2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar kanguruyla çıkayım istiyorum ama asla güvenemiyorum ya açılırsa bebişim düşerse Allah korusun siz nasıl güveniyorsunuz

Teşekkürler canım inşallah bizde de olmaz halsiz gibi sanki
Çok normal. İlk bebeğim ilk asisinda tüm gün uyumuştu bir yandan endişe edip bir yandan da nasıl rahat bir gün geçirdiğimi dün gibi hatırlıyorum normal canım.

Kuzum senin şikayetin neydi atlasin hırıltısımı oluyor alya da uyurken bazen horlar gibi ses çıkarıyor ama doktor bugün muayene etti sümükten oluyor dedi göğsünü sırtını dinledi gayet iyi dedi ben şırınga ile hayatta temizleyemem ya korkuyorum hatta sumuklerini tel toka ile çıkarıyorum

Benden 6 gün sonra da sen dogurmussun kız ama Mart annesi olmuşsun gerçekten nisana kalmamış
Dedim ben ama martta doğuracağım diye inanmadınız bu arada doğum hikayeni okudum çok tatlıydı hele iki sancı arası annene gidip kahvaltı yapışını unutamıyom akldöw

Reactions: The
Hahah kız aman sus ölü taklidi yap kimse anlamasın oyy kuzum baya zorlu bir doğum olmuş gerçekten çok şükür sağlıkla kavuşmuşsunuz ama çok sevindim güle güle büyüt canım benim ömrü uzun olsun

Dedim ben ama martta doğuracağım diye inanmadınız bu arada doğum hikayeni okudum çok tatlıydı hele iki sancı arası annene gidip kahvaltı yapışını unutamıyom akldöw
Ahahah aç aç mı doğuraydim yani ne gündü ya sanki üzerinden yıllar geçmiş gibi hissediyorum öyle böyle hepimiz doğurduk işte

Ben aslında yoğum hahajaja Aminnn hepimizin bebeğinin inşallah

Ahahah aç aç mı doğuraydim yani ne gündü ya sanki üzerinden yıllar geçmiş gibi hissediyorum öyle böyle hepimiz doğurduk işte
Öyle valla. Sağlıkla büyüt bebeğini canım benim Allah sağlıklı uzun ömürler versin

Reactions: The
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…