2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Çok rahatladım canım bunu senden duyunca. Oğlun gayet de büyüdü sağlıklı sonuçta. Beni çok geriyolar ama uyuması lazııım ama büyümesi için çok önemliii sanki ben zorla ayakta tutuyorum çocuğu. Gelişiminde bi sıkıntı olucak diye içim içimi yiyor böyle olunca da.

Aman herkes yorum yapmayı çok seviyo ben de sinir oluyorum, ben annesi olarak böyle uygun görüyorum de geç
Benimki günde 3-4 kez yapıyor canım doğduğundan beri, haftada 1-2 kez mama veriyorum sütüm olmadığını hissedersem onun dışında anne sütü alıyor.
Boyu posunda yerinde maşallah ama uykusuzluk sinir yapıyor onu inkar edemem ama uyumayan çocuğa da yapacak bir şey yok napalım

Napıyon melek Adana nasıl sıcak mı kurbanda etleri sen mi doğradın naptın melegim can
Evet canım çok sıcak etkeri ben dogradım dolaba yerleştirdim canım çok şükür minigim müsade etti 5 saat uyanmadan uyudu dolaba koydum ortalıgı topladım uyandı ama ben onu akşamdan uyarmıştım yarın bana müsade et diye sözümü tuttu ama dün akşam acısını çıkardı 8 den 12 ye kadar kucagımda gezdi ve aglayarak gece uykusuna zor geçtik ayagım şişti artık susmadıda öglen gezdik uyku düzeni bozuldu huzursjz oldu şimdi çıkmak için akşamı bekliyorum zaten akşamları hiç uyumuyor

Doğduğundan beri hiç 3-4 olmadı bizim ya meme artı mama verirkende olmadı çözemedim bu işi kilo alışı iyi dedi doktor 1 kilo aldı hastane çıkışının üzerine ama kaka olayı çözümsüz

Benimki 600 gr aldı kusmaktan ve kaka yapmaktan almıyordur belki de

Peki çiş durumu nasıl
6-7 çişli bezi geçiyor kaka sıkıntı şimdi uyudu sağdım 50 ml çıktı emdikten bir saat sonra. akşam azalıyor süt mama verince kabız oluyor daha kötü bu sefer mahvoluyoruz yapana kadar 2 saatte göğsüm doluyor o zaman emince mutlu oluyor ama 2 saat beklemiyor ki ya da acaba sütü çekemiyor mu gücü yetmiyor mu Allahım delirmesem iyi

Futbol topu pozisyonu diye bi emzirme şekli var, google’a yazın bi deneyin, bakınca saçma gelecek ama bebek daha rahat çekiyor ben arada o şekilde emziriyorum

Eveet kızlar eşimin tarafı geldi bebek görmeye ve başladılar aa çok küçükmüş fotoğraflarda büyük duruyordu. Çok minik gerçekteennn. Biz nasıl tutacağız ayy şuna baakkk oyuncak bebek gibi vs vs
Aa ek olarak oğluma da zayıflamış dediler halbuki boyu uzuyo kilosu da artıyo ama boya gittiği için öyle.
Tişikkirler yetersiz ana yaptığınız için beni

Futbol topu pozisyonu diye bi emzirme şekli var, google’a yazın bi deneyin, bakınca saçma gelecek ama bebek daha rahat çekiyor ben arada o şekilde emziriyorum
Dur bakayım deneyeyim bu bebeler ne dersek tersini yapıyor şimdi 2. Ye sıçtı düzeliyor sanırım

Bilerek yedirmiyorum fit seviyorum deseydi Allah Allah akıl var mantık var denir mi öyle

Cisli bez sayısı da çok iyi ama iste kaka durumu sıkıntılı..birde makineler sagarken çoğu sütü memede birakiyormus diye okudum geçen bir yerde sütün daha fazladır da kilosuda iyi demek ki az kaka yapiyor dicez

O zaman tutmayın düşer muser diyip çocuğunda az mikrop kapmış olacak millette bebeğin kilosuna niye takik anlamıyorum he herkeste var o durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…