2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ay kızlar ben kurtulamıyorum bu bebek egzamasından bi öneriniz yok mu doktorun verdiği krem bile fayda etmedi

Bir haftada 30 dan 60 a çıktı kuzum bu haftada 90 a çıktı artık mecburi dışarı çıkmadıkça sağmayı düşünmüyorum yeterli kilo alımı oluyor çünkü zaten kolik zor vakit ayırıyordum
Bende hastane tipi kiraladim bugun.yarin teslim edilecek.sutu arttirayim bir ay sagim yapip.ev tipi uzun suruyo😔

Bizimde çok çok düzenli yapacağımızı sanmıyorum 😂 abur cubur kesip belli saatten sonra bişey yememek benim hedefim. Poğaçamıda yerim simitimide şu devrede 😂 vermem yavaşlayınca onlarıda keserim. Bi 5 kilo gidince de spora başlarım inşaAllah bakalım
Az bi kilo verelim daha da gaza gelecegiz❤️🤗

Kızlar iç çamaşırı gibi giyilen korselerden kullanan var mı? Bende cırtlı korse var ama sıcakta çok bunaltıyor takamıyorum artık. Pantolonlarım oluyo 10 kilo fazlama rağmen ama karnımdan dolayı kapanmıyor foşur foşur yumuşak tuhaf bişey oldu 🥲

Sağol kuzum valla dişi olsa ancak bu kadar yara yapardı heralde damakları baya sert sürekli emdiği için de iyileşmiyor bi türlü. Acı çekmeden emzirebileceğim günleri iple çekiyorum 🥲
Benimki emzik de alıyor ondan mı memeyi hiç bırakmıyor ki emzik gibi ağzında tutuyor emmese de. Uyurken de emzikle uyuyor zaten ağzı boş durmuyor hiç 😀

Yok hiç taşmadı bazen taş gibi ağır oluyor ona rağmen taşmıyor kızlarda taşma olmuyor heralde ya oğlumda premium care bile taşırırdı 😀 sleepyi sevdim ben tek sıkıntı bacak kısmı sıkıyor iz yapıyor 2 numaraya geçtik yine aynı yine dar o kısım

Bir süre o akşam uykusunu uyutmasan yani 2-3 saatte bi kaldırıp emzirsen belki gece daha rahat uyur. Benimki de 2-3 e kadar uyumuyo gece sonra 3 ten 7-8 e kadar uyuyo o uyku bana da iyi geliyor gece uykusuzluğu zor çünkü. Tabii ben de 2-3 e kadar uykusuz kalmış oluyorum normalde 12 de yatan birisiydim artık sinirleniyorum son saatlere doğru ama napalım zamanla düzene girer heralde.
Aynen bizde sleepy zaten taşırıyodu öyle bekletmeye gerek bile olmadan ama o 1 kez değiştirmeyi denediğim gece premium care bile sızdırdı. Bide huysuzlanıyor uyumuyor 🤣

Ya denedim dün yüzünü bile yıkadım uyansın diye uyanmadı 🤦🏻‍♀️ öyle de derin uyuyor yani. Delircem artık düzeni kötü oturtuyor

Sağol kuzum valla dişi olsa ancak bu kadar yara yapardı heralde damakları baya sert sürekli emdiği için de iyileşmiyor bi türlü. Acı çekmeden emzirebileceğim günleri iple çekiyorum 🥲
Benimki emzik de alıyor ondan mı memeyi hiç bırakmıyor ki emzik gibi ağzında tutuyor emmese de. Uyurken de emzikle uyuyor zaten ağzı boş durmuyor hiç 😀

Yok hiç taşmadı bazen taş gibi ağır oluyor ona rağmen taşmıyor kızlarda taşma olmuyor heralde ya oğlumda premium care bile taşırırdı 😀 sleepyi sevdim ben tek sıkıntı bacak kısmı sıkıyor iz yapıyor 2 numaraya geçtik yine aynı yine dar o kısım

Bir süre o akşam uykusunu uyutmasan yani 2-3 saatte bi kaldırıp emzirsen belki gece daha rahat uyur. Benimki de 2-3 e kadar uyumuyo gece sonra 3 ten 7-8 e kadar uyuyo o uyku bana da iyi geliyor gece uykusuzluğu zor çünkü. Tabii ben de 2-3 e kadar uykusuz kalmış oluyorum normalde 12 de yatan birisiydim artık sinirleniyorum son saatlere doğru ama napalım zamanla düzene girer heralde.
Bizimkide emzik kullaniyo da nasılsın geçer inan bilmiyorum ya 🥲

Hoş geldin 8. Hafta atağı bildiğim bütün tuşlara bastım yok avazı çıktığı kadar bağırıyor 5 dk önce uyudu sinirden ağlattı bu sefer duş için suyu açmaya gittim morarıncaya kadar ağladı gerçekten spiral değil benim tüpleri komple aldırmam lazım hayatımda gördüğüm en zor bebek
Hamileliğin stresli mi geçti şuan bu grupta en zor bebek swnirim seninki 😔 benimkide bugün huysuz durduk yere agliyo ataktan mi o zaman🥲

Hamileliğin stresli mi geçti şuan bu grupta en zor bebek swnirim seninki 😔 benimkide bugün huysuz durduk yere agliyo ataktan mi o zaman🥲
Yok valla gebelikte bir kere ağlamadım 9 ay asla canımı sıkmadım hayatımın en huzurlu dönemiydi hatta insanlar yaramış hamilelik sinir kalmamış dedi hep yemin ediyorum çok özeniyorum grupta 4 saat uyudu 5 saat uyudu diyenlere ben 3 saat gece uyuduğunda acaba bişey mi oldu diyorum tam düzeliyor diyorum hop başlıyor yırtınmaya doktor da çaresiz

Yok valla gebelikte bir kere ağlamadım 9 ay asla canımı sıkmadım hayatımın en huzurlu dönemiydi hatta insanlar yaramış hamilelik sinir kalmamış dedi hep yemin ediyorum çok özeniyorum grupta 4 saat uyudu 5 saat uyudu diyenlere ben 3 saat gece uyuduğunda acaba bişey mi oldu diyorum tam düzeliyor diyorum hop başlıyor yırtınmaya doktor da çaresiz
Ayy Allah yardımcın olsun. İnşallah sakinlik gelir kısa sürede. Müziğe tepki veriyor mu sakinleştirici bir şeyler aç dene. İnsan çaresiz hissediyor gerçekten

Ayy Allah yardımcın olsun. İnşallah sakinlik gelir kısa sürede. Müziğe tepki veriyor mu sakinleştirici bir şeyler aç dene. İnsan çaresiz hissediyor gerçekten
Müziğe ritmik ağlıyor diyebiliriz 😂 sadece squat yapınca susuyor tamamen onu da günde 500 tane yapıyorum kilo vermek isteyen kızçelere benim oğlanı bi vereyim 1 haftada tığ gibi yapar 😂

Allah allah derdi olsa bu sefer sürekli ağlar şimdiye kadar bir şeyi çıkardı da.. birde huzurlu geçtiği halde böyle :KK43: acaba karakter gereği çabuk mu sinirli kolik olduğu için harbiden mahvoluyo ya da üzülüyorum sen böyle yazdıkça.. Bu arada keşke benimki de 3 saat uyusa 1 buçuk 2 saatte bir kalkıyorum emziriyorum.. Bu bebekler neden uyumuyo anlamıyorum

Yok canım bi sıkıntı yaşamadım

ne dağıtcan hediyelik

E aynı oluyo işte 12de yatarken değiştirsen gece 3 te bide 6 da değiştirsen gene gecede 3 bez oluyor 😂 ben saatli değiştirmiyorum da gece okadar çok uyanıyoki zaman algım gidiyo 🤣🤣
Canımm kolonya çikolata anahtarlık bi de telefon koymalık küçük bi çanta
Çantayı kaynanam yaptı

Aynısı tamamen🥲 yataktada iki ugrasiyorum oyle uyuyo da sürekli çocuk tam uyuyacak o refleks çocukta sinir oluyo
Ben işte o yüzden yüz üstü yatıyorum canım yoksa elleri kolları sıçramaktan 1 saat bile uyumaz denedim hep uyandı gece de denedim sürekli kıpır kıpır yüz üstü çeviriverdim bende rahatladım

X