2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Doğumu da kötüydü oğlu için yapmış bi kardeş
Oğlum yalvarsa da yapmam bunu yaşayanın cesaret etmesi çok zor 2 ye 1 gün benim bebeyle neler yaşadığımızı çekebilsem herkes sen 2 yi yapma der o kadar annem bile kardeşsiz olmaz derdi 40 gün bizleydi sen yapma kızım seninki normal bebe olmuyor kaldıramayız dedi 41. Gün gitti

Kuzum öncekileri okuyamadım ama önce silikon uçla verip tatmin olduktan sonra çıkarsan yine mi tutmuyor ayrıca tutmazsa tutmasın sen sağ ver elbet bir yolunu bulursun o sırada da sütün azalmamış olur geç senin kokun bile yeter bebişe öyle düşünme hiç

İnşallah o kadar sürmez 2 ye nasıl cesaret ettin bu durumda
Annemler falan şok oldu zaten hamilelik haberini verince kendilerine gelemediler 1 hafta işte 4 yaşında normale döndük ya bi iki sene rahat yüzü görünce rahat battı heralde şaka bi yana oğlum çok istedi ya kardeşi olmasını o istemese düşünmezdim sanırım. Şimdi de çok seviyor çok ilgileniyor sen de oğluşun için yaparsın ileride

Yok kuzum Allah olmayanlara versin seni cesaretinden dolayı alnından öpüyorum saygı duyuyorum ben direk kapattım o defteri eşim ve annem bile kapattı

Canım benim 1 cm açıklık vardı kanaldaydi senin gibi 1 hafta bekledim açıldı mı bakilmadi sonradan hala sancim gelmiyordu nstde sancı bile yoktu her yerde sancin yoksa suni verilse bile sezaryen yapılıyor dendiği için ben direkt sezaryen dedim acı çekmiyim boşa diye.. ama çok garip bisi dimi çocuğun strese girmesi falan suni nasıl bir şeyse artık.. o ameliyathane ortamı ben ilk sağ odaya girdim çok büyük doğum masası ince uzun böyle depo gibi bir yerdi çok garibime gitmisti

İnandım sancıyla açılır doğururum dedim ama 50-60 yazıyor nst de ben hissetmiyorum anlamadım yani neden böyle oldu Ameliyathaneye girdiğimde dank etti benimde ama doktorda bilemezdi bebek kanalda suyunu patlatmış açıklık var azda olsa o da normal doğururum diye düşündü

Mukuslu yapısı nasıldı acaba çok mu yoğundu ? Bizde de oluyor ama ben genelde olur diye önemsememiştim nette olur diye yazıyordu da.

Ayy okurken gözümde canlandı nasıl tatlı oluyodur oo benimki iki fırt çekiyor uyuyo uyuyooo aha uyudu doydu herhal deyip yatağına koymaya yeltenirken yine açıyor ağzını meme için Bazen de böyle doymak için emmiyorda sanki ben zorla emdiriyormuşum gibi yarım yamalak acıp kapatıyo ağzını

Allah allah çok garip gerçekten yani bu anlattığına göre bende normal dogurursun derdim

İşte biz zaten doymadığını düşünüyoruz ya kuzum sağdıktan sonra bu sefer memede süt olmazsa Allah korusun zamanla memeyide emmek istemeyebilir. Bebelerimiz azıcık uyuyan bebeler olsa sağalım tamam ama gündüzleri doğru düzgün uyumuyor gece de max 3 saat uyuyo o da mama verdiğim için. Sadece Beni emdiği zamanlar gece saat başı uyanıyordu. Şimdi sağdığım sütü de biberonla verdikçe biberona daha cok alışacak. Kısır döngüdeyiz sanırım ama Begonyanın tavsiyesini uygulicam ben. Gece verdiğim mamayı azaltıp daha cok emzirmeye çalışcam. Zaten düzenli sağmaya da çok fırsat bulamayız gibi ayy bilemedim o değilde senin sütün iyiydi bebiş 1.5 kilo falan almıştı yanlış hatırlamıyorsam. Ah ahh Annelerimiz söylene söyleneee bizi mahvetti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…