2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Akşamki uyku saatini mi yeniden düzenlesen acaba canım ama bikaç gün uygularsın alışsın diye

Silikon başlıkla deneyin göğsünüzü. Benim bebeğim göğsümü tutmuyor bitek silikon başlıkla tutuyor. İttiriyor mememi başlık olmayınca

Allah yardımcın olsun canım. Kısa süreli bi işin olduğu zaman sesli bi sekilde kuran dinlet iyi geliyo . Bir de youtubeda Hz. Fatıma ninnisi var çok huzur verici onu dinletebilirsin. Ya da süpürge makinası ve pış pışşş sesini açarsın kısa süre bile olsa seni kurtarır . Umarım en kısa zamanda düzelir

Bakkal amcaya kadar herşeyi dinlettim olmuyor duşu hazırlayana kadar bile mosmor oldu ağlamaktan inşallah düzelir yoksa bende kolik olacağım ağlaya ağlaya

Merhaba guzel anneler, bebegi memeyi almayıp sütü sağarak veren var mı acaba veya silikon uç kullanan
Bebeğim 21 günlük. İlk günden itibaren göğsümü almadı. Sürekli sağdım verdim. Her saymadan önce ortasında sonrasında göğsümü denedim tutmadı. Ya ağlıyordu ittiriyordu yada uyuyordu göğsümde. 10. Günden sonra silikon uçla vermeye başladım. Bu şekilde tutuyor ama üzülmüyorum sonuçta emziriyorum sütümü alıyor.

Benimki zaten uyumuyor gecede sadece emzirirsem hiç uyumaz. Sabah bile emziriyorum hala uyumuyor kavga kıyamet üstüne mecbur mama veriyorum öyle uyuyor. Artık kesilecek diye korkuyorum yapmadığım kalmadı ama yok yani yetmiyor. Bende uyku yok denecek kadar az o yüzden de depolama olmuyor sanırım geceleri 3 saat bile uyumuyor. Arada bir denk gelirse 2-3 saat hakikaten tam uyursak sevinçten havalara uçuyorum. Bide dediğin gibi diye diye olan sütü de yok ettiler. Ben ilk ay kızıma sağardım buzluğa atardım bide oğlumu emzirir doyururdum. Kalmıyorum zaten artık annemde de maksimum 2 gün. 2 günü geçince olmuyor artık yine doymadı mı diye başlayınca bütün sinirlerim tepeme çıkıyor. Bide galiba insan artık iki çocukla pek biyere sığmıyor

Onu aldırayım ozaman googleden de baktım biraz bisiklet daha iyiymiş

E kadın zaten yicekmiş vicdan yaptı yemedi bi kaç saat sonra yer bende öyleyim kafaya koyunca yemezsem uyku uyuyamam
Aşırı terletiyor ben onu ilk kullandığımda 5 dakika kullanabilmiştim
Zamanla 15dakikaya çıkmıştı

2 çocukla ben de artık memleketlere gitmem diye düşünüyorum ya gerçekten zor, eşim annene git istersen diyo normalde her yaz 2-3 hafta kalırdık ama 2 çocukla gözüm yemiyo. Artık laf işitmek zor geliyo bi yaştan sonra. Evim evim güzel evim senin de gelecekse annen gelsin zaten aynı şehirdesiniz

İlk ay günde iki defa mama ve emzirmeyle bir kilo aldı bu hafta belli olacak bakalım ikinci ay ne kadar almış. İlk ay gece daha sık uyanıyordu emiyordu bu ay pek emmiyor umarım iyi kilo almıştır. 2 çocukla zor canım yetemediğimiz yerde doymuyosa mecbur vercez mamayı.tabi şuan İlk hedefim tamamen meme ile beslemek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…