2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar doktor bugün kesinlikle fazla giydirmeyeceksin demekki evin çok sıcak o yüzden tıkanıyor dedi. Sen bu sıcakta kat kay giyin bakalım ne olacak dedi, doktorumda memorialde iyi bir çocuk doktoru. Yenidoğan bakıyor sadece, kapısının önü kilit resmen, Saçları terler ise kulak iltihabı olur dedi. Evde kombiyi kapattık biz, serin çocuğu hasta etmez, sıcak hasta eder dedi, bogazları kuruluğu yapar, burun tıkanıklığı yapar dedi. Sıcağa alışan çocuk çok hasta olur dedi, kısa kollu zıbın bir tane tulum yeter dedi ki ben ince giydirdiğimi düşünüyorum ki ince olmadığını bunun fazla olduğunu söyledi. Aşımızıda vurulduk hastanede, ben aşıladı hastanede yaptıracağım, kalça usg miz temiz çıktı. Bizde durumlar şimdilik böyle

Kizzz sen nerelerdesin bebişin nasill hemen dogumunu anlat
Ay ban yedim hhshas ama kaçak giriş yaptım umarım tekrar atmazlar akdkqldl.
Ben rutin kontrole gittim 39+0 da zaten açılmam vardı 3 cm bebeğin suyu biraz azalmıştı nstden sonra konuşalım dedi doktorum nst de hiç sancım yoktu bu su bizi 3-4 gün daha idare eder istersen 3 gün daha bekleyelim kendi sancın için dedi ama eğer 3 gün içinde gelmezse direk sezeryana alabilme ihtimalimiz çok yüksek o zaman da vajinal doğumu deneyemeyebiliriz sen ne istiyorsun nasıl doğum yapmak istersin dedi vajinal denemek istiyorum dedim yatış verdi 25 martta saat 12 de yattım 1 de başladılar suniye akşam 5-6 gibi sancılarım 50-60 arası 2 dk da bir geliyordu ama açılmam yoktu suniye devam ettiler bu sefer sancım çıkmamaya başladı gece saat 1 de suniyi kestiler bişeyler yedirdiler dinlendim sabah 6 da tekrar suniyi açtılar 9 a kadar tekrar suni aldım bi yandan nst ye bağlıyım yatarak suni almak o kadar zor ve acılıydı ki belim ortadan ayrılacak sandım ama açılmam asla olmuyordu doktorum geldi istersen sezeryana alalım seni sancıların ya hiç yok yada düzensiz dedi bende yalvardım zaten artık alın diye ebeler o kadar vicdansız ve acımasızlardı ki mahvoldum arka arkaya sıraya girip açıklık kontrolü yapıp durdular saatte bir. Saat 9 da sezeryana alındım 9.30 da miranım doğdu. Bu seferde kanamam durmadı plasenta yapışmış zor çıkardılar rahim sarkmış bebek iyice aşağı indiği için birde onu diktiler ben hissetmeye başladım ağrıları ameliyat sırasında tekrar uyuşturdular sonra uyandım seviyem yüksek bu seferde onun düşmesini bekliyorlar donuyorum ameliyathanede neyse 12 gibi götürdüler beni odaya oğluşumu da getirdiler çok şükür şimdi 21 günlük olduk iyiyiz hamdolsun biraz zordu ama oğluma değerdi

benimde aynı kesi flaan var daha iyileşmedi, kanamam hala coşup duruyor bi bitemedi 9 gün sonra 1 aylık, zmaan cabuk geciyor aslında 3.aydan sonra beslenme konusunda biraz olsun rahatlarız
Sen naptın kız doğumun nasıl geçti aynı gün doğurduk galiba biz

a düştü 5-6 tane canm ama kaç tane var bilmiyorum ben hala ayakta kalınca kesi yerim acıyor klozet dısında tuvalete bile oturamıyorum cok canım yanıyor

Cnm nerelerdeydin çoğunuz ban yemiş, afratafra da yok ortalıkta. Saglıkla buyut bebişini. Nasıl gdıyor. Mama takvıyesi yapıyormusun. Sarılık oldumu, bebişin nasıl?

Aynen kiz kapalıyım daha önce de yazmıştım sanki sağolasın sorma valla dediğin gibi yaşı küçük olduğu için çok dikkat etmem gerekiyor, bir de böyle arabasını sürerek gidiyor her yere o yüzden tek başımayken bebek arabasını almak hiç akıl işi değil. Ben annemi kvyi falan bekleyemem de zaten, çok yakın oturmuyoruz kuzum

ay 27 martta doğurdum ben kız. Benim doğumum berbat geçti, bir daha doğurmamaya yemin ettiren cinsten bebiş 3 hafta boyunca gelişmemişti onun için yatış verdiler 2 gün suni sancı aldım ancak doğurabildim
Bende 26 da doğurdum. Olsun kız helal olsun doğurabilmişsin ben yapamadım ahsjaksm

Cnm nerelerdeydin çoğunuz ban yemiş, afratafra da yok ortalıkta. Saglıkla buyut bebişini. Nasıl gdıyor. Mama takvıyesi yapıyormusun. Sarılık oldumu, bebişin nasıl?
Afrada iyi daha doğurmadı konuşuyoruz biz. Çok şükür iyi bazen aç olduğunu düşünürsem mama takviyeliyorum başlarda hep mama verdim benim sütüm 5. Gün geldi sarılık olmadı şükür yayılmadı sadece gözlerinde var biraz hâlâ geçer inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…