2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ah ya kıyamam benim ilk çocuk da öyleydi kolik değildi ama asla uyumazdı hep kucak isterdi , ben de onda suni aldım 12 saat hamileliğim de berbat geçti erken doğum riskinden dolayı birçok ilaç kullandım hep stresliydim. Annem hep ona bağlar bilmiyorum doğru mu ama. 7-8 aylıkken sinirden kafasını duvara vururdu, emekleyerek duvara giderdi vururdu duvar yoksa yere vururdu falan. Baya bir sürdü o alışkanlığı. Zor bi bebekti zor bi çocuk oldu ama şimdi normal 4 yaşından sonra biraz rahat ettim. Senin o kadar sürmez umarım. Geçiyor bi şekilde ya da insan adapte oluyor

Dogumda söylenen bir söz bile çocukta kalıcı oluyormuş bilinçaltında o yüzden üzüldüm şuan suniyle çocuğunun öyle strese girip kalbinin yavaslamasina o an... Ben işte iri iri dediler korkumdancocuga bir şey olur diye sezaryen dedim sabah bi daha sordular suni istermisin diye yok dedim.. benimki durduğu halde yemek yapamıyorum seni dusunemiyorum

E bebekten kanguru alan var mıydı acaba? Hangisini öneriyorsunuz şuanda indirim varmış sanırım. Tavsiye ettiğiniz varsa kullandığınız ona göre bakayım.

Kondisyon değilse eliptik daha etkili sanırım
Ozaman yürüyüş bandı mı eliptik bisiklet mi
Valla kasmıyorum henüz ama açım biraz daha bekleyip yiyip günü kapatmayı planlıyorum
Kız ben seni tutuyordum napiyosun karbonhidratla
e ama benim bi arkadaş doğumdan sonra 3 ayda full haşlanmış patates yiyip kilo verdi

Hadi inşallah hepinizi destekliyorum

Tarçınlı limonlu Türk kahvemi de içtikten sonra zumba yapıcam medusaa biz sporu tersten yapıyoruz utanmasam gece yatarkene çevircem sen ne güzel sabahtan hallettin

Tarçınlı limonlu Türk kahvemi de içtikten sonra zumba yapıcam medusaa biz sporu tersten yapıyoruz utanmasam gece yatarkene çevircem sen ne güzel sabahtan hallettin
Bnde leslie açmıştım 1 mil yapabildim tamda ısınmıştım şuan emzirme sporuna geçtim bebem uyandı

Kızlar oğlumun yüzü böyle oldu ne bu sıcaktan mı. Kuru kuru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…