2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Ütü mü o neydi gıız valla delisin evimde ki toz harici beni rahatsız eden hiçbir durum yok kızının kankisi kuduruk bugün kesintisiz sadece bi kere 2 saat uyudu ve gerisi ful ağlamalı inlemeli çığlıklı saydım üşenmedim 7 kere pırt yaotı ve hala gaz yüzünden ağladı bitmek bilmeyen bi gazı var. Yerine koyunca uyanıyor üstümde uyumak istiyor uykuya direniyor memeyi uzun süre emmiyor az emiyor doymadığı içinde geri uyanıyo olabilir sürekli bi emzirme muhabbeti var evde gezme hoplama seansları var.. psikolojim nanay kollarım ağrıyo artık bi yandan kızıma kardeş mi geliyor diye düşünmekten de kafayı yiyorum geçmez bana şimdi iki hafta oda beni strese sokuyo

Kızlar gazı nasıl çıkarıyorsunuz her beslenmeden sonra kucağa alıp sırtına vurup ovuyorum ama çıkmıyor benmi yanlış yapıyorum acaba

Kız bende unutmuştum ne olduğunu bugün öyle bir hatırladım ki tekrar unutmak istiyorum oyy oyy yerim ben civcivimiii acaba atak haftasindan mi kız belki gazdan değildir kakasini yaptı mı oda çok huysuzluk veriyor alyada iki üç gün aynı dediğin gibiydi plates topunda bile durmadı öyle bir direndi ki uykuya ağlamaktan artık mecali kalmadı bizim ki ataktan oldu belki senin de öyledir kuzum. Kuzum ben sanmıyorum ya bişey yoktur bide onun stresine girme hiç öyle bişey olmamış gibi düşün

Sabahtan beri 3 kere yaptı gecede yapıyor yani günde 4 kere falan yeşillik farketmedim sarı oluyo puturlu mü desem nasıl desem biraz o şekilde oluyo . Evet sadece anne sütü canım
Gayet iyi o zaman kakası kuzum alerji falan da değil sen rahat ol o gazdan kusmuş benim kızımda öyle 4 kere üst üste fışkırarak kusmustu çok korktum ama tekrarlamayinca rahatladım çok sık emziriyorsan da gaz oluyor 2 saatte bir emzir

Sanırım atak kuzum çözemedim tam. Evet fena bi bebek zaten ama şu son günlerde çok zorluyo artık ne bitmez ataklarmış valla gına geldi. Kakasını dün yaptırdım 3 gün olmuştu mecbur ellemek zorunda kaldım. Yağ sürüp popo masajı yapıyorum kulak çubuğu felan sokmuyorum aralıyorum yapıyo öyle. Ondan önce kendi yapmıştı kendi de yaptığı için Arada rahatlatmam gerekiyo. Ama dediğin gibi derdi gaz değil zibilyon kere pırtlayıp hala ağlaması bence biraz şov alt komşu örneğini verdin bana nasıl düşünmiyim kıız trendyoldan huni bakmaya gidiyorum ben bb

Kızlar gazı nasıl çıkarıyorsunuz her beslenmeden sonra kucağa alıp sırtına vurup ovuyorum ama çıkmıyor benmi yanlış yapıyorum acaba
Ben başka çıkarma yöntemi buldum malum evde bebek büyütmüyorum küçük bir canavar var şuan ağlamaya başlıyor memede gaz krizine giriyo kaldırıyorum hoplatmaya başlıyorum o sıra cıkıyo gazı ama kusan bebeğin varsa yapma içtiğini de çıkarır benim ki kusmuyor o yüzden rahat hoplatıyorum

2 saatte bir emiyor canım gunduzlwri saatte 1 de olabiliyo agliyo bazen geceleri 3 4 saati buluyor . Gaz çıkarmayı beceremiyorum ben ya gaz damlasımi başlasam

Kucağında senmi hopluyorsun yoksa bebişin vücudundan tutup önümü hoşlanıyorsun nasıl oluyo ona göre deniyim

Kucağında senmi hopluyorsun yoksa bebişin vücudundan tutup önümü hoşlanıyorsun nasıl oluyo ona göre deniyim
Çocuk sabit canım ben hopluyorum omzuma alıyorum zıplamaya başlıyorum çocuktan çok benim vücut zangırdıyo kolum ağrıyo götüm başım tutmuyo ay valla annelik delilikmiş

Çocuk sabit canım ben hopluyorum omzuma alıyorum zıplamaya başlıyorum çocuktan çok benim vücut zangırdıyo kolum ağrıyo götüm başım tutmuyo ay valla annelik delilikmiş
Biraz önce ayakta kucağıma alıp sırtını oldum karnını göğsüme denk getirdim biraz çıktı. Hep oturarak yapıyorum ondan olmuyordu belkide. Dediğin gibi kolum sırtım ağrıdı sezeryanlilarda bel sırt ağrısı oluyorda bende niye oluyo anlamadım doğumdan beri bi sırt ağrısı

Bende de bel ağrısı var canım eğilince dikilmem baya zor oluyo kitlenmekten korkuyorum. Vücut yorgun uykusuz çok normal her yerimizin agrıması. Bebeği dik tutarsannda çıkarır canım sırtından bastır göğsüne yapıştır karnını kafayı dikip çıkarır ben gazı olduğunu kafa yerinde durmayınca anlıyorum çok sağa sola sallıyor

Reactions: The
Başka doktora gittim sonuçları gösterdik neden istedi bu tahlilleri dedi gerek yok bunlara dedi tekrar gitmem zaten durduk yere geriliyoruz. Birde değerler referans degeri aralığında çıkmıyor sorun mu var acaba diye stres olduk.

Of kesinlikle ya. Şu 1 hafta kuralını uygulayabilirsek inşallah biraz rahatlarım belki
Tek torun mu canım ne bu sık boğaz? Benimki diyorum ua hep gelecek oluyor ama rabbim nasip etmiyor yoksa bizde haftada 1 çağırsak yada çocuğu götürsek yeter onlara da meşgul çalışan insanlar zaten. Birde benim eşim tek çocuk tek torun şuan çok küçük diye darlanmıyorum muhtemelen benim kv kp iyice ele avuca gelince seviyor

Kuzum aslında 2.torun. Ama diğeri hep uzakta olduğu için haliyle tam tadamamışlar yani . Eşime kalsa gelsinler 3-4 günde bir ne olacak , zaten 1-2 saat durup gidiyorlar diyor . Ama istemiyorum arkadaşım yani . Bugün geldiler haftaya pztye kadar görüşmek yok dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…