığı uzadı sütüm de azmış derken yeni düzene bindirdik 5 gün önce 4100’dü
Bence gayet iyi ya şimdi beslenme ancak oturdu zaten tartılar yanılıyor da bazen. Son artış fazla olmuş yada birden mi yaradı sütün ne oldu ☺️

Ayyy ben bebek boğulur diye hep yan yatırdım çocuğun kafası bombeli oldu arkaya doğru düz yatır dedi ebe bariz belli oluyor dedi. Napcam şimdi de öyle yatmıyor alıştı

X