2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar tek kullanımlık serum fizyolojik sudan 6 damla kadar kullandık kalanını atıyor muyuz? saklayabiliyor mu ya da ne zamana kadar kullanabilirim. Akşam 6 gibi açtım. Kalanından Burnuna gece de damlatırım belki

Kullan ya ben kullandım bir şey olmadı ama 6 damlada baya azmış ben tekte yarısını kullaniyorum

Ben hergün evde küvetinde yüzdürüyorum dolduruyorum ağzına kadar kovaya da oturtuyorum spayı da deneyeyim kardeşim götürelim diyordu zaten
Şimdi orda yapılan masajlarla rahatlarsa dikkatli bakarsın sende evde küvette yuzdurdukten sonra yaparsın olmadı.. faydalarını okuyunca aklıma sen geldin bebeğinin stresini inşallah azaltır bende bi yer buldum oraya goturcem normalde Hijyenden ötürü korkuyordum da içimde kalacak yoksa

Yarısıını Sadece damlatıyor musun canım yoksa yıkama mı yapıyosun. 2-3 damla yazıyordu diye öyle yaptım ilk defa kullanıyorum da
Ben yarısını 2 burna da yıkama olacak şekilde yapıyordum hastalanmadan önce sümukleri temizliyordu

İki çocuklu olunca Evin gibisi yok canım. Annemden sonra eşimde doymuyor diye söylenince fena çıkıştım ağzını açmıyo şimdi. Bişey bildiği yok benimde modumu düşürüyodu. Bebek gazdan ememiyodu sadece. Ona kalsa doymuyor annemden sonra sıra sende mi dedim

Ben yarısını 2 burna da yıkama olacak şekilde yapıyordum hastalanmadan önce sümukleri temizliyordu
Memeyi tutup tutup bırakıyordu burnu tıkalı mı ki acaba dedim. Serum fizyolojik Damlatmak bi tık iyi geldi gibi. Az önce emerken ufak bi tıslama duydum yine sanki. Senin gibi yarısıyla yıkama yaparım belki ama biraz korkuyorum. Yan yatırıp yavaşça Burun kanadına doğru sıkıyorsun değil mi canım sonra diğer yana yatırıp oraya. En son sırtına pat pat vurcam sanırım?

O süt muhabbeti benimde başıma geldi.. Doğum yaptık ya 2.gun memem bomboş içi belli ama çocuğa yetecek kadar da var.. annem diyo sütün yetmiyor mama verelim hemşireye söyledik çünkü o psikolojide herkese catiyorum artık 2.gunden pes etmiştim tamam verelim için rahatlasın dedim.. hemşire memeyi tutuyorsa vermeyelim demiş neyse eve geldik durum aynı 3.gun oldu sanki Allah sütü bir anda indirdi hani göğsüm 85 bedenken 100 oldu öyle bi süt fiskirmasi yok yaaa noldu dedim sütüm varmış yetiyor..
Uzun lafın kısası kulağı tıkamak gerekiyor derse desin bende hemşire sagolsun öyle demese belkide 3.gun süt inmeyecek öyle çocuk memeyi uyardığı için birde şerbet icmistim indi sütler.. Sen birde çok yoruluyorsun bi şerbet iç rezene anason çayı yap o da çok getiriyo bir iç bak gör birde semiz otu ye hepsini aynı gün yap farkı göreceksin canım

Talya ya mı götüreceksin internette orası çıkıyor

Şöyle yapılıyor 2 türlü yöntem var..
1) bacağına kafası yan olacak şekilde yatırıp kafası sağa bakiyorken kendine göre sol deliğe sıkıp kafayı hızlı şekilde diğer tarafa dondurup sana göre sağ deliğe sıkıp hızlıca ters çevirip sırtına vurup kalanını aspiratorle çekeceksin
2) bebeğin ön kismi yere gelecek düz bir şekilde tutup aşağıdan hızlı bir şekilde her iki deliğe sıkıp sırtına vuracaksın ki acilde bunu yaptılar her iki delikte kalanı aspiratorle çekeceksin

Kızlaaaaaarrrr
Biz geri çekilmeyle bir ilişki yaşadık geçenlerde, adetim bitmişti . Şimdi bir kaç damla çikolata kahvesi renginde leke gördüm ? Ağlamalı mıyım Allahım ağlayacam

2 gün kullanılıyor diye aklımda kalmış ben 2 gün kullanıp atıyorum hep ziyan oluyor ya başka yolu yok mu acaba

Kızlaaaaaarrrr
Biz geri çekilmeyle bir ilişki yaşadık geçenlerde, adetim bitmişti . Şimdi bir kaç damla çikolata kahvesi renginde leke gördüm ? Ağlamalı mıyım Allahım ağlayacam
O kadar da hızlı hamile kalmazsın heralde, bişey olmaz bence ya yumurtlama günün müydü peki

Sorma ya gösterge yok bende ellematik benim elliyorum yumuşaklık varsa az da olsa değiştiriyorum içim rahat etmiyor öyle bekleyince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…