2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Canım her fırsatta emzirmen lazım öylece uyarma artar ve daha çok süt olur sağmaktan daha etkili. Ayrıca o sağmadan sonra onu biberonla vercen öyle yapmak yerine emzirmek daha mantıklı
Sürekli huzursuz ve emme modunda diye ben doymadığını düşünüyordum. Emzikte tutmuyor. Mesela gece uykusuna geçmeden mama veriyorum iştahla bitiriyor. Rahatlayıp keyifleniyor.Bende endişe ediyorum demekki akşam sütüm yetmiyor diye. Sence herşeye rağmen akşam uykusu öncesi verdiğim mamayı kesip bikaç gün sadece emzirerek deneme yapmalı mıyım?

Ben gece hiç değiştirmiyorum uykusu açılmasın diye
Kız naptın maşallah tüm paranı beze gömeceksin bu gidişle ben gösterge dolmadan değiştirmiyorum çişte, kaka yaparsa değiştiriyorum
Kakanız nasıldı canım

Sen 3 saatte bir emziriyosun o zaman sanrıım dimii. E doyduğuna nasıl anlıyosun ? doyunca kendi bırakıyormuş memeyi seninki kendi mi bırakıyor . Çok soru soruyorum kusuruma bakma

Hemen kesme canım. Mama öncesi emziriyomusun bu çok önemli? Önden emzir boş çeksede emzir uyarılsın. Ağlamaya başlayınca mamayı ver. Gün içinde çok emzirki süt üretimi artsın. Bide takviyeleri akşama doğru al eğer akşam çok azalıyo diyosan. Bana sağma mantıklı gelmiyor eğer emiyosa her fırsatta emzirmek lazım uyusun geri uyanır uyanınca geri ver. Mamayıda azaltarak kes. Zaten önden emerse kendi az içmeye başlar

Sen 3 saatte bir emziriyosun o zaman sanrıım dimii. E doyduğuna nasıl anlıyosun ? doyunca kendi bırakıyormuş memeyi seninki kendi mi bırakıyor . Çok soru soruyorum kusuruma bakma
Canım benimki memeyi birakiyo kafasını geriye atiyo doyunca, bazen oylesinede nefes almak için atıyor bi daha meme veriyorum dudagini kapatiyo almiyo

Saat tutmuyorum kuzum 3 saate bekletmiyorum göğsüm dolgunlaştıysa emziriyorum o arada hoplayıp zıplıyoruz uyanınca duşa giriyoruz temiz hava alıyoruz memede uyuyakalıyor ağzı açık kalıyor genelde doyduğunu kilosundan anlıyorum kuzum 10 günde 350 gr almış

Cnm bezi yapiştir birbirine kaka uzuyorsa mukusmuş o öyleydi

Canım benimki memeyi birakiyo kafasını geriye atiyo doyunca, bazen oylesinede nefes almak için atıyor bi daha meme veriyorum dudagini kapatiyo almiyo
Ayy aşk kadın valla bunu yazman çok iyi oldu. çoğu zaman emzrime olayımız çook uzuyor diye ya da üzerimde uyuya kalıyor alıştı diye ben bıraktırıyorum tam anlamıyla doyunca kendileri bırakıyormus demekki . 1 saat emzirdiğim halde kendi bırakmadığı zamanlar oluyor müdahale etmiyim o zaman naapalm

Benimki de hiçbi zaman kendisi bırakmıyor uyuyunca ben ağzından çekiyorum canım

Çok iyi fikir canım sağoll Yoksa ben şapşal gibi tak diye kesecektim mamayı. Azaltarak deneyebilirim. Mama öncesi emzirme vardı ama hemen öncesi değilde mesela yarım saat kırk dakika önce gibi bunu da yeniden düzenleyip hemen öncesine çekicem. Tavsiyelerinin hepsini bugün itibariyle yapıcam inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…