2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
İnsan sevemeyince sevmiyo ya ben yeri geliyorum annemi de istemiyorum daralıyorum hizmette bekleniyo illa ki yatacağım yerde yoruluyorum bide kp olayı beni daha çok daraltıyo malum memeler fora

Reactions: The
İnsan sevemeyince sevmiyo ya ben yeri geliyorum annemi de istemiyorum daralıyorum hizmette bekleniyo illa ki yatacağım yerde yoruluyorum bide kp olayı beni daha çok daraltıyo malum memeler fora
Benim kp iş dolayısıyla haftada 2 gün bizde akşamları. O geldiğinde geçip yatak odasına takılıyorum valla. Bebek uyursa uyuyorum, uyumazsa eşime veriyorum o uyutuyor ben oğlumla uyuyorum. Fırsata çeviriyorum yoksa olay çıkarırım

Ay evet yaa o da var valla ben bugün sadece kahve yaptım . O kadar. Hizmet beklemesin kimse. Allahtan kendileri çay koyma dedi. Koymaya hiç niyetim yoktu zaten

Canım mesela perşembe görüşmüştük daha. Pazar günü gelmek istedi . Arkadaşlar vardı reddettik. Bugün yine aradı
Anladım kuzum yani yemeğe falan mı geliyorlar nasıl geliyorlar? Gündüz mü akşam mi? Her türlü gıcık durum gerçekten ama eşini çok darlama derim çünkü bu durum nasıl söylenir bilemedim anne babaya

Bişeykere çevirmemiz lazım zaten yoksa çekilmezler. Kullanıcı adımı danalardandini yaptım bi ara olur herhalde djskhsjsjs psikoloğum bozuldu hanıııım
Ay evet yaa o da var valla ben bugün sadece kahve yaptım . O kadar. Hizmet beklemesin kimse. Allahtan kendileri çay koyma dedi. Koymaya hiç niyetim yoktu zaten
Hshshshs lütfetmişler cidden istenmediklerini de anlamıyorlar sanırım

Yok yemeğe değil. Yemekten sonra oturmaya ya da gündüz mesela gelmek istiyorlar. Valla darlıyorum. Ben darlanacağıma o darlansın. Bir bahane bul beni bulaştırma hiç dedim. Ne söylicm ben her seferinde diyor. Birinde arkadaşlar gelck de, birinde biz gidicez de, birinde benim yorgun olduğumu söyle bul bir şey 1 haftayı doldur dedim

canım hangi mamayı kullanıyorsun
Hipp organik combiotic kullanıyorum canım
Canım benimde oglumun kulaktan 37.7 čıktı yüksek mi ki. Ama vucudu alnı falan sicak degil. Seninki nasıldı.
Düşürmek için ne yaptın canim........
Düştü canım çok şükür calpol verdim sen ne yaptın inşallah geçmiştir
Tek başına mi yıkıyorsun ben annemle zor yıkıyoruz
Evet canım bel kalmadı tabi

Ben bugün ağladım vallahi 15 dklik sağlık ocağına gidip gelmemiz 2 saati buldu. Evet 2 saat ve slingde taşıdım kızı düşün belim melim koptu gitti 2 yaş oğlum bebekten daha çok zorluyor beni ya gerçekten. Bebeklerin atağı x183848=2 yaş sendromu

Haklısın kuzum senin ailen yakın oturuyor mu peki sana? Benim kendi ailem yakın eş ailesi bir tık daha uzaklar. Kendi ailem yakın olmasına rağmen sırf rahatsız oluruz diye gelmiyorlar bile hiç şu erkek aileleri her şeyi kendilerine hak görüyorlar anlamıyorum. Sık sık bahane bulursanız bir yerden sonra anlarlar diye düşünüyorum

Kızlar bana bir akıl verin. Kaç saate mi emziriyorsunuz ve kaç dakika? The canım sen nasıl yapıyorsun Evva peki sen canım herkes bebek zayıf diyor moralim çok bozuluyor gerçekten
Canım ben hiç saat işi gitmedim valla ne zaman ağlasa veriyorum uyusada karışmıyorum kendisinin uyanmasını bekliyorum uyuyan bebekte güzel kilo alır

Kuzum benim ailem 40 km uzaklıktaki ilçede . Eşimin ailesi yürüyerek 5-6 dakika öyle diyim bunlar yakında olduğu için sık görüşmeyi hak görüyolar kendilerine. Ay bir de şuna çok sinir oldum . Benim ofisim ailemin olduğu ilçede . Haliyle ilayı oraya götürüp anneme bırakacağım. Geçende kv böyle ilayla konuşuyor gibi yapıp ‘’ay benim kızımın annesi ofise giderken kızımı bize bırakacak biz gezcz dimi babaannem’’ diyo. Pardoooon ?! kim demiş bırakacağımı

Ay o 2 yaşa da lanet diyolar doğru mu

3 gün müü oyy kız ne sicmistir çocuğum kız bunlar kendine baktiriyor atak falan hikaye babası arada takılıyor şamar geliyor diye benim ki uyandı gözler fal taşı boku yedim gündüz full uyudu çünkü hahah dedim dimi ben sana onu simdide rahatlatayim dedim olmadı tabi hunin benden

Gecen sefer kendi başına 3 günlük yaptı ve paçasına kadar doldurdu sen düşün video çektim büyüdüğünde göstercem bana yaşattığı faciaları Aslı sana geçmiş olsun bacım yaptığın ütülerle de bakışmayı unutma sağol canım huniyi sipariş verirken haber edicem iki hafta sonra

Hahah resmen yer yapıyor hee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…