2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Benim de bir artıyor bir azalıyor mama istemiyorum vermek ama mecbur kaldıkça kısır döngü oldu.
Biberondan dolayı hafif meme reddi de var zaten. Çok açken asla kabul etmiyo memeyi. Öğlen o yüzden emziremedim 150 cc mama içti. Bende o kadar süt ne gezer.

İşin kötüsü çok açken memeyi almıyo beslenme saatine yakın emzirmeye çalışıyorum ama her zaman denk gelmiyo. Şu 1 numara emziği söyledim inşallah işe yarar.
Hastaneye gidip öyle bi şey yapacak vakit mi var

Soğuk süt gaz yapar tabi

Süt yapıcı çaylar içiyor musun canım ? Benim de öyleydi bayağı arttırdım ben süt yapıcılarla
Biberondan dolayı hafif meme reddi de var zaten. Çok açken asla kabul etmiyo memeyi. Öğlen o yüzden emziremedim 150 cc mama içti. Bende o kadar süt ne gezer.
hangi biberonu kullanıyorusın canım

Hayırlı olsun Canım , sünnet öncesi muayene edildi mi.?Pipi de herhangi bi durum var mı diye kontrol amaçlı Üroloğa falan gittiniz mi? Bazı durumlarda sünnet erteleniyor ya da farklo sekilde oluyor diye biliyorum da ondan sordum

Ben de öyle diyorum evet görmedim ilk çocuğum diye KV gelir gelmez opmedigimizi söyledim. Kıyafetinin uzerindne ayağından öpmüş öyle demişti. Bizimkiler de gelince opturmuyor hiç muhabbeti oldu o yüzden KV kp dikkat ettiler opmediler, ben kendi akrabalarımi durdurmaya çalıştım yani istersen kötü gelin ol boşver ya yazık bebekler daha hasta olmasındansa ben kötü, görmemiş olayim

Halimden hiç memnun değilim evlendikten sonra saldım gibi oldu

Gittiğimiz doktor ürolog orda önce muayne edildi engel bi durum yoktu elhamdulillah sonra yapıldı

Bu gün homini gırtlak yiyoruz yarın diyet başlıyor tartı fotolarını unutmayınnnnnn

40’ımız çıkacak artar mı bu saatten sonra sence
Artar tabi kuzum ben emzirmeden sonra sağdım başta emzirdikten sonra 30 ml çıkıyordu şimdi 90 ml çıktı mesela ve 10 gündür sağmaya özen gösterdim öncesinde bende senin gibi düşündüm mamaya mecburuz diye doktorum sağ kendini mümkünse her emzirmeden sonra dedi

İyice daldiktan sonra uykuya kucağından ayırmayacak şekilde hemen yanına koymaya çalış az uyanır gibi oluyo elini kalbinin oraya açık şekilde koy hafif poposuna pispis gerekirse yap böyle böyle uyuyo

Oh maşallah o zaman canım git valla kafa dinlersin iyi gelir . Kendine ayırdığın 1 saat bile harika oluyor

Süt yapıcı çaylar içiyor musun canım ? Benim de öyleydi bayağı arttırdım ben süt yapıcılarla

hangi biberonu kullanıyorusın canım
Yemediğim içmediğim bir şey kalmadı canım öyle diyeyim sana. Avent natural response kullanmaya başladık perşembeden beri red yaptı

Hep emzirmeden hemen sonra mı sağıyosun canım biraz anlatır mısın nasıl bi düzende sağdın

Canim o mochiler sutu cok olanlarda ise yariyor.ben denedim hic cikarmiyor ama ben elimle.manuel sagip 40 50 cikariyorum.pompadan pompaya cok fark var.yorumlarda da var bu mevzu..

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-23-17-41-25-864_trendyol.com.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 28
Hep emzirmeden hemen sonra mı sağıyosun canım biraz anlatır mısın nasıl bi düzende sağdın
Kuzum benim ki kolik az uyuyor emziriyorum uykuya geçince hemen sağıyorum kalanı eğer derin uyuduğu olursa günde 1 defa gündüz 1 defa gece oluyor duş aldırdığımda o zaman 1 saat bekleyip sağıyorum kalkana kadar tekrar doluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…