2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Daha ne olsun gayet iyi 60 cc canım. Çiş sayısı ve kilo iyiyse tamam

Cnm bir şey daha sorucam. Sen oğlunun yanında miydin yoksa yalnız mı aldılar bebeği?
Yanında durabiliyosun ama ben durmak istemedim dayanamam diye babası girdi . Anestezi anında yanındaydım ağlıcağı için hemen kucağıma aldım yanda emzirme odası var orda sakinleştirdim emzirip

Kızlar meme artı mamadan sadece memeye geçmeyi başardıkkkk ilk başta oğlum sarılık olmuştu kan uyuşmazlığından doktor mama ile destekleyin demişti alt sınırın 50 gr altında almıştı çünkü fototerapide de kilo vermişti 10 gündür sadece anne sütüyle besleniyoruz 350 gr almışız doktorumuz gayet iyi mama vermeyin dedi çok mutluyum çokkkk

Aynı ya. Şimdi yine suya soktum suda iyi küveti doldurdum baya durdu içinde. Ama uyku aynı 10 dk uyuyor hop bir daha meme sündürdü resmen
Yaa iki gündür benimki de öyle acaba cidden biz 5. hafta atağına mı girdik Z zaynfuruze
Yaa geçmiş olsun canım viral enfeksiyon var demiştin ya ondan öyle çıkmıştır iyi ki temizlemişsin ciğere inerdi yoksa. Ben serum fizyolojik ve aspiratör ile temizliyorum diğer türlüsüne cesaret edemiyorum
Ayy aynısı işte ya valla normalde de uyumazdı ama bugün ekstra bi huysuz benimki, o zaman biz ataktayız bence 40. haftadan hesaplarsam tam 5. haftada oluyoruz

Bugun adini koyariz grup kim kim vs.pazartesi baslariz isteyen erken baslasin
Bende varım,78 ile hamile kaldım,94 ile bitirdim,şimdi 88 im acil kilo vermem lazım ama bir emziren anne diyet listesi paylaşın ona uyalım ben kafama göre diyet yapamıyorum

Geçmiş olsun, şimdi rahatlamıştım,nasıl yaptın peki,acilde nasıl yapıyorlar bilmiyorum..

Kızlar bebeğinizde hala sarılık belirtileri var mı,biz sarılık geçirdik ilk dogdugunda,hatta foto terapi de gördü iki gün ,ama hala teni ve göz akı tam beyaz değil,sarı da değil ama hala biraz kalmış gibi..görenler normal diyor, zamanla geçer diyor ama doktora gitmemiz gerekiyor mu bilemedim...sizde de aynı durum var mı,yada bir bilgisi olan var mi

Yürüü beee arkandayım kim tutar seni sen zaten kilonu hiç göstermiyorsun maşallah azimli kadınsın yaparsın
Ay bana böyle motiveler lazım sağol canım hadi inşallah
spora katılırım sadece çok sağlıksız beslenmem çünkü
Sadece sporlarda veririm ben diyorsan sahneye bekliyoruz seni
Bizde de var normal değil mi o durum ?
Normal canım
aynen bende normal olduğunu biliyorum ama biri söyleyince tik oluyorum
Bizim doktor 6. Ayda göz doktoruna götürün muayene ettirin dedi
Bizim doktor da 6 aya yakın baktırın der heralde. Eşime kalsa şimdiden götürecek çocuğu

Bizim de 8. Hafta gelmiş

Ay bilemedim atağa mı girdik başka bir şeye mi ama inanılmaz zor geldi bana dün mahvoldum. Umarım 1 günlük bir şeydir kendi de yorgun düşüyor gece hiç uyanmadan sessizce uyudu

Günaydın kızlar vücudum artık yorgunluğu kaldırmıyor gözüm kapanıp gidiyor 2 gündür acaba kan degerlerimde mi sıkıntı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…