2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar ben toplamda gidis donus 18 saatlik yolculuk geçirdim bebisle.. bebegim dün yolculuk sonlarına doğru kustu hafif hafif bir terslik vardı arabada uyumadı çünkü dedim kesin hasta oldu.. Her neyse bugün cocuk 2 burnundan da ağzından aynı anda kustu baya kustu o kadar sıvı neresinden geldi bi fikrim yok eşimin kucagindayfi anladım avcumu açtım ikisini ikisini doldurdu düşünün.. Her neyse çocukta birde kuru öksürük vardı bugün şuan bi rahatladı kusmugu zehir gibi kokuyo Her yer koktu normalde kokmazdi aklınız varsa böyle uzun yolculuğa çıkmayın yemin ediyorum cocuk perişan oldu

Çok geçmiş olsun canım dr'una yazdın mı

1.ay kontrolüne geldik. Günlük 20 gr civarı kilo almış. Sınır 20-30 arasıdır gayet normal dedi doktor. Sarılıktan dolayı ilk haftalar çok kilo kaybı olduğu için geceleri 3 saatte bir beslemeyi bırakma sen daha küçük dedi. Gündüz uyumamasına yapılacak bi şey olmadığını yapısal olduğunu söyledi. Mamayla ilgili bi ölçü vermedi sadece mama ile beslenen bebekler 90-120 arası içer ama sizde anne sütü de var o yüzden sen normal biberona geç 90 teklif etmeye başla içeceğini içer o dedi

Çıldırcam ben artık
Yetişemiyorum ben yeni hayatıma adapte olmakta zorluk çekiyorum kızlar hiçbir şeye yetişemiyorum ne işlerimi yapabiliyorum ne yemeğimi ne kendime yetişiyorum ne kızıma ne eşime bebek aşağı bebek yukarı . Bitkinim, yorgunum nefes alamıyormuş gibi hissediyorum Çoğu zaman telefonu bile elime alamıyorum . Psikolojim mi bozuluyor nedir

Geçmiş olsun canım okadar uzun yol fazla geldi galiba daha çok minikler tabi bizim yol 1bucuk saatti sıkıntı yapmadı uyudu zaten ama okadar uzun yolda durum nasıl olurdu bilmiyorum. Şimdi nasıl

Geçmiş olsun canım onun da dengesi şaşmıştır bi sıcak bi soğuk şimdi evinde kendine gelir inşallah hemencecik

Geçmiş olsun canım okadar uzun yol fazla geldi galiba daha çok minikler tabi bizim yol 1bucuk saatti sıkıntı yapmadı uyudu zaten ama okadar uzun yolda durum nasıl olurdu bilmiyorum. Şimdi nasıl
Uyuyor çok şükür evet bünyesi kaldiramadi bir dahada 6 7 aylık olana kadar memlekete falan gitmem yazık günah kendime çok kizdim çocuğu perişan ettiğim icin aman sakın çıkma ben ve çocuk perişan olduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…