2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Polen filtresinden kastı içindeki filtreler mi acaba? Eşim onları yikamisti çünkü. Burnu aksa yine iyi tıkanıyor
Ay dün bizimde klimasız uyumasına rağmen tıkanmış 2 burnundan da kocaman sümük çıkarttım.. bence tek klimada değil bebeklerimiz bildiğin sümüklü ama o polen filtresini bilmiyorum

Memleket kime iyi geliyor gerçekten anlamıyorum neden böyleler ya.. kızıyorum sürekli ama hala devam bu seferde modum hep kızgın oluyo bebek huzursuz oluyo ama kızmamak elde değil sanki dogum yapmışım yeni eve gelmişim gibi muamele artık tecrubeliyim çok sukur

Ayy gerçekten ne zorluklarla uğraşıyoruz birde bu gereksiz insanların gereksiz yorumları deli ediyor beni evet minicik tutmayın deseydin kalsalardı öyle

Kızlar 1den beri uyumadı bebeğim kucağımda uyuttum 40 dakika bekledim sırf iyice uykusunu alsın yeterki bi şekilde uyusun diye artık sırtım çok ağrıdı diye yatağa koydum yine uyandı. Gerçekten artık ihtiyaçlarımı gidermeyi geçtim bebek için zor bu kadar uykusuz kalmak sürekli huzursuz.

Baybay night diye bitkisel bir damla varmış hiç kullanan oldu mu veya etrafından falan duyan. Verilir mi acaba bebeğe.

Canım artık o zaman belini boynunu kafanı destekleyecek sekilde yastık koyup öyle uyuyacaksin ben bazen öyle yapıyorum.. sende o sırada uyursun dinlenirsin demek ki seni çok arıyor sensiz kalmak istemiyo 4 aya kadar böyle ama 4 aydan sonra yatağa alıştırmak gerekiyor

Kızlar bebeğim elinin üstünü emmeye başladı bu elini mi keşfetmiş oluyo dün de yaptı dedim yanlışlıkla denk gelmiştir bugünde yapiyo ara sıra şok icindeyim

İnşallah kuzum düzene girsin artık lütfen doktoruna da yazdım o arada o da aynı şeyi demiş sakin ol demiş birde
Nasıl sakin olayım anayım ben anaaa diye bağırmak istiyo insan şaka maka 2 3 gün hadi tamam kabız olmuştur derim de gerçekten 4 5 gun ve sonrası beni aşırı gererdi
Elini yumruk yapıp ağzına sokup emiyo benimki de
Araştırdım kimse bir şey demeyince aç olduğu için vs değilmiş kendini keşfetmeye başlıyormuş ve hani parmaginj elini sürekli emer diye çekmemek lazımmış ki ben çektim aksi gibi bu yaptıkları kalıcı olmuyormus kendini rahatlatiyormus

Kızlar bebeğim elinin üstünü emmeye başladı bu elini mi keşfetmiş oluyo dün de yaptı dedim yanlışlıkla denk gelmiştir bugünde yapiyo ara sıra şok icindeyim
Bizimki de parmak ve elinin üstünü emiyor genelde acıkınca yapıyor ama öyle böyle değil coop cop sesli sesli eriyorum onu öyle görünce.
Bazen de omzuma alınca kendi kolunu yiyor. Emzik vermiyorum ben emme refleksi rahatlatıyor sanırım ondan yapıyorlar artık bedeni keşfetmeler başlar

Ben de elini çekip emzik veriyodum bunu em bari diye ellemeyeyim bari keşfetsin minik adam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…