2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Tatlı krizine gofret yerdim artık yoookk 🤣🤣

Eklentiler

• IMG_6749.jpeg
    IMG_6749.jpeg
    166,4 KB · Görüntüleme: 26
Kızlarrr
Daha fazla kalori yakmak için yürüyüş bandı mı kondisyon bisiklet mi? Birini aldırcam hangisini aldırayım

Ben işte o yüzden yüz üstü yatıyorum canım yoksa elleri kolları sıçramaktan 1 saat bile uyumaz denedim hep uyandı gece de denedim sürekli kıpır kıpır yüz üstü çeviriverdim bende rahatladım
Dün bende öyle yaptım bi kere sıçradı yuh dedim 😅🤣 ama hemen uyudu uyuyunca yan cevirdim😅

Genel olarak patates salatasıyla aramız yok. Ama olsun kilo verme yolunda herşey mübah 😂😂
Kilo vericem diye çokta kısmayın daha bebelerimiz minnak yavaş yavaş versekte olur. Yemeyi birden kesersek sütte azalır Allah muhafaza. Besleyici ve sağlıklı yicez yeri gelecek hamur işide yicez ama ertesi gün dikkat edecez vs gün geçtikçe mide küçülecek zaten öyle öyle azalatacaz şuan biz 90 kiloyuz azıcık beslenme bak

Allah allah derdi olsa bu sefer sürekli ağlar şimdiye kadar bir şeyi çıkardı da.. birde huzurlu geçtiği halde böyle :KK43: acaba karakter gereği çabuk mu sinirli kolik olduğu için harbiden mahvoluyo ya da üzülüyorum sen böyle yazdıkça.. Bu arada keşke benimki de 3 saat uyusa 1 buçuk 2 saatte bir kalkıyorum emziriyorum.. Bu bebekler neden uyumuyo anlamıyorum
Suni verdiler o doğumda strese soktu kalbi yavaşladı ama 2 ay oldu yani düzelme olması lazım artık kucağımdan hiç inmeyecek indiği an kıyamet bir saat sakinleştirmeye çalışıyorum sonra sürekli kucakta da olmuyor yani insanın ihtiyaçları oluyor

Müziğe ritmik ağlıyor diyebiliriz 😂 sadece squat yapınca susuyor tamamen onu da günde 500 tane yapıyorum kilo vermek isteyen kızçelere benim oğlanı bi vereyim 1 haftada tığ gibi yapar 😂
Beyaz gürültü denedin mi canım benimki onda sakinliyor uyku süresince de hep açık tutuyorum gece onunla uyuyoruz beynim şişiyor benim ama olsun 😀

Beyaz gürültü denedin mi canım benimki onda sakinliyor uyku süresince de hep açık tutuyorum gece onunla uyuyoruz beynim şişiyor benim ama olsun 😀
Denedim kuzum sadece kucağımda hoplayarak susuyor birde bir tık su sesi duyunca susuyor arada geri kalanlar işlemiyor 🥲

X