2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Pamuk gbi kızı ne raddeye getirmişler. Aslında ortada hiçbişey yok. Cansuyla ilgılı bi durumda yok neden boyle üzerıne gitmişler anlamadım. En sonunda çocukları ile ilgıli konuşulunca kız dellenmiş ban yeme pahasına bile olsa argo konuşmuş. Çok tahrik etmişler kızı yazık. Cansu akıllı kadındır cevap vermezdi aslında neden onlarla polemiğe girdi ki anlayamadım.

Yok başka gruplarda konuşulmuş, yok dedıkodusu yapılmış, her gruba yazıyomuş, 2 bebesi varmış ama bol bol vaktide varmış, bebeler usluymuş, tahrik etmişler resmen.

İnşallah geri gelir hakkını ödeyemeyiz her sorumuza güzel güzel vakit ayırıp uzun uzun cevaplar verıyordu.

Kesinlikle öyle resmen taktik yapmışlar biz bu kızı çıldırtalımda burdan arttıralım der gibi... Hepsi örnek insan doğruluk abidesi kesilmiş sonra bı gidin yaaa az bile söylemiş kız... Cansu kimsenin dedikodusunu yapmadı kaldı ki o seviyede bir insan da değil. İki tane bebesine tek başına baktigini hepimiz biliyoruz o yüzden uyku eğitimi bile vermiş hep söyledi zaten kendime de vakit ayırmam lazim yoksa kafayı yerim diye çok güzel düzen oluşturmuş istediği gibi kendine ayırdığı sürede buraya da girer dizi film keyfide yapar sizi ne alakadar eder istediği gruba girer konuşur açık sonuçta yasak değil ama onların yaptığı tamamen çocukları üzerinden laf sokmaya çalışmak başka bişey değil! İnşallah geri gelir cansu ne zaman ihtiyacimiz olsa hep cevap verdi bilgilendirdi gerçekten grupta çok hakkı var...

Evet canım Canım burun tıkanıklığı horlar gibi ses çıkarma doktor sıcak tutuyorsun bebeği ve evinde sıcak kesin dedi, bende temizleme yapamıyorum canım korkuyorum

Sen sus kız senin atak dönemi benim kızın günlük hali bile değil
Maşallah de kız bizde atak matak aglama krizi falan yok ama kaka olayımız var, 1,5 günde bir yapıyor. Ikınıyor, sıkınıyor dün bıraz kurcaladım yapsın dıye, kakadan sonra temizlik olayımız var leğende yıkıyoruz çunku her kakada sırta kadar pok tüm zıbın pijama heryere geçiyor yerler gökler pok oluyor. İtiraf edıyorum bez küçük geliyor elimde 1 paketim daha var, 2 numaraya geçmem grek, bez sıkıyor, bacaklarda iz yapıyor

Ay kızlar bebeğim 2-3 gündür anneeemmm benim güzel bebeğim gibi sevgi sözcükleri söylediğimde gözlerime baka baka gülüyor ya da memedeyken gözlerime baktığında sevgi sözcükleri söylüyorum memeyi bırakıp gülüyor konuşmam bitene kadar da gülmeye devam ediyor bunu bilinçli mi yapıyor acaba yoksa bilinçsiz mi merak ediyorum seslere tepki vermiyordu önceden sadece irkilme ya da sesin geldiği yöne dönme hareketi vardı bu güncelleme yeni geldi çok hoşuma gidiyor ama bilinçli mi merak ediyorum

maşaAllah canım Benim kızımda bu aralar benim gözlerime bakıp gülümsemeye başladı, aynı şeyi bende düşünüyordum acaba tevafuken mi denk geliyorum felan yoksa bana mı gülüyor gerçekten diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…