2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Şu pozisyon gaza yardımcı oluyor galiba

Eklentiler

• IMG_2065.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 108
Evet cnm arada kullanıp bitiririm yada birine veririm artık, elimde 2 pk
2 numara var, slepyy. ölçtüm 1 ile 2 arasında nerdeyse fark yok. Genelde 2 pek kullanılmaz dırekt 3e geçilir. Oğlumda da öyle olmuştu. Bundada oyle olacak sanırım

Cnm bnde bir iki yakaladım o şekılde gülmelerini, artık konuşurken bna bakıyor bnı dınlıyor, yarın öbürgün gülücükler atacak

Kuzum kaka olayı bizdede var hatta sen dedin kaka her gün yapıyor bende kendi kendime dedim dur sen bu ilk günlerçünkü ilk günler bizimde her gün kakamız oluyordubezde ben çok erkenden 2 numaraya gectim 1 numara çok sıkıyordu

Kaç günlük oldunuz canım maşallah tesadüf değildir bence bilinçlidir birkaç kere olduysa bazıları da erken gelişiyor zaten
37 günlüğüz canım diyorum acaba anne karnında 40 haftayı geçti ondan mı erken başladı diye düşündüm sonra da bilinçsizdir dedim ama baya baya tepki veriyor her konuştuğumda

Bilinçli olabilir artık sanırım canım, oğlum da 40 günlük olmaya yakın gülmeye başlamıştı böyle

Bilinçli olabilir artık sanırım canım, oğlum da 40 günlük olmaya yakın gülmeye başlamıştı böyle
Ya yerim onları sanırım öyle canım biz de 37 günlük olduk bugün de aynı tepkilerle devam sanırım gerçekten bilinçli

Reactions: The
Kızlar bu arada biz eşimin dahiyane korunma yöntemiyle ilerliyoruz tahmin etmeniz zor değil hoş zaten çabuk hamile kalamıyorum ama yinede hiç belli olmaz 2. Ye gözüm korksada içten içe istiyorum aslında
Ay bende Cook zor hamile kalıyorum eşimde o yöntemle diyor ben korkuyorum

37 günlüğüz canım diyorum acaba anne karnında 40 haftayı geçti ondan mı erken başladı diye düşündüm sonra da bilinçsizdir dedim ama baya baya tepki veriyor her konuştuğumda
Evet evet olabilir gelişimini önden götürüyordur minnoş 40 hafta sabretmesini ödülünü alıyor:))

Kuzum bende başlayacağım, doktor bugün hergün bir saat çıkar dedi. Dışarı çıkmayan bebek daha çabuk hasta olurmuş
Kuzum bende çıkmak istiyorum. Bebek arabası zor geliyor. Kanguruyla hemen hop diye çıkabilirim ama güvenemiyorum

Dun slingle çıktım ben parka havalar ısınınca bı elim hep üstündeydi ama ağırlıgi yoktu,hepte uyudu sallandikcs sanırım , düşmez iyice kontrol edip bağlayınca kanguru hiç düşmez csnim
Ne bileyim canım . Yine de tutarım alttan hep kesin

Geçen gün soyle bir çıkışımız oldu ama girisimizi sormayın bende asla guvenemedim su fotoyu cekerken bile aklimda felaket senaryolari yururken iki elimle de tuttum bu sefer oglusum rahatsiz oldu hemen eve kactim geri
Ay bende tutarım hep alttan . Yaaa kanguru çok rahatmış aslında. Bi alışabilsek

Kızlar bu arada biz eşimin dahiyane korunma yöntemiyle ilerliyoruz tahmin etmeniz zor değil hoş zaten çabuk hamile kalamıyorum ama yinede hiç belli olmaz 2. Ye gözüm korksada içten içe istiyorum aslında
Valla iyi cesaret daha çok küçükler büyüyüp bebekliğini özlersem gebelik düşünürüm ben öyle canım yandı bu sefer ,

The 2 cocukla dışarı çıkmışsın valla helal olsun ben slinge güvenemem galiba birde benim büyük oğlum aşırı yaramaz koşuşturuyor filan yollarda zaptedemem diye korkuyorum valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…