2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Yaa ben gitmek falan da istemiyorum. Haftada 1 gün görüşelim istiyorum . Yok mu bunun bi çaresi ya.

Off bu ne düşkünlük arkadaş . Umarım ilk zamanlar diyedir.

Ayy bende korkuyorum ama bugün ilk defa bakabildim genital bölgeme ve çok genişlemiş geldi Aslı :KK43: zamanla düzelcek mi bu
Valla canım çaresi yok maaalesef ben kendi evimde istemediğim için gideyim gazlarını alayım derdindeyim zaten çocuk ağlamaya başladığı gibi dönüyorum uyandırırsanız ağlarsa kalkarım diyorum dokundurtmuyorum uzaktan seviyorlar 🤣🤣

Yaa ben gitmek falan da istemiyorum. Haftada 1 gün görüşelim istiyorum . Yok mu bunun bi çaresi ya.

Ayy bende korkuyorum ama bugün ilk defa bakabildim genital bölgeme ve çok genişlemiş geldi Aslı :KK43: zamanla düzelcek mi bu
Ya benim de çok geniş geliyor gözüme 🥹 Nolacak nasıl düzelecek bu, hamilelikte olmayan çatlaklar çıktı ortaya karnım vücudum hep çatladı, alt göbeğim hala kocaman inmiyor gerçekten hamilelik ne zor şey

Ya kızlar bebişlerin ateşleri çıktı biri 37.3 diğeri 37.5 tam da bugün bunun muhabbetini yaptık kp diye diye çocukların harbi ateşi çıktı 😒 doktora yazdım hemen napıcam diye
banyo yaptırdık bekleyin dedi 37.5 üzeri olursa calpol 1 ölçek ver dedi ona rağmen 38.5 olursa hastaneye gelin dedi inşallah artmaz yatırdım şimdi uyuyorlar aşırı stres de oldum banyo sonrası 36.9 du ikisi de acaba yıkandıkları için mi yoksa gerçekten düşüyor mu bilemedim
Kuzum inşallah devam etmez düşer ya rabbim korusun 🤲🏻 valla bence sert bir dille uyar bidaha çocuklara hastami derseniz getirmem diye bu ne ya 40 kere soylersen olurmuş delirir insan iyi sabrediyorsun

Kayınvalidesi ile aynı ilçede/ilde oturan anneler . Haftada kaç gün görüşüyorsunuz? Bu hep böyle haftada 3-4 gün devam mı edecek. Kuscam ya
Bir cogunuzun hayalini yaşadım sanırım kv oruç tutuyor ve mukabeleye falan gidiyor yorgunum diyip gelmedi sonra hasta oldu gelmedi sonra iyileşti tam gelcem dedi kp hasta oldu diye gelmedi 😂 ama ben hergun gelmesini istiyorum 😂 hem bana yardım etsin diye hemde ele muhabbet ederiz 😂 26sinda kıza mevlit yapicam köye gidecek mevlitten sonra hiç mutlu değilim 😅

Ya benim de çok geniş geliyor gözüme 🥹 Nolacak nasıl düzelecek bu, hamilelikte olmayan çatlaklar çıktı ortaya karnım vücudum hep çatladı, alt göbeğim hala kocaman inmiyor gerçekten hamilelik ne zor şey
Of evet . Çok deforme olduk be :KK43:

Bir cogunuzun hayalini yaşadım sanırım kv oruç tutuyor ve mukabeleye falan gidiyor yorgunum diyip gelmedi sonra hasta oldu gelmedi sonra iyileşti tam gelcem dedi kp hasta oldu diye gelmedi 😂 ama ben hergun gelmesini istiyorum 😂 hem bana yardım etsin diye hemde ele muhabbet ederiz 😂 26sinda kıza mevlit yapicam köye gidecek mevlitten sonra hiç mutlu değilim 😅
Offf ne şanslısın cidden kuzum . Kıymet bil😅

Kizz anca yeni mı baktın ben flash açıp her tuvalete girdiğim de inceliyorum sanki bişey değişecek 😂😂 simetri hastalığı olan biri için dikiş çok kötü bişeymis sinirimi bozuyor seyimin görüntüsü eşit ve nizami durmuyor 😂😂 sanırım ben bı sure sonra orayı yaptırırım 😂😂

Kızlar az önce fazla eğildim normal doğum bu arada belirtiyim önce dikiş yerimi zorladım sanırım tam o anda anlık bir acı yanma hissettim ayağa kalkarken tekrar öyle hisettim ama ekstra kanama falan yok ufak bi yanma gibi acı oldu dikişim atmış olabılır mı yada zorladıgım için anlık bir acımı olmuştur kolay kolay atarmı ki bu dikiş kendını

Kizz anca yeni mı baktın ben flash açıp her tuvalete girdiğim de inceliyorum sanki bişey değişecek 😂😂 simetri hastalığı olan biri için dikiş çok kötü bişeymis sinirimi bozuyor seyimin görüntüsü eşit ve nizami durmuyor 😂😂 sanırım ben bı sure sonra orayı yaptırırım 😂😂
Of şekli şemali umrumda değil ama bugün fazla geniş geldi . Acaba dikişi eksik mi attı doktor dedim 🤣🤣

Of evet . Çok deforme olduk be :KK43:

Offf ne şanslısın cidden kuzum . Kıymet bil😅
Kız ben gelmiyor diye ağlıyorum ne şansı 😂 yalnız kaliyorum psikolojim bozuluyor 😂 eşime alttan alttan bak gelmedi diye fisnekliyorum 😂 bugün aradım gel dedim Kur'an'a gitcem dedi yav kız durmuyor biri bakmazsa açız yani oğlanla kiyamadi geldi beş dk sonra kahvaltı hazırladı bize direk alyayi verdim kucağına ohh mis rahat rahat kahvaltımı yaptım 😂😂

Kızlar bebeğim daha 30 günlük ve ben az önce boşanma kararı aldım . Kocam olacak adamla çok kötü kavga ettik ,annemin yanında oldu kavgamız terbiyesiz adam çok sinirliyim. Ev çok sıcak cocuğu kundak yapıyorsunuz o yüzden rahatsız oluyor. Yok o yüzden kakasını yapamıyor salak saçma konuştu bende dedim cocukda sadece askılı zıbın var üstüne kundak yapıyoruz iyi uyusun diye bu hala söyleniyor yok çok sıcak bunalıyor diye dedim istersen sen ilgilen kızınla
İki kadınsınız onuda becerin ben ne yapayım. Tabi sesini yükseltti bende dedim annem var sakin ol anlamadı tabi sesler yükseldi maalesef benim canımı en çok yakan şey çok ağır konuştu. Cocuk yapmayı beceremedin ( tüp bebek ) cocuk emzirmeyi beceremiyorsun ,doktorlar büyütüyor sanki, cocuk bakmayı beceremiyorsun yetemiyorsun dedi . O kadar ağrıma gitti ki üstelik annem yanımdaydı kadın şoka girdi .biz 4 yıldır birlikteyiz 2 senedir evliyiz kadın ilk kez kavgamızı gördü ki zaten biz 2-3 kere ancak kavga etmişizdir .bu söyledikleri çok ağrıma gitti boşanıcam yaptığı çok ayıp evden çek git dedim gitti

Of şekli şemali umrumda değil ama bugün fazla geniş geldi . Acaba dikişi eksik mi attı doktor dedim 🤣🤣
Hahahah 😂😂 kız ben doğumdan ilk ciktigimda orayı görünce şok olmuştum kocamandii açıktı iki yana doğru falan kafam kadar olmuştu şişmişti ama şuan bende genişleme yok eskisi gibi beni de şekli sinir ediyor işte 😂 kız inşallah toparlar yoksa his kaybı oluyormuş genisledigi için

Kızlar bugün 42 günlük olduk. Dünden beri kanamam var. Tam regl oldum da diyemiyorum çok aşırı yoğun değil ama günlük ped takacak kadar az da değil. Kısa ped kullanıyorum öyle söyleyeyim. Acaba regl başlangıcı mı ki bu . Hani emziren annelerin regli uzun süre gelmezdi 🙄
Canım bende oldum ama regl bence yani. O yüzden çok çabuk hamile kalabiliriz çok dikkat etmek gerekirmiş

Kız ben gelmiyor diye ağlıyorum ne şansı 😂 yalnız kaliyorum psikolojim bozuluyor 😂 eşime alttan alttan bak gelmedi diye fisnekliyorum 😂 bugün aradım gel dedim Kur'an'a gitcem dedi yav kız durmuyor biri bakmazsa açız yani oğlanla kiyamadi geldi beş dk sonra kahvaltı hazırladı bize direk alyayi verdim kucağına ohh mis rahat rahat kahvaltımı yaptım 😂😂
Kız bunlara gel dedikçe ters tepiyo gelmek istemiyor mu acaba 😂😂 bana da kv sen beni gündüzleri çağır ben hemen gelirim demişti. Daha hiç çağırmadım . Hep akşamları falan geliyor eşim varken. Ya da haftasonu 😂 biraz sık çağırıp yıldırma politikası mı izlemek lazım bilemedim . Ama ilay kv’nin kucağındayken falan benim içim gidiyor yaaa. Nasıl aşarım bilmiyorum hiç :KK43:

Hahahah 😂😂 kız ben doğumdan ilk ciktigimda orayı görünce şok olmuştum kocamandii açıktı iki yana doğru falan kafam kadar olmuştu şişmişti ama şuan bende genişleme yok eskisi gibi beni de şekli sinir ediyor işte 😂 kız inşallah toparlar yoksa his kaybı oluyormuş genisledigi için
Yaa evet hem eşimiz için hem de bizim için çok önemli bence eskiye dönmesi. Yaaa genişleme nasıl yok sende. Benim doktor kesin eksik attı dikişi bak ben sana diyim 😂😂

Canım bende oldum ama regl bence yani. O yüzden çok çabuk hamile kalabiliriz çok dikkat etmek gerekirmiş
Ay aman Allah korusun . Doğum kontrol hapına başlayalım bari hemen

Kızlar bebeğim daha 30 günlük ve ben az önce boşanma kararı aldım . Kocam olacak adamla çok kötü kavga ettik ,annemin yanında oldu kavgamız terbiyesiz adam çok sinirliyim. Ev çok sıcak cocuğu kundak yapıyorsunuz o yüzden rahatsız oluyor. Yok o yüzden kakasını yapamıyor salak saçma konuştu bende dedim cocukda sadece askılı zıbın var üstüne kundak yapıyoruz iyi uyusun diye bu hala söyleniyor yok çok sıcak bunalıyor diye dedim istersen sen ilgilen kızınla
İki kadınsınız onuda becerin ben ne yapayım. Tabi sesini yükseltti bende dedim annem var sakin ol anlamadı tabi sesler yükseldi maalesef benim canımı en çok yakan şey çok ağır konuştu. Cocuk yapmayı beceremedin ( tüp bebek ) cocuk emzirmeyi beceremiyorsun ,doktorlar büyütüyor sanki, cocuk bakmayı beceremiyorsun yetemiyorsun dedi . O kadar ağrıma gitti ki üstelik annem yanımdaydı kadın şoka girdi .biz 4 yıldır birlikteyiz 2 senedir evliyiz kadın ilk kez kavgamızı gördü ki zaten biz 2-3 kere ancak kavga etmişizdir .bu söyledikleri çok ağrıma gitti boşanıcam yaptığı çok ayıp evden çek git dedim gitti
Hiç birşey bilmeyip böyle karışmalari çok kötü gerçekten benimki de iki saatte bir emzirme uyusun çocuk bırak dedi sarılığı yok zaten diye ustelemedim sarılığı yükseldi bir anda bu defa emziremiyor musun sen oldu densizin biri senin sütün yokta benimki fışkırıyordu dedi eşim sütüm olmadığını düşündü şuan kuveze süt götürüyor neyin ne olduğunu görüyor bebek kuveze girince bakamiyoruz gibi davrandi en son bende delirdim ve bu çocuk benim çocuğum herşeyini ben çektim iki sevip birakmakla bu aynı şey değil ben lohusayim daha fazla üstüme gelme dedim sustu seninki çok çok ağır konuşmuş malesef bu kadar da olmaz annenin yanında bide

X